Środa, 19.09.2018, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

W południe 23-latek szedł ul. Wojska Polskiego w Tczewie. Podjechali do niego "kryminalni"...

  • 22.02.2018, 14:08
  • KPP w Tczewie
W południe 23-latek szedł ul. Wojska Polskiego w Tczewie. Podjechali do niego "kryminalni"... KPP w Tczewie
Tczewscy policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który w kieszeni kurtki miał najprawdopodobniej narkotyki. Mieszkaniec Tczewa trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających może grozić do trzech lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (21 lutego br.) o godz. 12.35 policjanci z wydziału kryminalnego otrzymali informację, że ul. Wojska Polskiego idzie młody mężczyzna, który ma narkotyki. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli interwencję wobec mężczyzny, który pasował do otrzymanej informacji.

Żak Starogard
Żak Starogard
Żak Starogard

- Okazało się, że 23-latek miał w kieszeni kurtki dwie kartki papieru, w których był susz roślinny – mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. - Wstępne przeprowadzone badanie narkotestem wskazało, że jest to marihuana. Mieszkaniec Tczewa został zatrzymany w policyjnym areszcie.

 Zabezpieczoną na miejscu substancję policjanci przekazali biegłemu z zakresu toksykologii, który sprawdzi czy 
znalezione przez policjantów substancje to narkotyki. Jeżeli przypuszczenia policjantów się potwierdzą to 23-latkowi za posiadanie narkotyków może grozić do 3 lat pozbawienia wolności.
 

KPP w Tczewie
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Termit
Termit 26.02.2018, 19:43
Nic jemu nie zrobia. Za mało zeby cos zrobili.
Bartek
Bartek 23.02.2018, 15:09
Policja ma obowiązek interwencji po zgłoszeniu. No ale przynajmniej biegły ma jaranie na wieczór :)
Sss
Sss 23.02.2018, 10:42
No Sory do policji to bym tu wyrzutów nie miała! Robota jak robota musieli to zrobić bo jakiś Kapuś, któremu pewnie hajsu zabrakło na blanta musiał „kolegę” p***ić!
Nie ważne
Nie ważne 23.02.2018, 10:16
Banda ***a z tych ich śmiesznych akcji pajace ????
Joker
Joker 23.02.2018, 04:31
Zatrzymali bo dostali donos od kapusia. Polacy donosili podczas wojny i donoszą nadal paskudna część narodu. Fujj
CHWDP
CHWDP 24.02.2018, 11:28
Chyba Twó pejsaty dziadek donosił podczas wojny......***aj do Izraela
Kryminalny
Kryminalny 22.02.2018, 22:29
Toż to Tczewski Pablo Escobar! Tyle narkotyków, jeszcze by to sobie wstrzyknął i co wtedy!!!
A tak serio to śmiech na sali z takich akcji. Ciekawe, czy "kryminalni" są potem dumni przed swoimi żonami z tego, że zatrzymali młodego chłopaka i zniszczyli mu życie, gdzie on nikomu nic złego nie zrobił.
Xyz
Xyz 23.02.2018, 14:13
Skad wiesz czy nikomu nic złego nie zrobil,masz dzieci?
Dom
Dom 22.02.2018, 22:15
Bo policja zbiera na czarna godzine ;) albo zbieraja ziolo po to ze jak juz bedzie legalna to drugi raz zaplaci sie za ta sama sztuke :D biznesmeni pelna geba ;)
majk
majk 22.02.2018, 20:45
sadzić palić zalegalizowac!!!!!!!!!
Mati
Mati 22.02.2018, 16:59
Komu on tym krzywdę robi ? Ludzie a gdzie macie tych groźnych przestępców ta policja ma na sranę w bani i jeszcze się tym szczycą
Anonymous
Anonymous 22.02.2018, 16:21
Śmiać mi się chce jak słyszę taki wyrok, powinna być ewentualnie grzywa za taką ilość. Po*** Polski System.
SADZIĆ PALIĆ ZALEGALIZOWAĆ!
Lala
Lala 22.02.2018, 15:22
Brak slow .plotki lapia zamiast grube ryby w tym biznesie
Kristof
Kristof 22.02.2018, 14:42
Pogratulować zatrzymania bardzo groźnego przestępcy a złodzieje,mordercy,pedofile dalej na wolności.
CHORY KRAJ..
goliAT
goliAT 22.02.2018, 16:20
Wskaż złodzieja, morderce, pedofila to nie bedzie chodził po wolności ;) Czytajac artykuł jest napisane że policjanci dostali ingormacje więc też możesz takiej udzielić na temat osób które wskazałeś w poście ;) Tylko nie mów za chwilę że ja nie sprzedaje nikogo ;) Więc sam jesteś sobie winien tego że złodzieje mordercy i pedofile chodzą po wolności, bo policjant nie musi wiedzieć wszystkiego o wszystkich, a jeśli udzielisz takiej informacji to napewno ją zweryfikuje. Pozdrowionka ;)

Pozostałe