Piątek, 27.04.2018, imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Coraz ładniej na ul. Wyzwolenia – to… Budżet Obywatelski

  • 11.10.2017, 10:45
  • (M.M., Urząd Miasta Tczew)
Coraz ładniej na ul. Wyzwolenia – to… Budżet Obywatelski (M.M., Urząd Miasta Tczew)
Zadbane, zielone skwerki wśród wieżowców przy ul. Wyzwolenia to kolejny efekt tegorocznego Budżetu Obywatelskiego Tczewa.

Mieszkańcy bloków cieszą się z kolejnych efektów Budżetu Obywatelskiego, który wykorzystują już od pierwszej edycji. To jego efektem jest niewielki plac zabaw czy wyremontowane schody w kierunku al. Zwycięstwa. – Co roku  mamy wiele nowych pomysłów, zgłaszamy nowe projekty, a mieszkańcy aktywnie na nie głosują – mówi Rajmund Dominikowski, radny Rady Miejskiej.

Linia 50 Arriva przedłużona do Gdańsk Politechnika
Linia 50 Arriva przedłużona do Gdańsk Politechnika
Linia 50 Arriva przedłużona do Gdańsk Politechnika

Mieszkańcy zaprosili prezydenta Tczewa Mirosława Pobłockiego, aby pochwalić się nową inwestycją. Nie omieszkali wspomnieć o nowych pomysłach, takich jak siłownia pod chmurką lub inne urządzenia do ćwiczeń, ławeczki, wzbogacenie placu zabaw.

– Cieszę się, że jesteście Państwo tacy aktywni i czujecie się gospodarzami  na swoim osiedlu. Już niedługo rozpoczynamy kolejną edycję Budżetu Obywatelskiego Tczewa, do podziału znowu będzie 1 mln zł – zapraszam do zgłaszania kolejnych pomysłów – powiedział prezydent.

(M.M., Urząd Miasta Tczew)
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 13.10.2017, 17:54
To może tak powiększyć parking by samochody nie musiały parkować na chodniku, i dodatkowo usunąć samochód na parkingu przy wieżowcu nr 18 który stoi tam już kilka lat Golf 2 czerwony.

Pozostałe