×
Sobota, 17.11.2018, imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

Tczewska policja zabezpieczyła m.in. skradzione rowery marki B`twin oraz Kimride. Teraz szuka właścicieli

  • 4.07.2018, 18:02
  • KPP Tczew
Tczewska policja zabezpieczyła m.in. skradzione rowery marki B`twin oraz Kimride. Teraz szuka właścicieli KPP Tczew
Podziel się:
Oceń:
Tczewscy policjanci poszukują trzech właścicieli rowerów, które trafiły w ich ręce. Jeden z rowerów został znaleziony na deptaku ulicy Bulwar Nadwiślański 13 czerwca tego roku, zaś dwa inne jednoślady według ustaleń kryminalnych, zostały skradzione i zabezpieczone na terenie komendy. Do chwili obecnej mundurowi poszukują właścicieli, których proszą o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawy.

13 czerwca br. po godz. 14 policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zostali skierowani przez oficera dyżurnego jednostki policji na ulicę Bulwar Nadwiślański, gdzie osoba na deptaku znalazła rower koloru zielonego marki Trek. Stróże prawa zabezpieczyli jednoślad. 19 czerwca br. kryminalni zajmując się sprawami kradzieży rowerów ustalili, gdzie znajdują skradzione dwa przedmioty, które zabezpieczyli i przewieźli do komendy.

Do kradzieży miało dojść w czerwcu br. Zabezpieczone przez mundurowych rowery marki B`twin oraz Kimride są koloru czarnego. Zabezpieczone przedmioty czekają na właścicieli w Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie a do chwili obecnej nie ustalono ich właścicieli. Właściciel jednośladu znalezionego na ulicy Bulwar Nadwiślański proszony jest o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu (58) 530 81 35, zaś właściciele skradzionych rowerów proszeni są o kontakt z funkcjonariuszami kryminalnymi pod nr telefonu (58) 530 81 69. Właściciele przedmiotów mogą się kontaktować również telefonicznie z oficerem dyżurnym KPP w Tczewie pod numerem 58 530-82-22 lub alarmowym 997. Możliwy jest też kontakt mailowy: kpptczew@pomorska.policja.gov.pl.

Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew

Zgłaszając się po odbiór należy przedstawić dokumentację potwierdzającą zakup jednośladu lub podać jego cechy identyfikujące.

KPP Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe