Wtorek, 14.08.2018, imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy

(ZDJĘCIA) Flipy i grindy zainaugurowały sezon na gniewskim skateparku!

  • 15.05.2018, 07:40
  • red.
(ZDJĘCIA) Flipy i grindy zainaugurowały sezon na gniewskim skateparku!
W sobotę na skateparku w Gniewie nie zabrakło atrakcji dla całych rodzin. Zawody profesjonalnych riderów połączono z konkursem jazdy na hulajnodze, a wspólne skoczne zabawy z animatorami cieszyły się niezwykłym zainteresowaniem najmłodszych.

Piknik rozpoczął się od przywitania gości przez  burmistrz Marię Taraszkiewicz-Gurzyńską oraz przedstawicieli organizatorów:  Beatę Czaję-Osiak, zastępcę dyrektora GOSiR w Gniewie oraz Joannę Wachowską, koordynatora ds. komunikacji Zakładu Produkcji Kruszyw, sponsora skateparku.

Jak co roku najwięcej emocji budziły flipy, slidy i grindy w wydaniu doświadczonych riderów, którzy zaprezentowali swoje umiejętności podczas zawodów jazdy na deskorolce.

Powstanie Weber Skok i rokroczne promowanie aktywnego spędzania na świeżym powietrzu procentuje przynosząc wyskokowe efekty. Do Gniewu dotarła moda na hulajnogi, czego dowodem była aż 14-osobowa reprezentacja chłopców chętnych zaprezentowania umiejętności w konkursie. Nagrodzono sześciu najlepszych zawodników. Pierwsze miejsce zajął Jeremiasz Jarosławiec, kolejne odpowiednio Paweł Chudyka, Mieszko Muss, Cezary Krauze-Olech, a na piątym miejscu stanęli ex aequo Filip Sedlewski oraz Igor Moczulski. (...)

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe