Środa, 19.09.2018, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Nowy dyrektor generalny w tczewskim Fleksie

  • 12.03.2018, 12:04
  • red.
Nowy dyrektor generalny w tczewskim Fleksie Flex/materiały prasowe
1 marca Marek Huzarewicz objął stanowisko dyrektora generalnego w firmie Flex w Tczewie.

Marek Huzarewicz dołącza do tczewskiego oddziału Flex z Philips Lightining Poland, gdzie pełnił funkcję dyrektora generalnego.

Gladpol Tczew
Gladpol Tczew
Gladpol Tczew

W ciągu 25-letniej kariery zawodowej, obejmującej inżyniering, administrację, zarządzanie zasobami ludzkimi, rozwój biznesu oraz zarządzanie dużymi i złożonymi procesami produkcyjnymi, zdobył bogate doświadczenie, które teraz ma wnieść do zespołu zarządzającego fabryką Flex w Tczewie.

- Szerokie doświadczenie Marka w prowadzeniu skutecznych działań na dużą skalę, będzie siłą napędową innowacji, stabilności i wzrostu w naszym oddziale w Tczewie. - mówi Gilad Damari, Vice President Operation, Flex EMEA.

Marek Huzarewicz posiada tytuł magistra inżyniera zdobyty na Wydziale Elektroniki Politechniki Poznańskiej, jest również absolwentem studiów podyplomowych „Biznes Międzynarodowy” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Należy do członków rady w Krajowej Izbie Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji oraz Rady Głównej Konfederacji Lewiatan.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tcz
tcz 12.03.2018, 18:24
Bardzo ciekawe że z takiej firmy jak Philips Lightining Poland przeszedł do takiego flexa...czyżby dostał o wiele więcej pieniędzy niż w Philips Lightining Poland...Szkoda że nie ma na podwyżki zwykłych pracowników...

Pozostałe