Sobota, 26.05.2018, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

34-latek z Tczewa zatrzymany. Strzelił z broni palnej w kierunku auta raniąc mężczyznę!

34-latek z Tczewa zatrzymany. Strzelił z broni palnej w kierunku auta raniąc mężczyznę! KPP Tczew
Tczewscy policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca Tczewa, którego podejrzewali o uszkodzenie ciała. Z ustaleń mundurowych wynika, że sprawca strzelił z broni palnej w kierunku innego mężczyzny. Do zdarzenia doszło 15 marca br. na jednej z tczewskich ulic. Na podstawie zebranego przez śledczych materiału dowodowego prokurator przedstawił zatrzymanemu 34-latkowi zarzuty dotyczące uszkodzenia ciała oraz posiadania broni palnej bez wymaganego zezwolenia. Sąd zadecydował o trzymiesięcznym areszcie wobec mieszkańca Tczewa.

25 kwietnia br. funkcjonariusze z wydziału kryminalnego zajmując się sprawą dotyczącą uszkodzenia ciała zatrzymali 34-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o to zdarzenie. Policjanci przyjmujący zawiadomienie ustalili, że do zdarzenia doszło 15 marca br. na jednej z ulic w Tczewie. Jak ustalili funkcjonariusze sprawca w tym czasie postrzelił mężczyznę, który jechał samochodem. Pokrzywdzony mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

- Policjanci natychmiast zajęli się wyjaśnianiem sprawy. Mundurowi przesłuchali świadków i zabezpieczyli dowody - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik prasowy KPP w Tczewie. - Na podstawie zebranego materiału dowodowego kryminalni zatrzymali 34-letniego mężczyznę podejrzewanego o związek z tym zdarzeniem. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli broń palną, którą zabezpieczyli do sprawy. Zatrzymany mieszkaniec Tczewa trafił do policyjnej celi. 

Policjanci doprowadzili zatrzymanego 34-latka do tczewskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące uszkodzenia ciała oraz posiadania broni palnej bez wymaganego zezwolenia. W miniony piątek na wniosek prokuratury sąd aresztował zatrzymanego mężczyznę na okres trzech miesięcy. 

Za te przestępstwa grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Gladpol Praca Brukarz Traktorzysta Kierowca
Gladpol Praca Brukarz Traktorzysta Kierowca
Gladpol Praca Brukarz Traktorzysta Kierowca
_redakcja
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Czarownica
Czarownica 4.05.2018, 18:19
Żenujące sa te komentarze tutaj każdy doskonale wie że jaworki juz dawno powinni grzac puche......a Kometa to dobry chlopaczyna i Popieram Cię Paulina.
Mariusz
Mariusz 2.05.2018, 13:16
Prawda jet taka że ten twój facet to bandyta jeśli ktoś kogoś nęka to sie zgłasza na policje a nie po mieście zbronią lata i strzela bo to przecież nie pierwszy raz .Nie rób z niego ofiary żaden normalny człowiek tak nie postępuje .
Paulina
Paulina 2.05.2018, 14:31
Nie zdajesz sobie sprawy z tego o czym mowisz, widac ze jestes daleko od tematu. Zglaszales kiedys sprawe o nekaniu czy czymkolwiek? Dobrze wiesz jak dziala system i co robia w takich przypadkach.
Mariusz
Mariusz 3.05.2018, 07:01
Zdaje sobie sprawę i dobrze znam temat nie będe tu pisał czym twój facet sie zajmuje jak sie dorobił i co ma na sumieniu bo to nie od tego miejsce. Strzelał celując w głowę bo tego dnia jeździł po suchostrzygach właśnie z taki zamiarem bawiąc się w gangsterskie porachunki .Pech chciał że oberwała osoba postronna nie majaca z tym nic wspólnego, która pracowała za granicą starając sie utrzymać rodzinę. Dziś nie mając zprzodu czaszki nie może podjąć pracy , nie moze bo jest niezdolny do pracy i tego dokonał ten twój "czysty jak łza" i "niewinny" facet . Więc nie wciskaj tu Paulinko ludziom kitu bo twój facet to bandyta a jego miejsce jest w więzieniu albo na cmentarzu bo taką życiową drogę wybrał.
Rality check
Rality check 3.05.2018, 14:14
Mariuszu posluchaj uważnie i zastanów się nad trafnością swojego komentarza ...
Osoba postronna i obserwująca zdarzenie ,za która uważasz tego niby ”pokrzywdzonego” mężczyznę nie znajduje się jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności w jednym aucie z grupa agresywnych osób i rożnego typu niebezpieczna bronią długą.Oczywisty jest fakt iż miał coś niecos z tym wspólnego .
Co do części w której roztaczasz wizje mężczyzny pracującego poza granicami kraju aby utrzymać rodzinę i nie będzie mógł tego kontynuować ...cóż mam pewne wątpliwości.
Skoro po tak skomplikowanej operacji , której musiał być poddany nie spędzał czasu na rehabilitacji i dochodzeniu do siebie -jak wiem trwa conajmniej 8 tygodni ,aby móc się poruszać i normalnie funkcjonować- on biegał po miescie i sądach co udało mi się ustalić od innych osób. Jego domniemane obrażenia są conajmniej niewiarygodne.
Don Pedro
Don Pedro 2.05.2018, 10:14
Do Paulina chociaż ciebie nie znam życzę ci powodzenia w dochodzeniu prawdy broń swojego faceta bo siedzi niewinnie prawdziwi bandyci siedzą od marca i tam jest ich miejsce nareszcie można spokojnie wychodzić na ulicę
Paulina
Paulina 2.05.2018, 10:19
Dziekuje bardzo, mam nadzieje ze znajdzie sie wiecej ludzi po mojej stronie i przestana sie bac tych bandytow i zaczna moiwc prawde.
Don Pedro
Don Pedro 2.05.2018, 10:00
Do Bucholc chyba zdajesz sobie sprawe z tego co grozi za podszywanie sie za bardzo skutecznego prawnika siedz cicho na *** w chalupie i czekaj az po ciebie przyjda
MRIUSZ
MRIUSZ 2.05.2018, 06:54
Ten 34 latek to niebezpieczny bandyta on już nie raz strzelał do różnych osób . Zamknąć i nie wypuszczać strach wyjść na ulicę
Paulina
Paulina 2.05.2018, 08:26
Hej Mariusz, chcesz sie spotkac? Moze porozmawiamy o tym bandycie? Chetnie sie dowiem nowych bajeczek o moim facecie!!!
Paulina
Paulina 2.05.2018, 08:30
Bo taki madry jestes tutaj w necie a zapewne siedzisz schowany w domu i obgryzujesz paznokcie ze strachu.
Paulina
Paulina 2.05.2018, 09:07
Mariusz, moge cie nawet na komende zawieść bo swojego auta pewnie nie masz a na bilet musialbys wyżebrac, albo od mamusi pozyczyc, żal ci d*** sciska ze chlopak nie cwaniakowal, siedzial spokojnie w domu z rodzinom, bo do takich rzeczy trzeba dojrzec i trzeba byc mezczyzna a nie jak dzieciaczki z gimnazjum, ukrasc tacie kluczyki od auta zapakowac kolegow, jezdzic po miescie i szukac zaczepki. A najgorsze tepaki jest to ze nie patrzycie czy jedzie z dzieckiem czy nie. Rok czasu robiliscie szkody naszej rodzinie i to ja nie odpuszcze, wszyscy dowiedza sie prawdy, Cometa siedzi i bardzo dobrze sobie radzi, nie plakal ze zostawia kobiete i coreczke tak jak wasi koledzy, ale ja jestem i moge dzialac, zrobie wszystko!!!!!!!!!!!!!!
Mariusz
Mariusz 2.05.2018, 13:21
A jeśli chcesz zrobić wszystko co możesz to życzę ci powodzenia ale niepisz więcej że czarne jest białe a białe czarne.
Don Pedro
Don Pedro 1.05.2018, 17:05
Nic sie nie stało wyszedł ze szpitala po paru minutach na własne żądanie i za parę dni po zdarzeniu był w sądzie na rozprawie swoich ziomków z ręku na temblaku więc pozostawiam to wam wszystkim do oceny czy to wygląda na próbę zabójstwa ?????????????????????
Bucholc
Bucholc 2.05.2018, 06:43
Pewnie ze nic sie nie stało bo jużza brudne pieniądze wszystkich skorumpowałem
???
??? 1.05.2018, 16:03
O matko a co sie stalo temu postrzelonemu chlopakowi? Gdzie dostal? Wszystko ok?
NA WÓZEK
NA WÓZEK 30.04.2018, 22:53
Jeżeli ktoś wobec kogoś robi cwane kulawe numery jak K..... , to musi się liczyć że tak samo i znim postąpią -zgodnie z zasadami .
El patron
El patron 1.05.2018, 00:09
Ciekawe jak chojraki z wolności zachowają się w areszcie wobec gita Komety? Obstawiam frajserskie sranie w gacie, innej opcji nie będzie.
e
e 1.05.2018, 00:12
FRAJERSKIE
Bucholc
Bucholc 30.04.2018, 22:27
Usiłowanie zabójstwa!!!
PIRACI
PIRACI 1.05.2018, 11:08
No to juz wiadomo kto probuje za sznurki pociagac!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jakies wyssane z palca usilowanie zabojstwa... gdzie ty to slyszales chlopcze?
Zocha samocha
Zocha samocha 30.04.2018, 20:02
*** *** uszkodzenie ciala a nie usilowanie morderstwa . A czemu nikt nie napisze ze jawor to rozjebunda bo sie roz*** na psach taki wielki zasadowiec a poszedl zglosic swinia ***. Tczewskie cioty tylko psy umiecie wieszac i pisac bzdury w necie . Kozaki w necie pizdy w swiecie . *** was wszystkich pies wy policyjne ***
Wózek
Wózek 30.04.2018, 23:22
Zasady są takie: jak ktoś cię wystawia, wrabia w " rozbój" , "grożenie ",i inne kulawe sprawy to masz prawo wziąć go na wózek, więc nie ubliżaj tu ludziom .Nikt nie jest głupi ,chyba że tylko ten, kto myślał że w taki podły i cwany sposób może sobie pogrywać i obrastać w piórka.
PIRACI
PIRACI 1.05.2018, 11:17
Hahahahhaha no smieszni jestescie!!! Bo gangsterzyc tez trzeba umiec, a nie pod kamerami a potem do garbatego pretensje.
Piraci
Piraci 1.05.2018, 11:25
Boli co?
El patron
El patron 1.05.2018, 00:04
Ok, wiec trzeba wziąć poszkodowanego na wózek. Najpierw pewny siebie jedzie na dym, potem udaje wielce poszkodowanego po sfałszowaniu dokumemtów lekarskich sprzedając rzekomego sprawcę. Żyjecie w swoim pseudokibicowskim, konfidenckim świecie i tam pozostaniecie do końca swoich dni posiadając ptasie móżdżki.
Bonanza
Bonanza 30.04.2018, 21:34
Twoja stara sie roz***a na placu halera tym zulioneri cwaniaczku za zywo sie wykaz swoje mondroaci a nie cwaniak na necie pederasta dymany przez ojca
PIRACI
PIRACI 1.05.2018, 11:22
Z tego co wiem Comety maja czyste konto, a jaworki, rozboje, dychy itp. Dlugo sobie posiedza co? To nie pierwsza taka sprawa tylko dlaczego tak dlugo chodzili na wolnosci?
Zocha samocha
Zocha samocha 30.04.2018, 21:43
Kupie ci slownik prostaku ????????odrazu widac po pisowni ze pisales to z ***em w mordzie ty pedale ????????????mozesz possac mojego ***a
El patron
El patron 30.04.2018, 19:57
,,Dla twojego dobra..." ciekawe czy miałbyś tyle do powiedzenia przy spotkaniu z nim na kurkowej? Życzyłbym Ci powodzenia.
dla twojego dobra ..
dla twojego dobra .. 30.04.2018, 14:47
Kometa ma to do siebie że jak się pojawi na niebie i zbłyśnie to i tak z impetem runie i się spali na zawsze .
:)
:) 1.05.2018, 00:15
Jak kometa ***nie to sie wszyscy ob***ie
El patron
El patron 30.04.2018, 19:53
Stać was tylko na pisanie komentarzy w internecie, w rzeczywistości każdy wie jak to z wami jest.
Nie dla twojego dobra
Nie dla twojego dobra 30.04.2018, 16:16
Zebys ty sie chlopcze noe spalil...
Bucholc
Bucholc 30.04.2018, 14:35
Uszkodzenie ciała? Do ośmiu lat ? Kto to pisał? Żadne uszkodzenie ciała tylko usiłowanie zabójstwa i nie do ośmiu lat tylko od dwunastu
Zainteresowana
Zainteresowana 1.05.2018, 14:40
Widac na czym Wam zalezy, sprawdzcie dobrze jaka jest kara. Jak juz od 8 lat idioci.
Ciekawy
Ciekawy 30.04.2018, 19:53
A skad te informacje? Jaka proba zabojstwa?

Pozostałe