×
Sobota, 22.09.2018, imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Tczewscy karatecy wracają z Teneryfy z tarczą. Miłosz Sabiecki piąty na świecie!

  • 31.10.2017, 17:19
  • Opr. (KU)
Tczewscy karatecy wracają z Teneryfy z tarczą. Miłosz Sabiecki piąty na świecie!
Za nami Mistrzostwa Świata w Karate WKF, które w minionym tygodniu odbywały się na Teneryfie. Przedstawiciele tczewskiego klubu w reprezentacji Kadry Polski, Miłosz Sabiecki i Natalia Kuzioła, wrócą do domu bez medalu, ale na pewno z tarczą.

Miłosz to już znana postać w światowym karate i na światowym poziomie przebiegały jego walki: 1-0 z reprezentantem Kosowa, 3-1 z zawodnikiem z Izraela oraz 0-2 z Kazachem Baitureyew Yerkinbekiem, który później został mistrzem świata. W repasażach tczewianin z SKK Senshi zostawił w pokonanym polu reprezentanta Czech 3-0, utytułowanego Hiszpana Alberto Moreno Jimeneza 4-3, zaś w walce o brązowy medal musiał uznać wyższość reprezentanta Japonii Minami Yunosuke, brązowego medalisty mistrzostw świata z roku 2015 z Indonezji (0-2). Ostatecznie Miłosz zajął 5. Miejsce.

Żak Starogard
Żak Starogard
Żak Starogard

Z kolei Natalia Kuzioła zaliczyła wyśmienity debiut na mistrzostwach, pokonując w doskonałym stylu 8-0 zawodniczkę Irlandii Pn. Następnie musiała uznać wyższość Portugalki Tani Barbados, późniejszej zdobywczyni brązowego medalu na tych zawodach.

Opr. (KU)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe