Sobota, 18.08.2018, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Pobił na Nowym Mieście trzy osoby, w tym taksówkarza, który odmówił przejazdu! 32-latek już w areszcie

  • 6.06.2018, 12:09
  • KPP Tczew
Pobił na Nowym Mieście trzy osoby, w tym taksówkarza, który odmówił przejazdu! 32-latek już w areszcie
Policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o pobicie trzech osób. Do przestępstw doszło wczoraj na terenie Tczewa. Według policyjnych ustaleń sprawca z niewyjaśnionych przyczyn najpierw zaatakował kobietę i mężczyznę, a następnie pobił kierowcę taksówki.

W miniony wtorek po godz. 1.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o pobiciu trzech osób przez tego samego sprawcę. Do tych zdarzeń doszło w rejonie Nowego Miasta w Tczewie. Na miejsce zostali skierowani policjanci z patrolówki, którzy w rozmowie z jednym z pokrzywdzonych ustalili rysopis sprawcy oraz kierunek jego ucieczki. Podczas sprawdzania terenu dworca PKP mundurowi zauważyli sprawcę, którego zatrzymali.

- 32-letni mieszkaniec Ciechanowa w chwili zatrzymania był nietrzeźwy i trafił do policyjnego aresztu – mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik prasowy KPP w Tczewie. - Zajmujący się sprawą funkcjonariusze ustalili, że najpierw na ulicy Kaszubskiej zaatakował mężczyznę i kobietę, których wcześniej poznał na dworcu PKP, a następnie na ulicy Pomorskiej pobił taksówkarza, który odmówił mu przejazdu. Wszystkie osoby pokrzywdzone trafiły do miejscowego szpitala, gdzie została im udzielona pomoc medyczna.

Funkcjonariusze przesłuchali wszystkie osoby pokrzywdzone i przyjęli zawiadomienia o przestępstwach. Wczoraj śledczy przedstawili 32-letniemu mieszkańcowi Ciechanowa zarzuty dotyczące trzech uszkodzeń ciała. Za to przestępstwo grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

KPP Tczew
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe