Wtorek, 19.06.2018, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

Wpływ peelingu kawitacyjnego na skórę kobiety

  • 25.08.2017, 07:50
  • informacja prasowa
Wpływ peelingu kawitacyjnego na skórę kobiety mat. prasowe
Kult piękna jest zauważalny na każdym kroku. Kobiety chcą być coraz piękniejsze oraz dbać o swoje ciało, a przede wszystkim o twarz. Właśnie dlatego ostatnimi czasy tak popularne są gabinety kosmetyczne. Można tam oddać się w ręce profesjonalistów, którzy z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń potrafią nie tylko odmłodzić, ale również upiększyć. Do pielęgnacji twarzy szczególnie polecany jest peeling kawitacyjny.

Czym jest peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny to zabieg kosmetyczny, który jest wykorzystywany przez kobiety, które chcą się pozbyć zrogowaciałego naskórka. W tym zakresie jest to jeden z podstawowych zabiegów. Obecnie peeling jest wykorzystywany za pomocą różnych urządzeń, na przykład dzięki mobilnemu peelingowi kawitacyjnemu.

Politechnika Gdańska Rekrutacja
Politechnika Gdańska Rekrutacja
Politechnika Gdańska Rekrutacja

Jak działa peeling kawitacyjny?

Kluczowym sformułowaniem jest kawitacja, które sprawia, że możliwe jest zrozumienie, jak dokładnie działa peeling. Otóż kawitacja to zjawisko, które opiera się na zmianie ciekłego stanu skupienia w gazowy, poprzez zminimalizowanie ciśnienia. Warto zauważyć, że podczas wykonywania peelingu kawitacyjnego wykorzystuje się fale ultradźwiękowe. Pełen efekt zabiegu jest możliwy, gdy twarz lub inną część ciała spryska się wodą. Fale z urządzenia o peelingu spowodują, że pęcherzyki napełnione gazem, pękną. Nastąpi wtedy zniszczenie martwego naskórka. Należy zwrócić uwagę na to, że zabieg jest delikatny, dzięki czemu także kobiety z wrażliwą cerą mogą z niego korzystać.

Korzyści dla skóry wynikające z peelingu kawitacyjnego

Wykonanie tego zabiegu niesie za sobą szereg pozytywnych zmian w wyglądzie oraz funkcjonowaniu skóry. Warto także zauważyć, że efekt po peelingu kawitacyjnym jest porównywalny do tego, który można uzyskać po peelingu chemicznym z kwasami lub mikrodermabrazji. Jednak kawitacja jest delikatniejsza w porównaniu do peelingów chemicznych. Dzięki temu więcej kobiet może z niego korzystać.

Przykładowe efekty po zastosowaniu peelingu kawitacyjnego

  • Oczyszczenie skóry poprzez usunięcie martwego naskórka,
  • Nawilżenie,
  • Działanie, które polepsza odżywienie i dotlenienie komórek,
  • Znormalizowanie wydzielanego sebum,
  • Mniej widoczne wągry oraz zaskórniki, a także przebarwienia i plamy na skórze.

Urządzenie stosowane do peelingu kawitacyjnego

Prawidłowe wykonanie wspomnianego zabiegu kosmetycznego nie jest możliwe, bez specjalnego aparatu do peelingu kawitacyjnego. Nowoczesne sprzęty charakteryzują się tym, że są mobilne, ale również jest wykorzystywany w inny sposób, na przykład do mikromasażu ultradźwiękami oraz sonoforezy. Ponadto należy zwrócić uwagę na to, czy aparat działa bezprzewodowa, jest niewielki i lekki, a także czy ma ergonomiczny kształt. Ciekawe urządzenia kosmetyczne można znaleźć na stronie: abacosun.pl

informacja prasowa
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe