czwartek, 25 kwietnia 2024 00:48

(ZDJĘCIA) Wysokie zwycięstwo Pogoni Tczew na rozpoczęcie sezonu

Od zwycięstwa 6:0 (2:0) piłkarki Pogoni Tczew, które podejmowały drużynę GKS Żukowo, rozpoczęły nowy sezon 2017/2018.

Autor: (tt)

W sobotę o godz.11.00 na stadionie przy ulicy Elżbiety przy ciepłej i słonecznej pogodzie w Tczewie zainaugurowano rozgrywki III Pomorskiej Ligi Kobiet. Pierwszym rywalem tczewianek była drużyna z Żukowa. Już od pierwszych minut gospodyni zdominowały rywalki, będąc częściej w posiadaniu piłki i stwarzając groźne sytuacje podbramkowe. W 9 minucie Sara Podsiadało zdobyła pierwszą bramkę dla Pogoni, a cztery minuty później podwyższyła Oliwa Aronowska. Do przerwy pomimo dużej przewagi utrzymało się dwubramkowe prowadzenie drużyny z Tczewa. W drugiej połowie nadal dominowała Pogoń, strzelając kolejne cztery bramki.

Bramki (asysty):
9` Podsiadło Sara (bez asysty)
13` Aronowska Oliwia (Fryca Aneta)
48` Aronowska Oliwia (Podsiadło Sara)
51` Rajek Aleksandra (Tryka Martyna)
68` Burczyk Małgosia (Tryka Martyna)
77` Kwiatkowska Daria (Rembalska Agnieszka)