×
Środa, 17.10.2018, imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora

PILNE. Patryk Demski zrezygnuje ze stanowiska burmistrza Pelplina?! Może zostać wiceprezesem Lotosu

  • 10.05.2018, 16:24 (aktualizacja 10.05.2018 16:32)
  • Karol Uliczny
PILNE. Patryk Demski zrezygnuje ze stanowiska burmistrza Pelplina?! Może zostać wiceprezesem Lotosu
Podziel się:
Oceń:
Jak podaje serwis internetowy Gazety Wyborczej Trójmiasto, burmistrz Pelplina Patryk Demski złożył stosowne dokumenty i będzie startować w konkursie na stanowisko członka zarządu Grupy Lotos. Według GW włodarz może wkrótce objąć stanowisko wiceprezesa ds. inwestycji i innowacji.

Szykuje się polityczna rewolucja w gm. Pelplin. Burmistrz Patryk Demski miał złożyć dokumenty w odpowiedzi na nabór członków zarządu nowej kadencji Lotosu. Rada nadzorcza wybierze prezesa oraz trzech wiceprezesów: do spraw finansowych, produkcji i handlu, inwestycji i innowacji.

Gladpol Tczew
Gladpol Tczew
Gladpol Tczew

- Do czasu rozstrzygnięcia konkursu nie komentuję toczącego się postępowania – powiedział Gazecie Tczewskiej włodarz Pelplina. Jednak dziennikarzom GW miał zdradzić, że zdecydował się wziąć udział w postępowaniu konkursowym do zarządu. (...)


 

Karol Uliczny

Komentarze (46)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Adele
Adele 22.05.2018, 06:41
Sensacja w Pelplinie komisarzem zostanie kobieta Katarzyna P. z referatu Tomasza Czerwińskiego. Ale się porobiło .
Stan
Stan 16.05.2018, 22:37
Jako że w artykule zabrakło tych informacji, pozwolę sobie zapytać kiedy, gdzie i w jakim zakresie kandydat Patryk Demski zdobył MBA i jakimi może się pochwalić sukcesami biznesowymi ?
gość
gość 16.05.2018, 10:27
Rechot historii,komuna wraca, dziś dzieci komunistów obejmują stery w państwie, schedę po ojcach. Jakie to żałosne.
Magda
Magda 12.05.2018, 21:30
Nie umiecie doceniać ludzi ,którzy dla Was się poswiecają . Traz żal Wam *** ściska ,że może mieć lepiej . Powodzenia . Każdy z Was by tak zrobił. Przynajmniej będzie wiedzial za ile pracuje
Wojtek Pelplin
Wojtek Pelplin 11.05.2018, 15:26
Won z czerwinskim toc to baran nie potrafiący się wysłowić żenada
x
x 14.05.2018, 11:44
A Ty potrafisz ? "toć"
Wojtek
Wojtek 11.05.2018, 15:01
Bys zarobil 6 a 60tys tez bys zmienil prace prawda co nie ?
Dw63
Dw63 11.05.2018, 11:09
Teraz lampki będą gazowe
dadada
dadada 11.05.2018, 10:14
Czerwinski to jest kawal kur......i juz dawno powinni go wyjeb....na leb
Mon
Mon 11.05.2018, 10:05
Czy to prawda, ze zęby sobie ostrzy na fotel burmistrza sekretarz ?
Życzę obecnemu burmistrzowi powodzenia.
Dbaj człowieku o swój rozwój bo to podstawa.
Ludzie , jak ludzie nigdy nie docenią Twojej pracy .Kończy się kadencja i masz prawo decydować o dobie.

