Środa, 23.05.2018, imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

Uwaga - jeżdżą po wioskach i okradają mieszkania! Auto na zagranicznych tablicach...

  • 10.08.2017, 07:43
  • (MW)
Uwaga - jeżdżą po wioskach i okradają mieszkania! Auto na zagranicznych tablicach...
Po gminie Gniew krąży auto na obcych tablicach rejestracyjnych, a w nim osoby podejrzane o kradzieże. Mieszkańcy nie czekając na rozwój wydarzeń, sami zaczęli informować się o zagrożeniu na fejsbuku.

W poniedziałek do redakcji GT napisał mieszkaniec z okolic Gąsiorek, który miał przykry incydent z nieproszonymi gośćmi w roli głównej. Mężczyzna zauważył jak samochód, prawdopodobnie marki renault, podjechał pod jego dom. Gdy wyszedł, by odgonić obcych, ci poturbowali jego psa.

Gołębiewski Starogard Gdański FORD B MAX
Gołębiewski Starogard Gdański FORD B MAX
Gołębiewski Starogard Gdański FORD B MAX

- Dzięki Bogu byłem w domu - mówi Czytelnik. - Widziałem fragment rejestracji. Były na obcych blachach i zaczynały się od BS.

Według mieszkańca sprawcy jechali w kierunku Majewa. Niestety szczęścia nie miało małżeństwo z jednej z podgniewskich wsi, któremu ukradziono znaczną sumę.

- Do przestępstwa doszło w poniedziałek, 7 sierpnia br. o godz. 13 – mówi Anna Kinder z biura prasowego Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. - Sprawę zgłosiła córka poszkodowanych, której w czasie obrabowania nie było w domu. Według zeznań pod dom podjechał samochód koloru niebieskiego. Z auta wysiadły dwie kobiety mówiące po polsku, prawdopodobnie pochodzenia romskiego. Pewnie zmyliły mieszkankę. (...)

(MW)
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

re
re 12.08.2017, 11:15
złodziejskie brudne zawszone cygany
gniewianin
gniewianin 10.08.2017, 12:49
A w Gniewie sielanka... To nic że okradają mieszkańców gminnych wiosek, zaczął się Gospel to po co psuć klimat jakimiś tam kradzieżami.Czemu Urząd na swojej stronie nie wrzucił jeszcze żadnego ostrzeżenia dla mieszkańców gminy? Widać "karnawał" ważniejszy niż dorobek czyjegoś życia.
Ja
Ja 10.08.2017, 10:01
Zalozyc monitoring na wioskach!
strażnicy galaktyki
strażnicy galaktyki 10.08.2017, 11:32
Babci coraz mniej, nie ma komu obserwować
sss
sss 10.08.2017, 09:32
Najbardziej psa szkoda...weterynarz był?

Pozostałe