×
Piątek, 19.10.2018, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Niższe ceny do kin, teatrów, kawiarni! 6 grudnia w Tczewie zacznie obowiązywać Metropolitalna Karta do Kultury

  • 27.11.2017, 13:22
  • Opr. (KU)
Niższe ceny do kin, teatrów, kawiarni! 6 grudnia w Tczewie zacznie obowiązywać Metropolitalna Karta do Kultury MBP w Tczewie
Podziel się:
Oceń:
Od 6 grudnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tczewie będzie można otrzymać Metropolitarną Kartę do Kultury.

- Jest to bezpłatna karta biblioteczna, dostępna we wszystkich dziewięciu filiach tczewskiej książnicy, którą otrzyma każdy czytelnik – mówi Krzysztof Korda, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie. -  Na jej podstawie będzie można wypożyczać książki oraz korzystać z czytelni, nie tylko w Bibliotece Publicznej w Tczewie, ale również w Gdańsku, Sopocie, Gdyni i czternastu innych instytucjach w województwie pomorskim.

Karta zapewnia także dostęp ze zniżkami do innych tczewskich placówek kulturalnych i będzie honorowana w Centrum Kultury i Sztuki oraz Fabryce Sztuk, a także trójmiejskich muzeach, teatrach, kinach, kawiarniach, księgarniach, m.in. w Teatrze Muzycznym w Gdyni, Teatrze Wybrzeże, Gdańskim Teatrze Szekspirowskim, Muzeum Narodowym w Gdańsku, Muzeum Emigracji w Gdyni, Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, i wielu innych.

Lista wszystkich partnerów Karty do Kultury jest dostępna na stronie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku – inicjatora, organizatora przedsięwzięcia.

Opr. (KU)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nienażarta
Nienażarta 27.11.2017, 22:52
A gdzie zniżki na kebaby? :(

Pozostałe