×
Środa, 14.11.2018, imieniny: Emila, Laury, Rogera

PILNE. Bartosz Paprot rezygnuje z walki o kandydaturę na prezydenta Tczewa. Jest nowa propozycja PO!

  • 14.08.2018, 11:34
  • red.
PILNE. Bartosz Paprot rezygnuje z walki o kandydaturę na prezydenta Tczewa. Jest nowa propozycja PO!
Podziel się:
Oceń:
Tczewska Platforma Obywatelska podjęła uchwałę, popierającą kandydaturę Jana Kulasa na prezydenta Tczewa. - Kandydaturę Jana Kulasa popiera ponad 40 członków PO czyli zdecydowana większość koła PO w Tczewie. Jest to również większość członków Platformy Obywatelskiej w powiecie tczewskim – informuje Janina Gadziomska, sekretarz koła PO RP w Tczewie.

Przewodniczący koła PO RP w Tczewie Bartosz Paprot wycofał swoją kandydaturę, udzielając poparcia wiceprzewodniczącemu koła -  Janowi Kulasowi, który wyraził wolę kandydowania.

Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
red.

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kajtek
kajtek 16.08.2018, 23:23
Najwyższy czas aby kobieta została prezydentem Tczewa, Mam nadzieję że taka osoba się pojawi.
pola
pola 17.08.2018, 11:42
Mnie od tego, co kto ma między nogami bardziej interesuje program wyborczy i umiejętności.
tczewiak
tczewiak 16.08.2018, 22:04
Nadszedł już czas, że w Tczewie potrzebne jest przewietrzenie. Potrzebny jest nowy Prezydent i nowa Rada Miasta, bo to wszystko, to kolesie, kumotry, klakierzy i sami swoi. Dość tych parasoli ochronnych, nad niektórymi. Czas na zmiany. Prezydentem będzie pan Drzeżdźon!
tczewianin
tczewianin 16.08.2018, 14:33
Pan Kulas chyba się pomylił, skończyły się czasy, kiedy żeby zostać wybranym wystarczyło należeć kiedyś do Solidarności albo mieć minimum 50 lat...
Agat
Agat 16.08.2018, 10:03
Ależ uproszczenia względem Dr Drzeżdżona. Oprócz tego, że wiele lat temu rzeczywiście uczył, to od tego czasu pomógł tysiącom osób - problem w tym, że w Tczewie nikt o tym głośno nie mówi, bo niewielu się przyzna, że korzystało z konsultacji mając problemy zawodowe, biznesowe czy rodzinne.
Felek
Felek 16.08.2018, 11:56
I dlatego miałyby zostać Prezydentem Tczewa. Proszę wybaczyć ludzką głupotę. A oprócz tego co zrobił dla Tczewa i powiatu. Nie obłoki, a konkrety. O co on walczył, wydawało się, że o demokrację z której jego rodzina i dzieci dzisiaj korzystają. A jego syn w KOD, o jaką demokrację "walczy". Nie ma demokracji!, to niech zamieszka, tam gdzie jest demokracja. Jan Kulas nie mógł jedżdzić, gdzie chciał ale przed jego synem świat stoi otworem. Nawet w Rosji może zamieszkać, jak się Polska nie podoba. Tam dopiero demokracja !
vlad
vlad 16.08.2018, 00:11
Mam nadzieję, że te wybory przyniosą polityczną śmierć wszystkim, którzy w samorządzie delikatnie mówiąc się zasiedzieli...
Lol
Lol 15.08.2018, 18:41
Tczewski Dyzma chce kandydować na prezydenta. Twierdzi, że wygra wybory,
Lol
Lol 15.08.2018, 20:19
Jasiu, to nie o Ciebie chodzi, a o kogo to wiesz.
paula
paula 15.08.2018, 23:47
O jednego z braci U? 2% góra co dostanie. Niech się nie ośmiesza. Dwóch najśmieszniejszych i najżałośniejszych kandydatów to Urban i Krzywkowski. Tego Drzesz Dżona nie znam
Xyz
Xyz 15.08.2018, 23:53
A co takiego śmiesznego/żałosnego robi Krzywkowski? Co do Urbana jestem w stanie sie zgodzić, bo to pieniacz.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 16.08.2018, 10:00
Urban to pieniacz? Nie jest fanem Urbana ale to jedyna osoba która ma odmienne zdanie od Pana Prezydenta i Rady, reszta to klakierzy.
paula
paula 16.08.2018, 00:10
Parę lat temu, już jako dorosły chodził z księdzem po domach i zbierał datki do puszki. Znam go nieco i wiem, że to nieżyciowy stary kawaler. Bardzo uzdolniony matematycznie (jakby miał zespół Aspergera?), ale do prezydentury nie ten talent się liczy. Popiera Korwina, nikt, kogo można traktować poważnie nie byłby jego "fanem". Poza wszystkim - trochę to jeszcze gówniarzeria chyba?
polon
polon 16.08.2018, 10:19
za dużo tu uproszczeń i domysłów, to, że ktoś jest kawalerem i kiedyś był ministrantem nie oznacza, że nie nadaje się na prezydenta... czekam na jego program wyborczy, wtedy zobaczymy, czy rzeczywiście się nadaje
Xyz
Xyz 16.08.2018, 00:24
przy Korwinie raczej się trzyma nie dla poglądów tylko dla łatwego startu w polityce, w tym wieku ciężko już o wiarę w korwinizm ;) w życiu sobie raczej raczi, tyle mogę powiedzieć po sprawdzeniu jego fejsa :P No ale rozumiem, co masz na myśli, jak na kogoś, kto aspiruje na to stanowisko nie ma praktycznie żadnego kontaktu z wyborcami
wyborca
wyborca 15.08.2018, 18:30
Prezydentem będzie Drzeżdżon. Mieszkańcy chcą zmian. Potrzebny jest nowy włodarz i nowa Rada Miasta. Dlaczego to wiadomo. Dość kolesiów i parasoli ochronnych, nad niektórymi i nie tylko to.
Wut
Wut 16.08.2018, 01:00
katecheta prezydentem? niezłe jaja
paula
paula 15.08.2018, 23:41
O matko, a kto to jest? Pierwsze słyszę Skąd ten człowiek
Janusz
Janusz 17.08.2018, 02:03
Z kapelusza i niemocy Sosnowskiego. Bida z nędzą
życzliwy
życzliwy 15.08.2018, 12:21
Janek, opamiętaj się!! Co ty robisz?? Ty już skończ, z tymi głupotami, bo się ośmieszasz!!
B532
B532 15.08.2018, 12:01
Pobłocki (elektryk) Dzwonkowski (historyk), Drzeżdżon (katecheta), Kulas (historyk), Krzywkowski (doktor nauk matematycznych). Ja już wiem, na kogo zagłosuję...
Paula
Paula 15.08.2018, 23:43
Krzywkowski ministrant w krótkich spodenkach, do niedawna do puszki z księdzem zbierał po kolędzie. Niby mądry a niedojrzały jak ośmiolatek
johnny
johnny 15.08.2018, 23:57
No widzisz, kilka lat temu był ministrantem, a teraz zrobił doktorat z matematyki i robi karierę naukową. W przeciwieństwie do oponentów, którzy ciągną kasę z samorządu albo mają magisterki z historii ;)
paula
paula 16.08.2018, 00:13
Wiem, wiem... Nikt mu zasług na polu królowej nauk nie odbiera. Ale to NIE jest kwalifikacją do bycia dobrym prezydentem. Nawiasem, co z karierą naukową jeśliby wygrał?
ADAMS
ADAMS 15.08.2018, 11:07
Ten sepleniący amator historyk przynoszący wstyd miastu gdy był posłem! Najmniej aktywny poseł! Zenada!
Grz
Grz 15.08.2018, 09:45
noł noł noł
wyborca
wyborca 14.08.2018, 20:41
Kandydować każdy może.
Jeden lepiej, drugi gorzej.
west
west 14.08.2018, 19:56
To chyba jakiś żart !!!
Ja..
Ja.. 14.08.2018, 14:48
Nie glosowac na tego Pana nke z tego powodu ze z PO, bo sam jestem za PO ale masakra.... a jego syn to juz wgl..... nie dla polityki ,dziekuje
Tylko nie to
Tylko nie to 14.08.2018, 14:42
Proszę , zastanówcie się ,zanim oddajcie głos na tego pana...
me and you
me and you 14.08.2018, 14:41
Jankowi odwaliło. Mógł przegrać Paprot, mogła przegrać Nitza, a polegnie Jan
Kazik
Kazik 14.08.2018, 14:38
Czy to nie ten, który w swoim życiorysie podwał, że skończył KUL??? - Kaszubski Uniwersytet Ludowy??
Bolo
Bolo 14.08.2018, 22:12
WUML - Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu Leninizmu.
wybory
wybory 14.08.2018, 12:08
Mieszkańcy Tczewa i powiatu tczewskiego powinni podziękować panu Janowi Kulasowi. Był posłem PO i nic nie załatwił dla Tczewa i powiatu, jedynie napełnił swoją kabzę . A teraz jego syn walczy o "demokrację" z ramienia KOD. A o jaką "demokrację" zawalczy proponowany kandydat na Prezydenta Tczewa. Wstyd panie Kulas. Naprawdę wstyd.
Łupaszko
Łupaszko 14.08.2018, 11:57
Prosze nie ... :)

Pozostałe