Czwartek, 21.06.2018, imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

Rodzice nastolatki oskarżają jej 22-letniego chłopaka o uprowadzenie. Ten w odwecie zawiadomił prokuraturę

  • 11.06.2018, 07:08
  • Karol Uliczny
Rodzice nastolatki oskarżają jej 22-letniego chłopaka o uprowadzenie. Ten w odwecie zawiadomił prokuraturę materiały operacyjne/biuro K. Rutkowskiego Mimo odnalezienia 15-latki przez Krzysztofa Rutkowskiego, sprawa nie doczekała pozytywnego zakończenia.
Policja kolejny raz wszczęła akcję poszukiwawczą 15-letniej mieszkanki jednej z miejscowości powiatu tczewskiego. W połowie marca nieletnią doprowadził pod budynek tczewskiej komendy policji Krzysztof Rutkowski.

Sprawa ma nie tylko swój ciąg dalszy, ale może też mieć poważne konsekwencje dla osoby, z którą dziewczyna zdecydowała się uciec z domu. Rodzice 15-latki zawiadomili prokuraturę o popełnieniu przestępstwa zatrzymania osoby nieporadnej ze względu na stan psychiczny.

Gladpol Praca Brukarz Traktorzysta Kierowca
Gladpol Praca Brukarz Traktorzysta Kierowca
Gladpol Praca Brukarz Traktorzysta Kierowca

„Prowadzimy czynności”

Wydawało się, że po namierzeniu 15-latki oraz jej chłopaka przez Krzysztofa Rutkowskiego, temat zaginięcia doczeka pozytywnego zakończenia. Niestety, stało się inaczej. Jak ustaliliśmy, 10 maja br. dziewczyna kolejny raz uciekła z domu w nieznanym kierunku oraz towarzystwie 22-latka. 

- Małoletnia jest nadal poszukiwana. Trwają wytężone czynności, aby ją odnaleźć. O sprawie za każdym razem jest informowany sąd rodzinny. To nie jest jej pierwsza czy druga próba opuszczenia rodzinnego domu - mówi st. asp. Dawid Krajewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. 

Dziewczyna daje znaki życia na fejsbuku. Za pośrednictwem specjalnie założonej strony internetowej, poinformowała, że udało jej się uciec ponad 1800 km od domu – „jest bezpieczna i szczęśliwa”. (...)


 

Karol Uliczny
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aga
Aga 13.06.2018, 13:24
Nis wiem co ta dziewczyna ma w głowie, teraz najlepiej nievh celebrytke z siebie zrobi. Masakra. Pewnie na koniev wyladuje w jakims domu publicznym.... żal 2 rodziców
Zycie
Zycie 12.06.2018, 20:50
Smieszne jest To ,ze jest poszukiwana!Przeciez wiadomo jest ,ze z domu uciekla!Göwniara powinna trafic do poprawczaka i tyle!A nie strasznie sie nad nio rozczulac jeszcze! I tak z niej Juz nic nie bedzie!
Mn
Mn 12.06.2018, 06:03
Dla mnie to ta dziewczyna jest manipulantką, to takie słynne pisać o molestowaniu. Robi wszystko aby swoje źle czyny przerzucić na rodzinę. Idiotka
poi
poi 11.06.2018, 12:51
A co mama na to?
...
... 11.06.2018, 10:56
Jaka to strona ?

Pozostałe