Niedziela, 21.10.2018, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Pobili metalową pałką pracownika salonu gier w Tczewie! Mężczyzna trafił do szpitala

  • 12.04.2018, 13:13
  • KPP w Tczewie
Pobili metalową pałką pracownika salonu gier w Tczewie! Mężczyzna trafił do szpitala
Podziel się:
Oceń:
Kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn, których podejrzewali o przestępstwo rozboju, do którego doszło w jednym z salonów gier. Według policyjnych ustaleń sprawcy napadli na pokrzywdzonego, a następnie ukradli mu 800 zł. Zatrzymani mieszkańcy powiatu malborskiego trafili do policyjnego aresztu, następnie zostali doprowadzeni do tczewskiej prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty rozboju. Dzisiaj sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

W miniony wtorek (10 kwietnia br.) tczewscy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 21, 22 i 28 lat, których podejrzewali o przestępstwo rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Do zdarzenia doszło 30 marca br. Wezwani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że trzech sprawców napadło na pracownika jednego z salonów gier. Mundurowi ustalili również, że sprawcy pobili pokrzywdzonego metalową pałką, a następnie ukradli mu 800 zł. Pobity mężczyzna z obrażeniami głowy trafił do szpitala.

- Sprawą od razu zajęli się kryminalni z tczewskiej komendy. Poczynione przez nich ustalenia i zebrany materiał operacyjny szybko pozwoliły wytypować osoby podejrzewane o popełnienie tego przestępstwa. W miniony wtorek funkcjonariusze zatrzymali 21, 22 i 28-latka z powiatu malborskiego, których doprowadzili do miejscowej komendy - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tczewie.

Zatrzymani usłyszeli w tczewskiej prokuraturze zarzuty rozboju. Prokurator wystąpił z wnioskiem do sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd przychylając się do złożonego wniosku i zastosował wobec nich areszt na okres trzech miesięcy. Za to przestępstwo rozboju grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
KPP w Tczewie

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Na czas ciszy wyborczej wyłączona została możliwość komentowania pod artykułami.

Pozostałe