Środa, 19.09.2018, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Pił w miejscu publicznym, później zwyzywał policjantów. Miał... 4 promile

  • 17.10.2017, 15:19
  • KPP Tczew
Pił w miejscu publicznym, później zwyzywał policjantów. Miał... 4 promile KPP Tczew
Gniewscy dzielnicowi zatrzymali 34-latka, który popełnił wykroczenie oraz podczas interwencji znieważył funkcjonariuszy. Zatrzymany nietrzeźwy mężczyzna trafił do policyjnej celi. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty. Za przestępstwo znieważenia funkcjonariusza publicznego grozi kara do roku więzienia.

W minioną niedzielę przed godziną 19.00 dzielnicowi z Komisariatu Policji w Gniewie podczas obchodu swojego rejonu służbowego zauważyli dwóch mężczyzn, którzy popełnili wykroczenie, ponieważ pili piwo na jednej z ulic w tym mieście. Mundurowi rozpoczęli interwencję wobec 27 i 34-latka. Starszy mężczyzna w trakcie interwencji był wulgarny i nie stosował się do wydawanych przez funkcjonariuszy poleceń. Dzielnicowi byli zmuszeni użyć wobec mężczyzny siły fizycznej, aby doprowadzić go do radiowozu.

W samochodzie mieszkaniec Gniewu zaczął wyzywać oraz znieważać policjantów. Stróże prawa zatrzymali i doprowadzili 34-latka do policyjnego aresztu. Mężczyzna znajdował się pod znacznym wpływem alkoholu. Funkcjonariusze sprawdzili jego trzeźwość. Okazało się, że miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie.

Wczoraj po wytrzeźwieniu 34-latek usłyszał zarzuty znieważenia interweniujących wobec niego policjantów. Dodatkowo odpowie za popełnione wykroczenie. Za to przestępstwo grozi kara do roku pozbawienia wolności.

KPP Tczew
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe