Wtorek, 17.07.2018, imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

Konkurs fotograficzny – do wygrania 3,5 tys. zł

  • 5.10.2017, 13:03 (aktualizacja 05.10.2017 13:08)
  • red.
Konkurs fotograficzny – do wygrania 3,5 tys. zł Wiesław Pustkowski
Trwa IV edycja Konkursu Fotograficznego „Cztery pory roku w Tczewie – KALENDARZ 2018”. Przewidziana pula nagród finansowych to 3,5 tys. zł.

Tak jak we wcześniejszych edycjach zdjęcia powinny przedstawiać Tczew w czterech porach roku. Mogą to być fotografie przedstawiające ciekawe, urokliwe miejsca, ale też wydarzenia plenerowe, imprezy. Zdjęcia nie musza być wykonane w 2017 r., ale powinny przedstawiać stan aktualny.

Celem konkursu jest  fotograficzne przedstawienie walorów Tczewa, a zwycięskie fotografie posłużą do wykonania kalendarza na 2018 rok.

Konkurs ma charakter otwarty.  Prace konkursowe należy dostarczyć do Urzędu Miejskiego (Biuro Rzecznika Prasowego) do 31 października 2017 r.  z dopiskiem „KONKURS FOTOGRAFICZNY”.

Prace konkursowe powinny być dostarczone w postaci odbitek na papierze fotograficznym o wymiarach 20x30 cm oraz na nośniku CD.

Każdy uczestnik zgłasza od 4 do 8 fotografii poziomych w formacie cyfrowym o rozdzielczości przynajmniej 300 dpi, uwzględniających wszystkie pory roku. Zdjęcia, które zostaną zgłoszone na konkurs, nie mogą być wcześniej  nigdzie publikowane ani zgłaszane do innych konkursów.

Prace konkursowe, zarówno w postaci odbitek jak i na nośniku CD, należy oznaczyć imieniem i nazwiskiem autora oraz tytułem lub opisem zdjęcia oraz datą i miejscem jego wykonania.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przekazanie wraz z fotografiami podpisanej czytelnie karty zgłoszenia. Wyboru zdjęć dokona komisja powołana przez organizatora.

Fot. Wiesław Pustkowski (fotografia, która zdobyła II miejsce w ubiegłorocznym konkursie).

red.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe