Sobota, 26.05.2018, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

PILNE. Motocykl potrącił pieszego nad bulwarem w Tczewie. Interweniuje śmigłowiec LPR

  • 14.05.2018, 17:23 (aktualizacja 14.05.2018 17:50)
  • (KU)
PILNE. Motocykl potrącił pieszego nad bulwarem w Tczewie. Interweniuje śmigłowiec LPR
Jak informuje tczewska straż pożarna, w pobliżu bulwaru nadwiślańskiego doszło do potrącenia pieszego przez motocyklistę. Zarówno pieszy, jak i kierujący jednośladem zostali ranni. Na miejscu interweniuje śmigłowiec LPR, który zabrał jednego z poszkodowanych do szpitala w Gdańsku.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 16.45. Na miejscu pracują policja, pogotowie, straż pożarna oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który lądował na bulwarze. Zdarzenie potwierdza policja.

Gołębiewski Starogard Gdański FORD B MAX
Gołębiewski Starogard Gdański FORD B MAX
Gołębiewski Starogard Gdański FORD B MAX

- W okolicach bulwaru doszło do potrącenia pieszego. Dokładne okoliczności wypadku będą ustalane przez policjantów - mówi Anna Kinder z biura prasowego KPP w Tczewie.

(KU)

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

YB.PS
YB.PS 16.05.2018, 05:36
Tam jest parking a nie chodnik. Takze jesli pieszy nie widział motocykla i nie słyszał to nie zachował szczególnej ostrożności będąc na parkingu. A motocyklista miał pecha że ktoś mu pod koła wpadł. Takie życie, nie da się przewidzieć niektorych sytuacji. Pozdrawiam YBPS
Niewiasta :)
Niewiasta :) 15.05.2018, 18:24
Człowieka motocykl potrącił tylko czy ten pieszy szedł chodnikiem zcy tem motocyklista nie złamał przepisów drogowych.....
Xxx
Xxx 15.05.2018, 07:43
Helikopter ratunkowy przyleciał z Gdańska szybciej niż kartka pogotowia przyjechała ze Tczewa - kolejny tczewski absurd..
Marian
Marian 15.05.2018, 11:50
Ratownik 3 został wezwany przez ZRM imbecylu, poza tym HEMS nie lądował w miejscu zdarzenia tylko gdzie indziej, tak musieli dowieźć poszkodowanego. Na niczym się nie znasz głąbie.
Xxx
Xxx 15.05.2018, 18:23
Nie wiem czy kolego znasz pojęcie słowa, którym próbujesz mnie obrazić - co świadczy o Twojej niskiej inteligencji, gdyż najwidoczniej nie potrafisz prowadzić rozmowy na poziomie.
Ja byłem na miejscu i widziałem całe zajście i helikopter lądował obok miejsca zdarzenia i nikt nikogo nie dowoził a karetka przyjechała ze wszystkich najpóźniej - takie są fakty kolego. Pozdrawiam - głąb i imbecyl.
Tczewianin
Tczewianin 15.05.2018, 15:47
HEMS lądował na miejscu wypadku wiec nie pisz jak nie wiesz
Tczewiak
Tczewiak 14.05.2018, 22:07
No to teraz jest okazja sprawdzic z tej nowej kamerki jak doszło do tego zdarzenia...
informacje
informacje 14.05.2018, 21:31

Kogoś z rodziny Potrąconego Pieszego uprzejmie proszę o kontakt na e-mail :
karolina.grabowska12@gazeta.pl
Anonim
Anonim 15.05.2018, 11:17
W jakiej sprawie?
Fhhc
Fhhc 15.05.2018, 07:26
A dlaczego tylko potraconego? Wiesz hieno czyja byla wina? Chcesz zarobic na krzywdzie innych? Za darmo nikt sie tak nie angazuje...
Tczew 112
Tczew 112 14.05.2018, 20:47
Film z lądowania i startu śmigłowca:
https://www.youtube.com/watch?v=pBr3qRwobDk
:)
:) 14.05.2018, 17:58
To teraz czyja wina ?? Napewno pieszego... Pseudo kierowcy bez mozgu na motorach !!!!
On
On 15.05.2018, 07:09
Motor masz w pralce, pseudo inteligencie

Pozostałe