Poniedziałek, 21.08.2017, imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

Uwierzycie?! Zostawiła auto na środku drogi i odjechała taksówką. Paraliż centrum Tczewa (ZDJĘCIA)

  • 7.08.2017, 17:01
  • red.
Uwierzycie?! Zostawiła auto na środku drogi i odjechała taksówką. Paraliż centrum Tczewa (ZDJĘCIA) fot. (KU)
Paraliżem centrum Tczewa zakończyło się bezmyślne zachowanie kierującej oplem, która po stwierdzeniu awarii auta, zostawiła je na środku ulicy, tuż przed rondem, vis-a-vis Urzędu Miasta. Kobieta zamknęła drzwi, włączyła światła awaryjne, wsiadła do taksówki i "zniknęła" na ok. 50 minut.

Na okolicznych ulicach tworzyły się kilkusetmetrowe korki, ruchem kierowały policja i straż miejsca. Gdy na miejsce przyjechała laweta, okazało się, że auto można było bez problemu przepchnąć na pobliski zjazd w posesję... (...)

red.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

asd
asd 11.08.2017, 12:46
mam nadzieje ,że zabrali jej prawo jazdy i tak wygrane w chipsach
szok
szok 8.08.2017, 22:54
jaka ona musi być głupia i tępa!!!
Szymko
Szymko 8.08.2017, 22:09
A policja zamiast kierowac ruchem powinna swoja lawete wezwac i by odbierala auto z policyjnego
Maciej
Maciej 8.08.2017, 16:45
Moim zdaniem w nagrodę trzeba by ją położyć na maskę tego samochodziku podciągnąć kieckę do góry i każdy chętny, wdzieczny za sytuację którą stworzyła powinien jej głeboko podziękować od tyłu ...
flot
flot 8.08.2017, 16:35
po godzinie przyjechała z jakimś chłopcem, ten wsiadł do samochodu, wrzucił na luz i zepchnął te parę metrów he he he.... można było :):):) ... można ... tylko trzeba wiedzieć i posłuchać innych, którzy coś wiedzą na temat samochodu..... a nie trwać przy swojej niewiedzy i utrudniać innym życie...
prokop
prokop 8.08.2017, 16:30
nic sobie nie robiła z ludzi, którzy nie mogli przejechać. Jeszcze się głupio śmiała...
kik
kik 8.08.2017, 16:27
Bardzo dużo osób chciało jej pomóc!!!..... ale ona nie wyrażała zgody, bo twierdziła, że nie można zepchnąć 5 metrów samochodu, gdyż jest to automat??? !! :):) -Kobieta nawet nie wie czym jeździ he he. Była niegrzeczna i wulgarna. Przecież nikt na siłę nie może zarządzać cudzym samochodem. Wystarczyło go tylko popchnąć te 5 metrów i nie byłoby problemu ale ona wolała wsiąść w taksówkę i zablokować cały Tczew. To tylko świadczy jaka z niej inteligentna osoba he he...
Ania
Ania 8.08.2017, 14:43
Ludzie, po co tyle jadu. Wątroby wam zgniją ;) Wiele razy byłam świadkiem tego, że kobiecie auto odmówiło posłuszeństwa. Wiecie ile razy widziałam mężczyznę, który zaoferował pomoc? Tak, tak. Zero!!! Najczęściej kobiety pomagały pchać auto. Często młode dziewczyny. Dlaczego nikt nie pomógł tej kobiecie? Niby świat cywilizowany a sami doskonali , wszechwiedzący indywidualiści. Ciekawe, który z hejterów zrobiłby cokolwiek żeby pomóc.
Kierowca
Kierowca 8.08.2017, 16:11
Obojetnie jakie argumenty bys tu wysunela niestety kierowca zdaje prawko dostaje je i sory ale powinien WIEDZIEC ze w takich miejscach auta sie nie zostawia mogla sama kogos poprosic o pomoc a nie zawinac sie poprostu wiec bez przesady tu nie ma o czym dyskutowac
Jay
Jay 8.08.2017, 12:44
Amatorka
Asia
Asia 8.08.2017, 09:46
Baba za kolkiem wiec to sie musialo tak skonczyc. Trzeba byc naprawde kompletnym mlotkiem zeby cos takiego odstawic.
gdzie ona ma mozg chyba w cyckach hahaha
gdzie ona ma mozg chyba w cyckach hahaha 8.08.2017, 00:17
jak mozna byc tak glupia i tepa kobieta co za przy*** baba albo na*** albo nacpana samochod z tego znany !!!
Ja
Ja 7.08.2017, 23:33
Idiotka roku! :0
yfjy
yfjy 7.08.2017, 21:09
Buahaha tczewkowo zablokowane bardzo dobrze
Sib
Sib 7.08.2017, 21:49
Jesteś matołem
E
E 7.08.2017, 21:08
Mandat bym jej kuzwa dala 1tys . zeby zrozumiał co za møzgi maja prawko
Kolega ze szkoły
Kolega ze szkoły 7.08.2017, 21:02
Oj Asia Asia..... głupiutka ale cyckami chce nadrobić
nie wierze!!!
nie wierze!!! 7.08.2017, 19:38
idiotka roku!!!
Net
Net 7.08.2017, 19:19
Co za tępa dzida. Ciekawe co by powiedziała gdyby ktoś inny zostawił samochód blokujący dojazd do jej posesji w którym ktoś z jej rodziny potrzebowałby pomocy i liczyła by się każda minuta. Życzę jej żeby kiedyś tak się stało.
pik
pik 7.08.2017, 18:29
... "nie można zepchnąć 10 metrów, bo to automat"... twierdziła pani znawczyni... i zblokowała ruch w Tczewie na godzinę. Wystarczyło tylko.. (albo aż...) zepchnąć parę metrów i sprawy by nie było. Facet wsiadł do samochodu, włączy manual .. i zepchnął. Można było?.. można!. Może powinna się przesiąść na rower...
E
E 7.08.2017, 21:10
Ale jak go zepchnac jak drzwi debilka miala zamknięte a i na recznym byl haha
Strażak
Strażak 8.08.2017, 09:08
Dla wozu straży pożarnej żaden problem zepchnąć/przeciągnąć;)
I nie ma różnicy czy manual czy automat ;)
peli
peli 7.08.2017, 18:28
Wjazd na rondo przerósł jej siły.
men
men 7.08.2017, 18:19
mieć taką tępą babę w domu to koszmar
E
E 7.08.2017, 21:05
Co za debilka masakra haha
Tetmajera 3
Tetmajera 3 7.08.2017, 17:42
pewnie na*** jechala hehe
...
... 7.08.2017, 17:26
jak mozna byc tak tępą idiotka ja ***e!!! jak tak tacy ludzie maja prawko
Ja
Ja 7.08.2017, 17:20
Gdzie babsko ma rozum?Spieszyła się na impre na Tetmajera.

Pozostałe