Wtorek, 14.08.2018, imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Tczewianka poczuła jak coś przecina jej skórę. Ludzi na ulicy raniła żyłka przyczepiona do samochodu?

  • 8.08.2018, 08:26
  • (MW)
Tczewianka poczuła jak coś przecina jej skórę. Ludzi na ulicy raniła żyłka przyczepiona do samochodu? (MW)
Na fejsbuku pojawił się niepokojący wpis tczewianki, która miała zostać pocięta żyłką, przymocowaną do jednego z przejeżdżających samochodów. Wpis internautki wzbudził zainteresowanie mieszkańców. Pojawiają się sygnały, jakoby nie był to pierwszy podobny przypadek na terenie Tczewa.

Do zdarzenia miało dojść w czwartek 26 lipca br., ok. godz. 20. Kobieta przechadzała się ul. Wojska Polskiego wraz z przyjaciółką, jej mężem i dwójką dzieci. Gdy przechodziła przez przejście dla pieszych (pierwszy zjazd w stronę ul. Jedności Narodu patrząc od stacji Shell) poczuła jak coś przecina jej skórę na szyi. Żyłka rykoszetem uderzyła w twarz męża jej przyjaciółki.  

- Stanęliśmy czując okropny ból – pisze kobieta na swoim fejsbukowym profilu. - Próbowaliśmy znaleźć tę żyłkę, ale bez skutku. Najprawdopodobniej musiała być przyczepiona do samochodu, który stał gotowy do wyjazdu ze skrzyżowania. Z tego co udało nam się ustalić, mogła to być żyłka używana do kosiarek, która bardzo się nagrzewa stąd tak poważne rany.

Kobieta piszę o kolejnych komplikacjach. (...)


 

(MW)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Poziom dziennikarstwa
Poziom dziennikarstwa 8.08.2018, 11:00
Kobieta piszę......

Pozostałe