×
Sobota, 17.11.2018, imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

(ZDJĘCIA) W gminie otwarto piękny teren rekreacyjny. "Będziemy tu mieć miniSopot"

  • 7.07.2018, 17:02
  • Karol Uliczny
(ZDJĘCIA) W gminie otwarto piękny teren rekreacyjny. "Będziemy tu mieć miniSopot" (KU)
Podziel się:
Oceń:
Na takie miejsce mieszkańcy sołectwa Boroszewo w gm. Tczew czekali długie lata. 6 lipca oficjalnie otwarto teren rekreacyjny wokół niewielkiego, jeszcze do niedawna, zupełnie zaniedbanego stawu, z którego dziś można łowić kilka gatunków ryb. To idealne miejsce do spacerów, grillowania oraz rodzinnych pikników, o czym przekonano się podczas piątkowej uroczystości.

Prezentowane na okolicznościowej wystawie zdjęcia przypominały o tym jaki bałagan panował tu jeszcze kilkanaście miesięcy temu. Dzięki intensywnym pracom klepisko zastąpiła wygodna ścieżka z ławkami, chaszcze i chaotycznie rosnące krzewy – uporządkowane, zielone placyki, a zarośnięty i zamulony zbiornik – urokliwy staw z karpiami, jesiotrami czy sandaczami. Jak poinformowano przybyłych mieszkańców, na tym prace się nie zakończą. W planach jest spory pomost, który jeszcze uatrakcyjni to miejsce. (...)

Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew

 

Karol Uliczny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe