Piątek, 20.07.2018, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Ta informacja nie zadowoli mieszkańców ul. Pułaskiego. Bez szans na kontynuację remontu w 2018 r.

  • 12.10.2017, 07:56
  • Karol Uliczny
Ta informacja nie zadowoli mieszkańców ul. Pułaskiego. Bez szans na kontynuację remontu w 2018 r.
Budżet Tczewa na 2018 r. nie został jeszcze uchwalony, a już wiadomo, że nie znajdzie się w nim zadanie przebudowy ul. Pułaskiego. Na razie mieszkańcy będą musieli zadowolić się wyremontowanym 250-metrowym odcinkiem, którego realizację zakończono kilka dni temu.

Równa jak tafla lodu nawierzchnia bitumiczna oraz dwa chodniki, po których można nie tylko bezpiecznie przejść, ale i bez większych problemów przejechać np. wózkiem - tak od kilku dni wygląda  ul. Pułaskiego, o której remont mieszkańcy walczyli od lat. Szkoda tylko, że to zaledwie jedna trzecia robót, które urząd powinien wykonać w tej części miasta. Niedawny wywiad z prezydentem Tczewa w lokalnej telewizji nie pozostawił złudzeń co do dalszych planów wobec Pułaskiego.

- Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale z wypowiedzi pana prezydenta wynikało, że prace na naszej ulicy zostały na razie zakończone – mówi zaniepokojony Czytelnik Gazety Tczewskiej. – Czy to oznacza, że miasto nie planuje kontynuacji robót?

Zniecierpliwieniu mieszkańców trudno się dziwić. Drogę z trylinki wykonano kilkadziesiąt lat temu i do dziś nie były na niej realizowane żadne większe remonty. (...)

Karol Uliczny
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tczewiak
tczewiak 16.10.2017, 18:55
bałdowska zaczęta i nie skończona, pułaskiego to samo, dk 22 nawet nie zaczęta, gdańska rozkopana. ścieżki rowerowe które są używane okresowo (w skali roku w porównaniu do dróg które są używane cały rok) są oczywiście ważniejsze
pół melona
pół melona 12.10.2017, 10:16
ale będzie kasa na powiatowy szpital !

Pozostałe