sobota, 20 kwietnia 2024 13:35

(ZDJĘCIA,FILM) Udane rozpoczęcie sezonu piłkarek Sambor Tczew

Dzisiaj po letniej przerwie rozpoczęły przed własną publicznością sezon piłkarki ręczne SPR Sambor Tczew. Rywalem tczewianek była drużyna z Lubicza
Sambor Tczew pokonuje Drwęce Novar Lubicz 34:19

Autor: (tt)

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia tczewianek , które po czterech minutach prowadziły już 4:0. W tej sytuacji trener gości zarządził już przerwę. Dodatkowe instrukcje dla zawodniczek z Lubicza nie przyniosły efektu, gdyż Sambor powiększał nadal przewagę. Dopiero przy stanie 6:0 Drwęca po rzucie karnym zdobyła swoja pierwszą bramkę. Sambor do końca pierwszej połowy stale powiększał przewagę, nie dając przeciwniczkom żadnych szans na uzyskanie korzystnego rezultatu. Po 30 minutach wynik 20:9 dla tczewianek.

Po zmianie stron tylko na moment po trzech bramkach z rzędów Drwęca przybliżyła się do Sambora. Do końca meczu drużyna z Tczewa dała popis zarówno w grze obronnej jak i szybkich kontratakach. Licznie zgromadzeni kibice oglądali wiele wspaniałych akcji i interwencji bramkarskich. W 60 minucie wynik na 34:19 ustaliła Solińska Weronika.

SPR Sambor Tczew – Drwęca Novar Lubicz 34:19 (20:9)

SPR Sambor Tczew - Aneta Skonieczna (Julia Zwolak) - Patrycja Orłowska (6), Julia Duszyńska (1), Julia Borkenhagen, Oktawia Majorowska (1), Natalia Sasinowska, Agnieszka Siekańska, Sylwia Neitsch (4), Aleksandra Rędzińska (4), Marcelina Cesarz (2), Weronika Solińska (1), Aleksandra Juć (3), Monika Trawczyńska (2), Dominika Hawryszko (6), Magda Krajewska (1)