Środa, 15.08.2018, imieniny: Marii, napoleona, Stelii

Coraz ładniej na ul. Wyzwolenia – to… Budżet Obywatelski

  • 11.10.2017, 10:45
  • (M.M., Urząd Miasta Tczew)
Coraz ładniej na ul. Wyzwolenia – to… Budżet Obywatelski (M.M., Urząd Miasta Tczew)
Zadbane, zielone skwerki wśród wieżowców przy ul. Wyzwolenia to kolejny efekt tegorocznego Budżetu Obywatelskiego Tczewa.

Mieszkańcy bloków cieszą się z kolejnych efektów Budżetu Obywatelskiego, który wykorzystują już od pierwszej edycji. To jego efektem jest niewielki plac zabaw czy wyremontowane schody w kierunku al. Zwycięstwa. – Co roku  mamy wiele nowych pomysłów, zgłaszamy nowe projekty, a mieszkańcy aktywnie na nie głosują – mówi Rajmund Dominikowski, radny Rady Miejskiej.

Mieszkańcy zaprosili prezydenta Tczewa Mirosława Pobłockiego, aby pochwalić się nową inwestycją. Nie omieszkali wspomnieć o nowych pomysłach, takich jak siłownia pod chmurką lub inne urządzenia do ćwiczeń, ławeczki, wzbogacenie placu zabaw.

– Cieszę się, że jesteście Państwo tacy aktywni i czujecie się gospodarzami  na swoim osiedlu. Już niedługo rozpoczynamy kolejną edycję Budżetu Obywatelskiego Tczewa, do podziału znowu będzie 1 mln zł – zapraszam do zgłaszania kolejnych pomysłów – powiedział prezydent.

(M.M., Urząd Miasta Tczew)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 13.10.2017, 17:54
To może tak powiększyć parking by samochody nie musiały parkować na chodniku, i dodatkowo usunąć samochód na parkingu przy wieżowcu nr 18 który stoi tam już kilka lat Golf 2 czerwony.

Pozostałe