×
Sobota, 22.09.2018, imieniny: Maury, Milany, Tomasza

26-latek pod wpływem amfetaminy podpalił własne auto? Podczas interwencji kopnął policjanta!

  • 14.11.2017, 13:50
  • Karol Uliczny
26-latek pod wpływem amfetaminy podpalił własne auto? Podczas interwencji kopnął policjanta!
12 listopada br. strażacy gasili płonące przy ul. Mickiewicza w Pelplinie auto. Audi A3 było całkowicie objęte pożarem. Według wstępnych ustaleń mundurowych, podpalił je sam właściciel, który był pod wpływem narkotyków.

Działania służb polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Strażacy podali jeden prąd na palące się auto. Z uwagi na podejrzenie zażycia środków odurzających przez kierującego, zawiadomiono policję.
 
- Policjanci zauważyli oddalającego się z miejsca zdarzenia mężczyznę, który wcześniej zabrał z auta jakieś rzeczy – mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. – Policjanci przetransportowali 26-latka do szpitala, gdzie wykonano mu badania. Okazało się, że był pod wpływem amfetaminy. 

Wcześniej, podczas próby zatrzymania, mieszkaniec powiatu tczewskiego kopnął jednego z policjantów, a dwóch znieważył. W związku z tym, 13 listopada zostały mu postawione zarzuty znieważenia oraz naruszenia nietykalności osobistej funkcjonariusza publicznego. Grożą mu za to 3 lata więzienia. Wszystko wskazuje, że mężczyzna sam podpalił ww. auto. 
 

Mega Tczew
Mega Tczew
Mega Tczew
Karol Uliczny
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe