Środa, 23.05.2018, imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

Geometria robi wielką karierę we wnętrzach!

  • 16.03.2018, 14:13 (aktualizacja 16.03.2018 14:15)
  • artykuł sponsorowany
Geometria robi wielką karierę we wnętrzach!
Widać bardzo wyraźnie, że motywy florystyczne na dobre rozgościły się w świecie aranżacji wnętrz. Nic nie wskazuje na to, by owa sytuacja miała się w najbliższym czasie zmienić. I bardzo dobrze, bowiem tego typu printy są szalenie nowoczesne, pełne niesamowitego czaru, pozwalają na to, by zwyczajne zupełnie pomieszczenie mogło się niewielkim kosztem zamienić w najprawdziwszą oazę piękna i wyjątkowości. W jakich wydaniach możemy je obserwować?

Stylowo, czyli geometrycznie

Widać bardzo wyraźnie, że tego typu modele zadomowiły się nie tylko w polskich mieszkaniach oraz domach, bardzo dobrze radzą sobie bowiem także w przestrzeniach biurowych, w butikach, sklepach i gabinetach. Występują pod bardzo różnymi postaciami, czasami jest to dekoracyjna poduszka na sofie jako niezwykle interesujący element ozdobny, innym razem natomiast drukowane obrazy. Niezależnie jednak od tego, na jakie rozwiązanie się decydujemy, powinniśmy pamiętać o tym, jak wiele pomieszczeń w naszym domu możemy dzięki temu odmienić na lepsze. Obrazy drukowane na płótnie znakomicie bowiem sprawdzą się zarówno w rodzinnym pokoju dziennym, jak i w kobiecej sypialni bądź też kolorowej jadalni. Znakomicie ozdobią także przedpokój i sprawią, że stanie się on wspaniałą wizytówką całego domu bądź też mieszkania. Dobrze pomyśleć także o wzorach geometrycznych w gabinecie przeznaczonym do pracy, na pewno sprawią bowiem, że będzie on niezwykle nowoczesny i stylowo.

obrazy-drukowane-fototap_pl-2.jpg

Co z kolorystyką?

W tym przypadku każdy kupujący musi samodzielnie zdecydować, czy w jego przypadku lepszym rozwiązaniem będą modele jasne czy też coś z ciemnej gamy kolorystycznej. Warto zdawać sobie sprawę z faktu, że te pierwsze potrafią optycznie powiększyć przestrzeń, co jest szczególnie ważne w przypadku niewielkich pomieszczeń.

W jakiego typu wnętrzach motywy geometryczne najlepiej się sprawdzą?

Ponieważ jest to kwintesencja nowoczesności, na pewno będą znakomitym rozwiązaniem w przestrzeniach loftowych bądź też industrialnych. Świetnie uzupełniały będą ową stylistykę, wpisując się w nią w 100%. Okazuje się jednak, że także w klasycznie urządzonym pokoju dziennym bądź też sypialni tego typu egzemplarze znajdą dla siebie miejsce. Geometryczne printy to świetny wybór!

artykuł sponsorowany

Zdjęcia (1)

Podziel się:
 

Pozostałe