Środa, 15.08.2018, imieniny: Marii, napoleona, Stelii

PILNE. Dachowanie na "jedynce"! Autem podróżowała m.in. czwórka dzieci

  • 16.07.2018, 13:06 (aktualizacja 16.07.2018 13:17)
  • red.
PILNE. Dachowanie na "jedynce"! Autem podróżowała m.in. czwórka dzieci KP PSP w Tczewie
Do groźnego zdarzenia z udziałem osobowego opla, doszło 16 lipca ok. godz. 12.10 na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Gręblin (gm. Pelplin). Jak informuje tczewska straż pożarna, ranna została jedna osoba.

Autem, które z niewyjaśnionych przyczyn wypadło z jezdni oraz dachowało, podróżowało łącznie sześć osób, w tym czwórka dzieci.

- Jedna osoba została poszkodowana i trafiła pod opiekę lekarzy - mówi st. kpt. Mariusz Stawicki, rzecznik prasowy Komedy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie. - Po dachowaniu auta droga została zablokowana. - Na miejscu pojawił się śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W akcji biorą udział także dwie karetki pogotowia, policja oraz cztery zastępy straży pożarnej. 

red.

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwator
Obserwator 18.07.2018, 05:57
To skoro jesteś taki bystry to pewnie zapamiętałeś nr rejestracyjny tego co wyprzedzał na trzeciego i zwiał nie udzielając pomocy poszkodowanym
jjjj
jjjj 18.07.2018, 08:11
Policja już wszystko wie a Tobie nie muszę nic tłumaczyć.
Obserwator
Obserwator 18.07.2018, 13:41
Oczywiście, że policja wszystko wie. To po co bzdury na forum piszesz, gdyby tamten go nie wyprzedał z duża prędkością na trzeciego to nic by się nie stało.
Obserwator
Obserwator 17.07.2018, 14:29
Do jjjj jakoś wczoraj cię tam nie widziałem chyba ze ty odjechałes tym „porsche”
jjjj
jjjj 17.07.2018, 22:46
Haha bardzo śmieszne... Jechałem tuż za tym oplem i wszystko widziałem. Widziałem jak za mocno odbił w prawo i zaczął zachować a jego kobieta poleciała w górę. Nikt by nie chciał oglądać takoejp wypadku. Więc nikt tu nie zawinił oprócz Pana z opla.... Tyle mogę dodać.
jjjj
jjjj 16.07.2018, 18:12
Jestem jedynym świadkiem tego wypadku. Kierowca zafiry zawinił nikt więcej. Porsche już dawno nie było jak Zafira chciała wyprzedzać. Po prostu za mocno odbił w lewo i od tego doszło do trafedi..
Kkkk
Kkkk 16.07.2018, 17:55
To jest 7 osobowe auto ! Wiem bo to moj kolega .. i on wyprzedzal jakis typ jego on stracil panowanie a tamten zwial :/
Obserwator
Obserwator 16.07.2018, 17:04
To wina thebila który wyprzedzał na trzeciego i zwiał z miejsca wypadku
kkk
kkk 16.07.2018, 15:47
Po czy to widać że 7 osobowe?
Ferdek
Ferdek 16.07.2018, 16:19
Opel Zafira jest 7 osobowy
VW