×
Piątek, 19.10.2018, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

(VIDEO) "Do tyłu, bo kogoś zadusicie!" Przepychanki, ostre słowa. Chyba nie tak miała wyglądać miejska Wigilia

  • 20.12.2017, 11:05 (aktualizacja 21.12.2017 22:39)
  • (MW)
(VIDEO) "Do tyłu, bo kogoś zadusicie!" Przepychanki, ostre słowa. Chyba nie tak miała wyglądać miejska Wigilia (TA)
Podziel się:
Oceń:
Wigilia zorganizowana przez urząd miejski przyciągnęła tłumy tczewian. Restauratorzy chętnie rozdawali przyrządzone potrawy i nie odmówili nikomu. Niestety, oprócz świątecznej atmosfery i wspólnego biesiadowania, doszło też do kilku nieprzyjemnych incydentów.

W trakcie Wigilii (17.12 br.) w parku za budynkiem CKiS, urząd miasta wraz z MOPS-em i bankiem żywności rozdawali produkty żywnościowe, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dary zostały dostarczone na plac przez dwie ciężarówki. Jeszcze przed rozpoczęciem uczty, z wozów zostały wypakowane kartony z żywnością, które  poukładano w namiotach. Duża część darów została na pace, bo nie zmieściła się pod zadaszeniem. Po nabożeństwie, w trakcie Wigilii doszło do niecodziennego widoku. Tłumy mieszkańców ustawiły się w kolejce po paczki. Niestety, nie każdy chciał stać w kolejce. Część postanowiła utworzyć drugą alternatywną drogę po podarki, czym zablokowała dostęp pozostałym mieszkańcom. Skończyło się na przepychankach i ostrych wymianach zdań. (...)

 

 

(MW)

Komentarze (54)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
orzeł
orzeł 25.01.2018, 12:49
Prezydent Pobłocki podziękował dzisiaj za Wigilię Miejską
WaldekS
WaldekS 6.01.2018, 13:40
Takie dzielenie uwłacza godności ludzkiej. To wina organizatora. Trzeba było wziąć megafon i zapowiedzieć ze jeśli nie będzie jednej, pojedyńczej kolejki dary nie będą rozdzielane. To uczy porządku, zwłaszcza tych, którzy usiłują cwaniakować poza regularną kolejką. Nie chcemy sie nauczyć szacunku dla porządku i dobrej organizacji.
pik
pik 24.12.2017, 01:16
I to jest właśnie ta "dobra zmiana"
Kk
Kk 23.12.2017, 07:54
Jednym słowem. Bydło. Ludzi naprawdę jeb.. Ie
Johnny Mnemonic
Johnny Mnemonic 22.12.2017, 09:19
Oto co z ludzi zrobiły dwa lata rządów PIS.
ernest
ernest 21.12.2017, 21:50
W tcz.pl o tym nie napisz bo Pobłocki zabronił!
Iwa
Iwa 21.12.2017, 19:51
Powinni zrobić pączki i po mszy rozdawać a na poczęstunek pójść do parku a nie jak psom zucac chińskie zupki hańba .Wina urzędu bo to nie pierwszy raz zły organizator .
Monika
Monika 21.12.2017, 17:44
To wygląda strasznie. Wigilia Miejska miała ludzi jednoczyć,a niewiele brakowało,by ludzie zaczęli się bić.
Jaki prezydent taka Wigilia
Jaki prezydent taka Wigilia 21.12.2017, 15:47
do czego wy doprowadziliście to miasto? jeden wielki MOPS, szok
dget
dget 21.12.2017, 14:24
Za rok niech stoi policjant z pałką i kto bedzie sie wpychał to po łapach :)
Uprzejma
Uprzejma 21.12.2017, 12:12
I taki przykład daje katolicka starszyzna....... Maskara
Xpatologia
Xpatologia 21.12.2017, 09:25
Jaki wstyd... Sloma z butow wystaje. Niektorzy kultury to sie chyba juz nie naucza...niestety, z tym sie czlowiek rodzi. Szkoda, ze tacy ludzie sa wizerunkiem naszej ojczyzny.
Tczewianin
Tczewianin 21.12.2017, 09:07
Sami patole... 500+ za mało chołoto?
Jan Kazimierz
Jan Kazimierz 21.12.2017, 06:59
Dwa lata rządów PIS poszerzyło obszary biedy w Naszym mieście!!!!!DOKĄD IDZIESZ POLSKO????
ZOSIA
ZOSIA 25.01.2018, 12:04
DEBILU
felix
felix 21.12.2017, 16:13
dureń.
Marcin
Marcin 21.12.2017, 00:05
Tak to prawda o wigili wstyd malo powiedziane bylem na 2 wozie to co slyszalem w swoja strone dawaj ku sxybciej petaku a przyszedlem pomuc wydawac jeszcze jakis stsrszy pan zlapal mnie za noge co spowodowalo moj upadek w strone kabiny transita w ostatniej chwili zlapal ziomek z zhp. Gdyby nie on rozwalilbym sobie glowe o kabine transita
Graban
Graban 20.12.2017, 23:22
Wstyd Ci co mają ręce wyciągają ????
Nie chce być z Tczewa
Nie chce być z Tczewa 20.12.2017, 23:07
Brak mi słów
Cotomabyć
Cotomabyć 20.12.2017, 22:24
Jaki wstyd :/
????
???? 20.12.2017, 19:34
Jak sepy !Takiej biedy w Polsce nie ma ze trzeba Sie ciskac jak ludzie w Afryce TYLKO JEST JEDEN SZCZEGOL ONI SA KULTURALNIEJSI!Wstyd Tczewiacy????
marta
marta 20.12.2017, 19:28
O Boze

Pozostałe