×
Czwartek, 15.11.2018, imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda

Za nami I Festiwal "Niezapominajka" - ku pamięci nieżyjących muzyków

  • 14.11.2017, 08:04 (aktualizacja 14.11.2017 13:42)
  • pelplin.pl
Za nami I Festiwal "Niezapominajka" - ku pamięci nieżyjących muzyków pelplin.pl
Podziel się:
Oceń:
Festiwal „Niezapominajka” był imprezą organizowaną „ku pamięci” nieżyjących muzyków, piosenkarzy, tekściarzy, aktorów. Skierowany był do uczniów klas szkół podstawowych powiatu tczewskiego i okolic. Odbył się 30 października 2017 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Uczestnik konkursu wykonywał dwa utwory: jeden z repertuaru nieżyjącego artysty, drugi – dowolny (wybrany przez siebie).

W konkursie tym wzięły udział uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pelplinie: Oliwia Drossel (kl. III b), Weronika Huebner (kl. VI a), Agata Mrozińska (kl. VI a) oraz Julia Kuczkowska (kl. II a gimn.).

Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew

Jury powołane przez organizatora festiwalu oceniło występy wokalne i przyznało nagrody. III miejsce w kategorii 9-11 lat zajęła Oliwia Drossel. Zaśpiewała ona piosenkę z repertuaru Ireny Jarockiej pt. „Chłopcy z weselszych lat” oraz piosenkę pt. „Słoneczko”. I miejsce w kategorii 12-13 lat wyśpiewała Weronika Huebner. Zaprezentowała ona piosenkę pt. „Ding dong” z repertuaru zespołu 2+1, oraz piosenkę pt. „Nie dokazuj” Marka Grechuty.

pelplin.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe