Piątek, 24.11.2017, imieniny: Emmy, Flory, Romana

(SONDA) ROK DO WYBORÓW - 12 gorących nazwisk! Kto powinien rządzić Tczewem?

  • 8.11.2017, 10:27 (aktualizacja 08.11.2017 12:46)
  • Karol Uliczny
(SONDA) ROK DO WYBORÓW - 12 gorących nazwisk! Kto powinien rządzić Tczewem?
Do wyborów pozostał okrągły rok! W listopadzie 2018 r. wybierzemy nowe władze - naszych przedstawicieli w organach samorządu, którzy będą decydować o wysokości podatków, wyglądzie naszych osiedli, realizowanych inwestycjach drogowych.

Lista kandydatów na prezydenta Tczewa jest długa. Kogo tczewianie najchętniej widzieliby w fotelu włodarza?

12 gorących nazwisk

Na naszej stronie rusza sonda, w której można oddać głos na wybranego kandydata. Wśród zaproponowanych nazwisk znaleźli się: Mirosław Pobłocki, Mirosław Augustyn, Tadeusz Dzwonkowski, Maciej Libiszewski, Witold Sosnowski, Zbigniew Urban, Jan Kulas, Iwona Nitza, Michał Bollin, Adam Kucharek, Marcin Krzywkowski oraz Bartłomiej Kulas. Głosowanie potrwa do 3 grudnia br. - Następnie opublikujemy i skomentujemy wyniki końcowe.

Z jednej strony przyszłe komitety zwierają siły, z drugiej lokalni politycy nie chcą odsłaniać kart i czekają na odpowiedni moment do ogłoszenia startu. Zaproponowane nazwiska to nie zdeklarowani kandydaci, ale osoby, które z racji swoich funkcji i aspiracji mogą namieszać w wyborczym kotle. Niech nasza sonda będzie odzwierciedleniem oddawanego im poparcia!

Karol Uliczny

WYBORY 2018 - kto powinien rządzić Tczewem?

