Środa, 19.09.2018, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Nowy teren rekreacyjny na Os. Bajkowym już gotowy. Z okazji otwarcia odbędzie się piknik

  • 11.09.2018, 13:53
  • (M.M., Urząd Miasta w Tczewie)
Nowy teren rekreacyjny na Os. Bajkowym już gotowy. Z okazji otwarcia odbędzie się piknik (M.M., Urząd Miasta w Tczewie)
W niedzielę, 16 września, otwarty zostanie nowy teren rekreacyjny na Os. Bajkowym – przy ul. Andersena. Z tej okazji Urząd Miasta zaprasza na Piknik Rodzinny. Impreza potrwa od godz. 13 do 16. W programie mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, m.in. gry, zabawy, konkursy z nagrodami, malowanie buziek, zaplatanie warkoczyków, dużo muzyki, słodki poczęstunek.

Teren rekreacyjny przy ul. Andersena to jedna z tegorocznych inwestycji miasta. Na działce o powierzchni ok. 5 tys. mkw., położonej między blokami mieszkalnymi, zbudowane zostało boisko z nawierzchnią ze sztucznej trawy - do piłki nożnej i koszykówki. Inwestycja obejmuje też  m.in. montaż nowych urządzeń zabawowych,  bezpiecznej nawierzchni na placach zabaw; budowę ogrodzenia placów zabaw, montaż stołu do tenisa stołowego oraz elementów małej architektury  (ławek, koszy na śmieci, stojaków rowerowych), nasadzenia zieleni, oświetlenie.

Budowa  terenu rekreacyjnego na os. Bajkowym jest efektem projektu, który został wykonany w ramach wcześniejszego Budżetu Obywatelskiego Tczewa.
 

(M.M., Urząd Miasta w Tczewie)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkanka obserwatorka
mieszkanka obserwatorka 16.09.2018, 20:29
Plac pięknie wygląda tylko dzicz nie umie tego uszanować na posadzone rośliny chodzą jak ślepi ,a mamuśki niektóre nawet same chodziły i jeżdżą rowerami. Serce boli ,że taki wydatek a nie umieją szanować i wtedy wszyscy mają winę ,że zniszczone a kto to robi przykład idzie od rodzica.
Alex
Alex 15.09.2018, 21:26
Szkoda, że nikt nie zauważył uszkodzonej huśtawki ( na cztery liny mocujące - trzy naderwane). A wysypanie na placu zabaw drobnego kamienia to masakra.

Pozostałe