Anka
Anka 11.05.2018, 08:34
Nigdy nie było takiego burmistrza i nie będzie,a takim prostakom to nigdy nie dogodzi.
Gość Pelplin
Gość Pelplin 14.05.2018, 12:06
Skąd wiesz, że jestem prostakiem? Znasz mnie?
SM
SM 11.05.2018, 08:10
A kto to jest tak naprawdę Demski ??? jedno tylko jest pewne, jest blisko Smolińskiego
gość
gość 11.05.2018, 07:35
Czytając te wpisy zastanawiam się co on tak konkretnego dla gminy zrobił??? Może te osiągnięcia ktoś opisać i je nazwać? Bo stwierdzenie więcej niż poprzednicy to pusty slogan!!!
Maciej Pelplin
Maciej Pelplin 11.05.2018, 07:05
Nie no Burmistrz ma chyba tyle oleju w głowie i da sobie spokój z tym Czerwinskim rzeczywiście ta jego solare i dwulicowość widać nieszczery uśmiech
Agaaaa
Agaaaa 11.05.2018, 07:03
Większość Pelplina śmieje się z tego pana Czerwinskiego ... teraz zacznie dopiero pokazywać jak kocha ludzi i jaki to burmistrz był zły . To dwulicowiec
Bartek T
Bartek T 11.05.2018, 07:01
Dokładnie CZERWINSKI i komisarz ha dobre . Powinni go wywalić na zbity pysk już Demski porządek powinnie z nim zrobić . Znając życie wziął go na litość .
Jan
Jan 11.05.2018, 06:58
CZERWINSKI i sekretarz proszę was on przecież jest .... jak przecinak. To tylko dupowlaz wszystkich burmistrzów
Doświadczony
Doświadczony 10.05.2018, 23:47
Ma szansę to niech korzysta bo rzeczywistość jest taka,ze można harować dla wyborców a oni i tak rzadko to doceniają.
Powodzenia.
Cebuloprzecz
Cebuloprzecz 10.05.2018, 23:00
No i dalej macie ból pierścienia idioci i hejterzy z patologicznych i wydziedziczonych z układu rodzin?! Przecież chcieliście się go pozbyć... Bo więcej zarobi? Cebulę w butach macie a szczypiorek z uszu wam rośnie. Muszę znowu zacząć *** po ryjach takich hipokrytów, bo inaczej się nie nauczycie szacunku do wolności i człowieka. Także do zobaczenia na ulicach naszego pięknego miasta. Wracam do sportu.
Nemo
Nemo 10.05.2018, 23:25
Twoja wypowiedź to gorszej niż cebula .
szachista: scenariusz i reżyseria
szachista: scenariusz i reżyseria 10.05.2018, 21:54
1.Patryk zostanie wiceprezesem LOTOSU
2.W Pelplinie wyznaczą komisarza do końca kadencji.
3.Komisarzem zostanie Czerwiński
4.Czerwiński zajmie się promocją własnej osoby
5.Kandydatem PIS na burmistrza zostanie Czerwiński
6.Wyborów nie wygra Chyła.
7.Wyborów nie wygra Błędzki.
8.Wyborów nie wygra Rulewski.
9. Nowym burmistrzem zostanie Górski.
10.W 2019 roku posłem zostanie Demski.
Sprawiedliwość
Sprawiedliwość 12.05.2018, 21:27
Ha ha ha demski pokazał wam barwny gdzie was ma w głębokim poszanowaniu. Już nie musisz tyle wazelinowac a demski zostanie za to wszystko co zrobił rozliczony już karma wróciła i przyjmij wreszcie do wiadomości że demskiemu zależy tylko na kasie. Ciężko przyznać się do porażki?
Młoda
Młoda 10.05.2018, 23:30
Pchać się będzie i korzystać z okazji sekretarz bb.
I to dopiero będzie klęska.
Burmistrz to facet który nie dał sobie w kaszę dmuchać i nie słuchał jego przechwałek.Nie dał sobie fotela podgryzać.
Bella
Bella 10.05.2018, 21:38
Ludzie opamietajcie się i przestańcie oczerniac człowieka żaden burmistrz nie zrobił tyle dla Pelplina co on A wam jak zawsze mało ma szansę na lepszą ofertę to niech idzie.Ci co to oczerniajo niech sami spróbują zostać głową Pelplina zobaczymy co wtedy zrobicie nic .
Z gminy.
Z gminy. 14.05.2018, 12:22
Deklaracja startu ponownie na stanowisko burmistrza nie jest już dostępna na profilu facebookowym, ba, nie ma już fanpage'u p. burmistrza. Dług Pelplina powiększył i ucieka jak tchórz ze strachu, że po prostu przegra!!!!!
Ady
Ady 12.05.2018, 21:34
Co zrobił?dlugi?tak pokazał gdzie was

Pozostałe