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (104)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Platforma
Platforma 12.11.2017, 09:53
Kucharek Adam - ile ty się chłopie naklikasz :D
Piotr
Piotr 11.11.2017, 21:20
A gdzie kazimierz ickiewicz???
lisss
lisss 12.11.2017, 01:35
dorobił się na przekrętach...
SRD
SRD 10.11.2017, 22:31
Adam Kucharek szykuj sie. Czas przejac UM
www
www 12.11.2017, 09:39
jeszcze mało .............?
Maria
Maria 10.11.2017, 18:31
Nie wiem czy uczniowie głosowali na Bartka, ale członkowie i sympatycy KOD-u na pewno.
MARIANNA
MARIANNA 10.11.2017, 10:56
Sami faceci w zacnym gronie::::) Stara klika. Jedna babka tylko. Może szanse dać kobiecie, osobie z poza kółka wzajemnej adoracji. Rozwiały by się układziki trwające kilkanaście lat.
Ultima Thule
Ultima Thule 10.11.2017, 16:02
A jaka gwarancja, że kobieta nie byłaby z tego samego towarzystwa ?
Marianna
Marianna 10.11.2017, 16:19
Gwarancji nie ma 100% jednak jest pewnie wyższa niż na panów z listy, których nazwiska przewalają się od kilkunastu lat . Tyle tylko , że na różnych stołkach w różnych urzędach. Tak samo jak nazwiska ich krewniaków
Żółw Rafał
Żółw Rafał 10.11.2017, 09:42
Skur wy sy ny
Oszuści
Hej
Hej 10.11.2017, 08:05
no hejka
Wytworny milord z warszawy
Wytworny milord z warszawy 10.11.2017, 07:56
***ta sie tczewskie wsioki
Obiektywny
Obiektywny 9.11.2017, 20:35
Ta sytuacja nie powinna mieć miejsca, i można za nią obwiniać tylko właścicieli strony, którzy nie dopilnowali żeby ankieta była przeprowadzona poprawnie.
Uczeń
Uczeń 9.11.2017, 20:25
Uważam że jeśli Pan Bartłomiej zdobył taką ilość głosów musiał sobie czymś na to zasłużyć nieprawdaż?
A jeżeli jest afera ponieważ na PUBLICZNEJ ankiecie w internecie odbywa się jakaś konspiracja i nagle Pan Kulas dostaje taką sumę głosów to nie można powiedzieć że świat się nagle zawali.
Ta ankieta nic nie znaczy
To nie są wybory
Dziękuje
Uczennica
Uczennica 9.11.2017, 20:34
Zgadzam się, Pan Kulas to świetny a do tego skromny nauczyciel i wychowawca i cała szkoła twierdzi, że zasługuje na tę ilość głosów.
Rozbawiony mieszkaniec Tczewa
Rozbawiony mieszkaniec Tczewa 9.11.2017, 20:20
Beka z Was. Prawicowi Janusze mają poprostu ból *** o to, że KOD wygrywa! Pozdrawiam
Sasiad
Sasiad 9.11.2017, 20:26
Dokładnie
Mokra Kasia
Mokra Kasia 9.11.2017, 20:08
Mam kisiel w gaciach
CZLOWIEK
CZLOWIEK 9.11.2017, 20:06
Moi mili obywatele Tczewa nikt nie robi tego żeby zgorszyć lub zafałszować czyjeś noty. Tworząc ankietę w internecie która zostaje upubliczniona oczywistym faktem jest możliwość "zafałszowania" wyników. Trzeba podchodzić do tego z dystansem. Jak pewnie wszyscy wiedza to jest tylko sprawdzenie poparcia każdego kandydata. Jeśli ktoś czuje się oszukany niech nie bierze tego na poważnie i unika tej zakładki na tej stronie :).
Miłego wieczoru dla gagu i innych obywateli
Andrzej Duda
Andrzej Duda 9.11.2017, 20:04
***ać z pisiorami!!!!!!!
Uczennica
Uczennica 9.11.2017, 19:25
Uczniowie nie mieli na pewno złych intecji, po prostu niektórzy są mało dojrzali
Popieram
Popieram 9.11.2017, 19:24
Niektórych tak bardzo boli wynik, że posuwają się do podłych i kłamliwych oskarżeń jakoby uczniowie głosowali by pozbyć się nauczyciela ze szkoły. Co za głupia logika. Tylko pisowski troll mógł uznać, że dzieci głosują na nauczyciela z nienawiści. Co za niedorzeczność. Pobłocki nie może się pogodzić z nieuniknionym odejściem z urzędu?
Administrator
Administrator 9.11.2017, 18:24
Takie ankiety powinny być przeprowadzane publicznie , a nie w internecie oraz dostęp powinny mieć do nich tylko osoby pełnoletnie świadome swoich działań. Pan Kulas jest nauczycielem w jednej z Gdańskich szkół, jego uczniowie uwarzają to co robią za , nie zdając sobie sprawy z powagi sytuacji, prawdopodobnie większość robi to by pozbyć się nauczyciela ze szkoły.
Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński 10.11.2017, 07:33
Sądzę że zaistniała sytuacja wynikla raczej z tego ze uczniowie pana kulasa sa niezwykle mili i postanowili pomoc nauczycielowi :)
Uczeń
Uczeń 9.11.2017, 20:42
Przecież nie zależą od tego losy Tczewa i ankieta ma na celu sprawdzić, kto ma jakie poparcieXDD
Józef
Józef 9.11.2017, 18:45
glupotki wypisujesz
Tak
Tak 9.11.2017, 18:12
Brawo!!!
Komunikat
Komunikat 9.11.2017, 17:00
Przepraszam bardzo kochani ludzie pan Bartłomiej Kulas uczy w szkole i ma poparcie wśród swoich podopiecznych którzy dla śmiechu na niego głosują
Pozdrawiam
Uczeń
Uczeń 9.11.2017, 17:31
To prawada, ma poparcie ale nie robimy tego dla śmiechu tylko z naszej miłości do nauczyciela, Pozdrawiam.
Obywatel Tczewa
Obywatel Tczewa 9.11.2017, 18:20
To smutne że dzisiejsza młodzież nie szanuje kompletnie niczego , nawet z tak poważnej kwesti robią burdel.
Racjonalista
Racjonalista 10.11.2017, 09:17
Pijesz do poparcia gimby dla Kukiz 15?
Mariusz trynkiewicz
Mariusz trynkiewicz 10.11.2017, 07:35
Nie sadze zeby ta ankieta byla az tak powazna
Uczeń #2