×
Środa, 17.10.2018, imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora

Otwarto oferty w przetargu na budowę stadionu przy Bałdowskiej. W kasie miasta brakuje środków

  • 13.06.2018, 14:48
  • Karol Uliczny
Otwarto oferty w przetargu na budowę stadionu przy Bałdowskiej. W kasie miasta brakuje środków poglądowe
Podziel się:
Oceń:
W czwartek (13.06.) otwarto koperty w postępowaniu przetargowym mającym na celu wyłonienie wykonawcy przebudowy tczewskiego stadionu przy ul. Bałdowskiej. Niestety dwie oferty, które wpłynęły do magistratu, znacznie przekraczają zabezpieczoną kwotę.

Oferty wykonawców to odpowiedź na postępowanie przetargowe pn. „Budowa stadionu lekkoatletycznego przy ul. Bałdowskiej w Tczewie - etap I.

Gladpol Tczew
Gladpol Tczew
Gladpol Tczew

W zakres prac wchodzą: roboty przygotowawcze, rozbiórkowe, roboty ziemne, budowa bieżni lekkoatletycznej, przygotowanie bieżni lekkoatletycznej do certyfikacji, uzyskanie świadectwa PZLA, budowa sektora rzutów z nawierzchnią z trawy naturalnej, płyty boiska piłkarskiego, dostawa i montaż wyposażenia boiska piłkarskiego, budowa ogrodzenia wewnętrznego bieżni lekkoatletycznej, wykonanie kanalizacji deszczowej, odwodnienia liniowego bieżni, sączków drenarskich, instalacji zraszania płyty boiska oraz wykonanie robót branży elektrycznej.

Do urzędu wpłynęły dwie oferty: warszawskiej firmy Gardenia Sport Sp. z o.o., opiewająca na 4,8 mln zł oraz Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Gretasport z Dąbrowy Górniczej – 5,2 mln zł. Obie zapewniają 60-miesięczną gwarancję oraz wykonanie zadania do 15 października br.  

Przypomnijmy, że miasto zabezpieczyło w budżecie na to zadanie 3.235.630,64 zł. Przetarg może zostać unieważniony, z drugiej strony miasto może wygospodarować z budżetu brakujące środki. O tym jaka decyzja zostanie podjęta dowiemy się wkrótce.  
 

Karol Uliczny

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
LA
LA 19.06.2018, 10:37
Czy jakaś inwestycja została prawidłowo oszacowana w tym mieście ?
Kolejny przejaw niekompetencji urzędniczej.

Pozostałe