Środa, 19.09.2018, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Wychowali i doczekali 9 dzieci, 28 wnuków i 31 prawnuków i jednego praprawnuka!

  • 10.10.2017, 07:52
  • gmina-tczew.pl
Wychowali i doczekali 9 dzieci, 28 wnuków i 31 prawnuków i jednego praprawnuka! gmina-tczew.pl
W ubiegły piątek w Urzędzie Gminy odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu mieszkańców Gminy Tczew. Wójt Gminy Tczew Roman Rezmerowski zaprosił pary małżeńskie obchodzące 50-lecie, 55-lecie, 60-lecie, 65-lecie oraz 70-lecie pożycia małżeńskiego.

Te wspólnie spędzone lata to niewątpliwie symbol wierności i prawdziwej miłości, który stanowi przykład dla młodych pokoleń, jak należy kroczyć wspólnie przez życie. Uhonorowani zostali również mieszkańcy gminy, którzy obchodzili 85. i 90. urodziny. Za dożycie tak pięknego i godziwego wieku należą się wielkie słowa uznania, które wójt skierował do jubilatów, podziwiając przy tym ich pogodę ducha i uśmiech na twarzy. Zaproszeni goście opowiadali jak poznali swoją drugą połowę, a także pochwalili się ilością posiadanych dzieci, wnuków i prawnuków. Rekordzistami spotkania byli państwo Jadwiga i Eugeniusz Grala, którzy wychowali 9 dzieci i doczekali się 28 wnuków, 31 prawnuków oraz 1 praprawnuka. 

Spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze. Były gratulacje, kwiaty i pamiątkowe zdjęcia. Nie mogło zabraknąć tradycyjnej lampki szampana. Wszyscy jubilaci otrzymali również gratyfikację pieniężną od wójta gminy Tczew. Podczas uroczystości obecna była Agnieszka Panek, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Żak Starogard
Żak Starogard
Żak Starogard

Jubilatom życzymy dalszych szczęśliwych lat i kolejnych rocznic pełnych zdrowia i spokoju.

 

gmina-tczew.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tczewianka
Tczewianka 10.10.2017, 09:53
Moi rodzice rowniez nie dlugo beda miec 50 lecie malzenstwa ????
Igor
Igor 10.10.2017, 12:02
Nas się Pani pyta?

Pozostałe