Środa, 19.09.2018, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Odnaleziono poszukiwanego od soboty mężczyznę. Akcja policji i straży zakończona

  • 10.09.2018, 10:58
  • red.
Odnaleziono poszukiwanego od soboty mężczyznę. Akcja policji i straży zakończona
Zakończono trwające od soboty poszukiwania mieszkańca gminy Tczew. Jak przekazała policji oraz straży pożarnej rodzina, dzień wcześniej mężczyzna wyszedł z domu z zamiarem popełnienia samobójstwa. Wczoraj, w godzinach popołudniowych, zaginiony został odnaleziony cały i zdrowy na terenie Trójmiasta.

Poszukiwania trwały półtora doby, od sobotniego (8.09.) południa. Zaangażowani byli zarówno policjanci jak i strażacy, którzy za miejsce działań obrali tereny pomiędzy Rokitkami a autostradą A1. Ok. godz. 15 rodzina poinformowała za pośrednictwem fejsbuka, że zaginiony prawdopodobnie był widziany przy stacji paliw w Stanisławiu. 

Żak Starogard
Żak Starogard
Żak Starogard

- Szczęśliwie, cały i zdrowy, mężczyzna odnalazł się na dworcu w Gdańsku – mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. – Miejsce przebywania zaginionego ustaliła rodzina, na podstawie otrzymanych informacji. W związku z tym czynności poszukiwawcze zostały odwołane. 
 

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Qwerty
Qwerty 14.09.2018, 10:26
Czytajac te komentarze rozne slowa cisna sie do ust, jedyne czego Wam zycze, to to, aby kiedys Wam sie przytrafila taka sytuacja, aby to Wasz ojciec/maz/syn/brat zaginal. Nie macie zielonego pojecia o ludzkiej psychice a gadacie takie rzeczy jakby kazdy z Was co najmniej od X lat pracowal z ludzmi chorymi. Okej, po pijaku sie nie wsiada za kierownice, tu popelnil blad, ale moze przeszedl zalamanie nerwowe w chwili zabrania mu prawa jazdy? Moze wczesniej nie leczyl sie psychicznie? Skad Wy to wszystko wiecie?
A jezeli chodzi o to "kto zaplaci" to zaplaci kazdy z nas. I co z tego? Od tego sa, zeby pomoc. Na prawdę brak slow na ludzką glupote. Zanim napiszesz "hejt" w internecie to sie zastanow. Gowno wiecie i o gownie piszecie. Zycze Wam rownie nieprzyjemnej sytuacji w zyciu.
DRIVER
DRIVER 10.09.2018, 14:36
Dokladnie moze choruje!!! Wiec pytanie do GOSC czemu sie nie leczy??? Czemu rodzina najblizsza go nie leczy i w tym przypadku nie tlumacza facetowi jak dziecku jak to sie moze zakonczyc!!! Wielkie brawa dla PANA ktory wylapal i zainerweniowal oraz nie pozwolil jechac dalej DEBILOWI!!! Ktory mogl zrobic bol nie tylko swojej rodzinie ktora by go do konca zycia widziala za kratami ale rodzinom osob ktore mogl zabic na drodze jadac tirem wazacym 40 ton!!! A pracy POLICJI nie bede komentowal bo brak slow baranow o 12 godzinie zatrzymuja mu prawo jazdy a od 18 go szukaja po lakach i polach zamiast po barach i sklepach monopolowych
DDD
DDD 11.09.2018, 06:08
Jesteś czysty jak zła bo wylewasz swoj jad anonimowo a jesteś anonimowy błąd mylisz się i nie jesteś kierowcą tylko analfabetą który przy pomocy kopiuj i wklej udaje wszechwiedzacego. Kierowcy pomagają a ty hamie ferujesz wyroki i ładujesz się w LUDZKIE życie bo nie masz swojego
.
. 11.09.2018, 08:54
Do DDDD naucz sie jaki wyraz pisze sie samo h ,a jaki ch. POZNIEJ UBLIZAJ PUBLICZNIE. Na forum kazdy ma prawo do wyraZania swoich opini w sposob nie obrazliwy ,natomiast tu ,ktos o bardzo niskim poziomie intelektualnym potrafi tylko obrazac poniewaz prawda go dotyka.
xxx
xxx 10.09.2018, 14:18
hahahahah jaki debil a ch,, cie to obchodzi kto zapłaci zycze ci zeby ktos z twojej rodziny zaginał i sie nie znalazł
.
. 10.09.2018, 11:49
a kto za czynnosci poszukiwacze zaplaci. Sluzby w tym czasie mogly by wykonywac inne czynnosci nie szukac faceta co straszy rodzine i grozi swoim czynem samobojczyma.
Abc
Abc 10.09.2018, 12:15
Ty możesz zapłacić jak chcesz!! Co z ciebie za człowiek. Chyba dobrze, że się odnalazł cały i zdrowy. Ciekawe czy byś był taki mądry i pisał takie bzdury jakby chodziło o kogoś z twojej rodziny!!!
.
. 10.09.2018, 12:38
co to znaczy ty ozesz zaplacic jaki to ma zwiaek.Ci co wykonali zgloszenie i postawili sluzby do szukania nieodpowiedzialnego czlowieka ,a ten smial sie ,ze jest tak medialny i jego zmyslony czyn dostal takiego obrotu sprawy. Osobiscie bede zadala,aby policja wyegzekwowala zaplate za taka akcje bedzie to nauczka dla nastepnych co podejmuja decyzje i mysla ,ze akcja jest za darmo.
Gosc
Gosc 10.09.2018, 13:00
Puknij sie w glowe kobieto i zastanow co piszesz . Skad wiesz ze ta osoba nie jest na cos chora ? Moze przezyla zalamanie nerwowe? A skuzby ratownicze sa od tego aby w takich czy innych sytuacjach pomagac obywatelom .
.
. 10.09.2018, 14:50
Akurat kobieta sie nie puknie poniewaz ta akcja jest wykonana na moj koszt i innych co z ich podatkow oplacane sa sluzby. jezeli bedzie takich wiecej co strasza samobojstwem i bedziemy wymuszac od sluzb akcji to policja i straz nie beda zajmowac sie zdarzeniami waznymi tylko szukac zaburzonych chorych i nieodpowiedzialnych ludzi.Ten przypadek pozwoli innym na takie wybryki co kosztuja wszystkich.Stwierdzam ,ze ktos agresja stara sie komentujacych zastraszyc ,aby ominac temat zadania odpowiedzialnosci i poniesienia kosztow za akcje.
AA
AA 11.09.2018, 08:00
Na mój koszt również - mam nadzieję, że Tobie nie pomogą.

Pozostałe