Środa, 15.08.2018, imieniny: Marii, napoleona, Stelii

(ZDJĘCIA, FILM) Piłkarki ręczne Sambora Tczew nie dały rady najlepszej drużynie w Polsce

  • 24.01.2018, 13:45 (aktualizacja 24.01.2018 13:57)
  • (tt)
(ZDJĘCIA, FILM) Piłkarki ręczne Sambora Tczew nie dały rady najlepszej drużynie w Polsce (tt) SPR Sambor Tczew zagrał w 1/8 finału Pucharu Polski z MKS Perła Lublin
23 stycznia w hali II LO odbył się mecz 1/8 finału Pucharu Polski Sambor Tczew – MKS Perła Lublin. Aktualne liderki PGNiG Superliga Kobiet nie dały szans piłkarkom z Tczewa wygrywając 37:9.

Przez pierwsze 5 minut obie drużyny grały zachowawczo, prowadząc długo akcje ofensywne. Gdy Oktawia Majorowska zdobyła w 3 minucie gola na 2:1, wydawało się, że mecz może nie być jednostronny. Jednak z każdą minutą lublinianki prowadziły coraz szybszą i skuteczniejsza grę. Efektem była coraz większa przewaga bramkowa, która po 15 minutach wynosiła już 10:1. W pierwszej połowie Sambor zdobył jeszcze dwie bramki (Agnieszka Siekańska 16’, Patrycja Ciura 21’) i wynik po 30 minutach to 3:17.

W drugiej połowie tczewianki próbowały dotrzymać kroku piłkarkom MKS Perła, jednak doświadczenie i ogranie nie pozwalały na zmniejszenie rozmiaru przegranej. Sambor odpowiedział po przerwie sześcioma bramkami, przeciwniczki dwudziestoma.

Najskuteczniejszą zawodniczką we wczorajszym meczu była Dagmara Nocuń, która zdobyła 11 bramek. W drużynie Sambora najskuteczniejsze były trzy zawodniczki: Patrycja Orzłowska, Patrycja Ciura, Oktawia Majorowska, które zdobyły po dwie bramki.

SPR Sambor Tczew – MKS Perła Lublin 9:37 (3:17)

Skład:

Sambor Tczew: Aneta Skonieczna (Julia Zwolak) – Patrycja Orzłowska (2), Julia Duszyńska, Patrycja Ciura (2), Magdalena Poniewierska (1), Aleksandra Puckowska (1), Agnieszka Siekańska (1), Kinga Wańczyk, Oktawia Majorowska (2), Joanna Szczuka

Kilkuminutowe skróty:

(tt)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe