Środa, 14.11.2018, imieniny: Emila, Laury, Rogera

(ZDJĘCIA,FILM) Wisła Tczew pokonuje Deltę na zakończenie rozgrywek

• 17.06.2018, 23:18 (aktualizacja 27.06.2018 14:37)
  • (tt)
(ZDJĘCIA,FILM) Wisła Tczew pokonuje Deltę na zakończenie rozgrywek fot. (tt) Wisła Tczew pokonała 3:0 Deltę Miłoradz
Podziel się:
Oceń:
W dniu dzisiejszym rozegrana została ostatnia kolejka Klasy A. Lider grupy Wisła Tczew, która zapewniła sobie wcześniej awans i pierwsze miejsce w tabeli, podejmowała Deltę Miłoradz, zajmującą środkową cześć tabeli.

Tczewianie pomimo zapewnionego awansu ostatni mecz przed własną publicznością zagrali jak każdy mecz w sezonie. Walczyli od pierwszej do ostatniej minuty, choć rywal stawiał ambitny opór. Wisła pierwszego gola strzeliła dość szybko, bo już w piątej minucie na listę strzelców wpisał się Karol Kowalczyk. Na kolejnego gola kibice czekali aż do 66. minuty, kiedy z rzutu karnego gola zdobył Kamil Nowaczyk. Kilka minut później gola na 3:0 po strzale głową zdobywa Karol Opczyński. W tym momencie kibice dopingowali o kolejnego setnego gola w całym sezonie. Bardzo dobre okazje były dwie, Łukasz Olszewski trafia w poprzeczkę, a strzał Kamila Nowaczyka z 16 metrów broni bramkarz Delty. Wynik jednak nie uległ już zmianie.