Czwartek, 21.09.2017, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

To był „tylko” jeden skręt... Rodzinna tragedia w gm. Gniew z dziką marihuaną w tle

  • 26.07.2017, 08:07 (aktualizacja 26.07.2017 08:17)
  • (MW)
To był „tylko” jeden skręt... Rodzinna tragedia w gm. Gniew z dziką marihuaną w tle fot. (MW)
Co roku scenariusze się powielają. Odpoczynek przy wyskokowym trunku lub coraz częściej przy czymś znacznie mocniejszym. Niestety pierwsze beztroskie zabawy, eksperymenty z używkami mogą mieć finał w kostnicy. Także historia z gm. Gniew nie ma zakończenia z happy endem…

Narkotyki. Temat znany, powielany, corocznie opisywany przez media. W okresie letnim czy festiwalowym nasilony. Młodzież jedzie bawić się bez rodziców. Problem pierwszego skręta czy niewielkiej tabletki ma swoje żniwo, największe w okresie wakacji. Lato, morze, biwak i coś więcej. Teraz już nie wystarczy alkohol, by jak to mówią „sponiewierał”, teraz ma dawać „kopa”. Tego „kopa” dają narkotyki. Ludzie znudzeni piwem czy innymi trunkami, sięgają po nowe „atrakcje”. Ile razy słyszeliśmy „to był tylko jeden skręt, jedna tabletka”. Obecnie narkotyki przyjmują coraz „ciekawszą” formę. Słynna sprawa sprzed kilkunastu lat, kiedy po sylwestrze, na ostrych dyżurach pojawiły się ofiary tzw. UFO. Była to mała, ładna tabletka ecstasy z latającym spodkiem na odwrocie, która wtedy stanowiła śmiertelne zagrożenie.

Historia z życia wzięta

Historia mieszkańców gm. Gniew skłania do refleksji. Jak uzależnienie dzieci wpływa na rodziców, którzy poświęcając swoje życie muszą opłakiwać grób dziecka. Nie tak dawno mieli syna, dwudziestoparolatka pełnego życia. Nawet nie wiedzieli, kiedy zaczął popalać konopie. Z dostępem nie było problemu, ponieważ w okolicy rośnie ona… dziko. Ma znikomą zawartość środka uzależniającego, jednak jego ilość wystarczy by uzależnić. Po pewnym czasie zaczął wszczynać awantury, roznosiła go energia, dostawał halucynacji, aż w końcu rodzice nie wytrzymali i oddali chłopaka na leczenie. Leczył się w ośrodku, w domu przechodził rehabilitację i był pod opieką lekarzy. W międzyczasie nie wiadomo czy pod wpływem, czy nie okradł wraz z bratem mieszkańca sąsiedniej wsi. Za to dostali prawie dwa lata więzienia. Odsiedział wyrok mimo, że był leczony psychiatrycznie. Rodzina, która go odwiedzała mówiła, że z dnia na dzień wyglądał coraz gorzej. Po wyjściu z aresztu wrócił jak to mówią do żywych. Chciał podjąć pracę i ustatkować się. (...)

(MW)
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (222)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marcin Nowk
Marcin Nowk 21.08.2017, 13:24
Może pseudo dziennikarzyk mógłby podpisać swoje wypociny imieniem i nazwiskiem, żeby potem wiedzieć co za przygłup takie głupoty pisze.
Pyza
Pyza 15.08.2017, 20:56
Nie rozumiem, jeśli nie wiadomo czy okradł tego mieszkańca sąsiedniej wsi, to za co siedział? A poza tym czy marihuana jest z konopi? Nic mi o tym nie wiadomo...
Światełko420
Światełko420 14.08.2017, 18:56
Te niewielkie tabletki i konopie w jeden worek wrzucisz i piszesz o tym nie mając kompletnie pojęcia o temacie. Napady na bank i kradzież batona przez dziecko też pewnie traktujesz jednakowo. Media w tym państwie i ludzie z iq baneru w biedronki łączcie się.
Wyciągnąć ludzi z ciemności umysłu jest o wiele trudniej, gdy ślepo wierzą w media, które dalej wyłączają światło.
joint
joint 14.08.2017, 08:27
tylko jeden naćpany leszcz, czy dwóch napisało te komentarze?
Szanowny Pan
Szanowny Pan 14.08.2017, 06:33
zwykle bzdury, takie niusy to se w d ... wsadzcie
DJ
DJ 13.08.2017, 19:19
Co to jest za chłam . Nie widziałem jeszcze marihuany ,która wzbudza agresję . Jedynie widzę jakie problemy ustanawia się przeciwko marihuanie
GrG
GrG 13.08.2017, 12:03
Czy wy wiecie co wypisujecie ludzie? to jest kruwa nienormalne jakies... Tak to jest w ciemnogrodzie. Nie wiedziec o tym nic ale zrobic kolo tego jak najwiekszy syf.
cvb
cvb 13.08.2017, 11:56
JPRLD to pisał ktoś nienormalny ? :D
Pat
Pat 13.08.2017, 11:15
***ą muchy będzie wiosna będzie trawa lepiej rosła ????????????
janko
janko 13.08.2017, 11:01
Marihuana nie powoduje agresji, tym bardziej psychicznego uzależnienia. Nie siejcie propagandy!
ale jak to ?
ale jak to ? 14.08.2017, 20:13
nie podowuje psychicznego uzaleznienia ? prosze cie chlopczyku moze w zyciu spalies blanta i ***isz glupoty
kinia
kinia 13.08.2017, 08:45
Jak ktoś w ogóle może takie rzeczy pisać po pierwsze marihuana nie uzależnia, po drugie kto jest takim debilem i wymyśla te bzdury weźcie się ludzie w końcu obudźcie i zrozumcie ze to jest roślina która naturalnie rośnie w przyrodzie i była długo na tym świecie jeszcze przed nami
A tak w ogóle to po marihuanie nikt jeszcze nie umarł nawet po takiej jak piszą "dzikiej"
420
420 13.08.2017, 08:38
Co za matol to napisal, to juz przestalo byc zabawne mamy rok 2017 a ludzie wciaz sieja propagande na temat konopii.
zakłamane ***
zakłamane *** 13.08.2017, 01:22
Niedo***a mózgowe iks *** de
Kubson
Kubson 12.08.2017, 21:46
Co za bzdura... Kto w ogóle zezwala na publikacje tak zaklamanego artykułu ?! Autorowi tego "dzieła" zalecam się troszeczkę do edukować.
Patras
Patras 12.08.2017, 16:13
Żenada.
Mr NooBek
Mr NooBek 12.08.2017, 14:22
Totalna porażka... urwane w połowie
G M
G M 12.08.2017, 13:31
I na tym się kończy artykuł? Jak się nazywa pajac co to pisał?
pajac to ty
pajac to ty 12.08.2017, 17:28
"Cały tekst znajdziesz w papierowym wydaniu Gazety Tczewskiej" Tego już doczytać się nie chciało?
A
A 12.08.2017, 14:21
Pajac
Maciej
Maciej 12.08.2017, 13:15
Totalny debilizm osoba która pisała ten artykuł nie ma żadnego pojęcia na temat konopi. Idiota szerzący nieprawdę ! Za takie coś powinni zamykać !
Lukasz
Lukasz 12.08.2017, 13:02
Co za totalny debil pisal ten artykul?? Glab nie majacy pojecia o czym pisze...Autor artykul proponuje sie do kwalifikowac bo bzdury piszesz.
Redaktor
Redaktor 12.08.2017, 12:56
ja bym sie cieszyl ze daja prace dla idiotow bez wyksztalcenia :)
fsdfsdfs
fsdfsdfs 12.08.2017, 12:32
Proszę podać przykład jednej ofiary śmiertelnej, która umarła od "skręta"
;)
;) 12.08.2017, 20:33
Ja, umieram ze śmiechu ;p
Lolencław
Lolencław 12.08.2017, 12:21
Jestem ciekawy co za głąb pisał ten artykuł. Kogo Wy zatrudniacie ...
Barczewski
Barczewski 12.08.2017, 12:15
Ten artykuł to jakiś żart, nie pozdrawiam
bleee
bleee 12.08.2017, 11:32
Człowieku co ty przepisujesz za ludowe ciemnoty... facet miał depresję i na pewno nie przez tą samosieję, po której jedynym efektem może być chwilowy ból głowy (my na nią wołaliśmy w młodości właśnie "boligłówka"), rodzina zamiast panikować na temat "marihuany", powinna go skłonić do wizyty u psychiatry, a nie zwalać winę na bogu ducha winną roślinę... palę już od ponad 20 lat i to nie taką "boligłówkę", skończyłem w tym czasie liceum, studia, wychowałem syna, córkę, psa, w małżeństwie się dogaduję i na zdrowie nie narzekam... Ogólnie nie powinno się pisać na jakiś temat nie poznawszy go dogłębnie - najpierw sam spróbuj, a potem dopiero pisz, a nie przepisujesz brednie...
Tomasz
Tomasz 12.08.2017, 11:29
Jak by w miejsce uzależnienia od trawy wstawić opętanie przez demony wysłane od latającego potwora spagetti to artykuł nic by nie stracił na wartości.
Jak w prasie uznającej się za "informacyjną" można pisać takie bzdury.
TEN ZŁY
TEN ZŁY 12.08.2017, 11:23
kto pisze takie rzeczy ? i kto sie nabiera na takie debilizmy cyt: "Po pewnym czasie zaczął wszczynać awantury, roznosiła go energia, dostawał halucynacji, aż w końcu rodzice nie wytrzymali i oddali chłopaka na leczenie." To nie są skutki używania marihuany . KTOŚ TUTAJ MYLI MARIHUANĘ Z DOPALACZAMI !!!!!!
ELK
ELK 12.08.2017, 11:12
"Ma znikomą zawartość środka uzależniającego, jednak jego ilość wystarczy by uzależnić. Po pewnym czasie zaczął wszczynać awantury, roznosiła go energia, dostawał halucynacji" Autor chyba napalił się tych morderczych konopi inaczej nie można pisać takich bzdur.
Rem
Rem 12.08.2017, 11:01
Do autora tekst-jestes nie doksztalconym idiota .won do biblioteki lub ucz sie na wlasnej skorze bo bzdury piszesz
Sebek
Sebek 12.08.2017, 10:40
Poproszę o komentarz zwierzchnika (MW) na temat tych głupot,
Jak takie artykuły będą się u was pojawiać to nie będę tu zaglądał...
Propaganda jak w Korei Północnej
Dr. Joint
Dr. Joint 12.08.2017, 10:38
Nie dość że na zdjęciu figuruję roślina faktycznie "konopi indyjskiej" to jest to zdecydowanie jej męska odmiana, która substancje odurzające posiada w znikomych ilościach i stosuje się ją przemysłowo, a nie rekreacyjnie. Takie "objawy" po długoterminowym paleniu marihuany nie występują. Nie uzależnia ona na tyle aby w czasie jej odstawienia u normalnego ( zdrowego psychicznie ) człowieka występowały halucynacje itd. -(MW) który pisał ten artykuł połączył milion faktów i stwarza swoją własna prawde, media powinny być obiektywne, a jak widać tutaj oczerniane jest coś o czym Ci ludzie nie mają "zielonego" pojęcia
pc
pc 12.08.2017, 10:32
Czy autor ma jakakolwiek widze, czy po prostu wypowiada sie powielajac stereotypy wykreowane przez polityke usa po wojnie w wietnamie? Czy zeby pracowac w tym portalu trzeba reprezentowac jakikolwiek poziom dziennikarski, czy wystarczy umiec sklejac zdania "do kupy"?
Sebek
Sebek 12.08.2017, 10:28
Autorze , rozumiem iż upały ograniczają niektórym myślenie ale najpierw trochę poczytaj a nie walisz marny artykuł jak łysy warkoczem o kant kuli ... Podpisał byś się pod swoimi wypocinami (choć nie dziwię się że wstydzisz się i wolisz podać tylko inicjały) ludzie chętnie by się dowiedzieli kto rozsiewa takie mongolskie teorie
blancik
blancik 12.08.2017, 10:03
Autor to mlon ;')
autor tekstu to ***
autor tekstu to *** 12.08.2017, 11:27
daj namiary to go 'douczymy'
dr.Joint
dr.Joint 12.08.2017, 09:50
***aj xD
bez_imienny
bez_imienny 12.08.2017, 09:48
Co za stek bzdur! Co za MONGOŁ to napisał?!
Tczewska X Brednie
Tczewska X Brednie 12.08.2017, 09:44
Ale autor to musi być kaleka umyslowa
Lufa
Lufa 12.08.2017, 09:44
Co za brednie!!!!
Zygi420
Zygi420 12.08.2017, 09:29
Ogłupianie społeczeństwa!!! Przez takie brednie ludzie boją się legalizacji.
Mariusz
Mariusz 12.08.2017, 09:28
Tak glupiego artykulu dawno nieczytalem. Tzw autor nie ma bladego pojecia o roslinie zwanej konopia. Rece opadaja przy tym debilizmie
Auu :)
Auu :) 12.08.2017, 09:28
*** media :)
nie dzika marihuana
nie dzika marihuana 12.08.2017, 09:18
Tczewska pl. ! co wy za glupoty ludziom piszecie!!!!!!!!!!! smiech na sali ! wezcie sie do roboty !!!!!!!!!! a nie pierdoły wypisujecie !

THC
THC 12.08.2017, 08:44
Od kiedy po ziole są haluny? Tym bardziej na zdjęciu roślina która ma kwiatostany męskie więc nie ma kopa masakra co za konowały piszą artykuly
Leming
Leming 12.08.2017, 08:30
Daty wam się pomyliły, dzisiaj nie jest 1 kwietnia.
SirBroda
SirBroda 12.08.2017, 08:26
Najwyraźnjej autor artykułu ma świadomość jaki syf wyprodukował bo nie raczył sie podpisać nazwiskiem.
Reefer madness dalej aktualne :(
Mk
Mk 12.08.2017, 03:56
debile !! Chyba od tych upałów wam sie mózg rozpuścił!! ... bez szkoly ten co to napisał.
RK
RK 12.08.2017, 03:23
Co to za bełkot...?
Obrońca uciśnionych
Obrońca uciśnionych 12.08.2017, 02:58
Ten kto to pisał jest skończonym idiotą i zapewne nie posiada życia towarzyskiego a w młodości był nielubianym frajerem i kapusiem tak wnioskuję po tym co napisał w artykule oprócz tego jest hipokrytą, przestańcie ***ić farmazony ciemna maso bez zdania o trawie bo w *** byliście gówno widzieliście, porównujesz trawę do ekstazy co ty *** kolo masz we łbie debilu. Nauka życia ludzie, jeśli z czymś nie mieliście do czynienia to się nie wypowiadajcie bo nic nie wiecie na ten temat! Amen
SirSmołkAlot
SirSmołkAlot 12.08.2017, 00:12
Jakbym jaral siewna konopie to tez chyba bym oszalal hehehue pszesz to nie kopie
ja
ja 11.08.2017, 23:58
gamoń.
legalizowac s***syny
legalizowac s***syny 11.08.2017, 23:37
hahaha jakim to ***m debilem trzeba być, żeby napisać taki artykuł. Jak już piszesz taki s***ony artykuł to doucz się trochę pajacu
Maja
Maja 11.08.2017, 23:12
Szkoda że zapominacie o uzalżnieniu psychicznym od marichuany. Pamiętajcie także że marichuana działa na każdego człowieka inaczej tak samo jak alkochol
Cisu
Cisu 12.08.2017, 08:47
Alkohol i marihuana naucz sie najpierw jez.polskiego, zapoznaj z tematem i dopiero wypowiadaj
es
es 11.08.2017, 22:49
mega idiota pisał ten artykuł. mi stuknęło 19lat z mj. jestem całkowicie normalny, pracuje nie najgorzej zarabiam mam wspaniałą kobiete, psa kota i ostrą beke z takich kretynów jak ten co to pisał. 0 pojęcia polecam najpierw poczytać moze na poczatek raport z1996r swiatowej organizacji zdrowia o skutkach i sile uzaleznienia marihuane wyprzedza tyton,alkohol,kawa a nawet czekolada!!!!!! co do smiertelnosci mozna sobie sprawdzic ze orzeszki ziemne rocznie zabijaja wiecej osob niz marihuana, ato przez uczulenie na orzechy do tej pory nie stwierdzono zgonu po mj. malo tego jak by autorowi tego niby artykulu chcialo sie sprawdzic to w naszym mozgu sa receptory cb1 i cb2 ktorych jedynym zadaniem jest wychwyt kannabinoidow (substancji aktywnych konopi). podsumowujac KRETYN NIE DZIENNIKARZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kuba
Kuba 11.08.2017, 21:43
ale beka
mamale
mamale 11.08.2017, 21:16
Jaram 7 lat mam zone dzieci i zarabiam wiecej niz przecietny kowalski bo nie ograniczam sie jakimis bzdurami z prasy czy telewizji. Kazdy czlowiek ma swoj rozum, tylko od niego zalezy co kreuje jego myslenie, ale jezeli ktos chce bys ograniczany z wlasnej woli to chyba z ta osoba jest cos nie tak...:)

czy marihuana jest z konopii?
czy marihuana jest z konopii? 11.08.2017, 20:39
ja ***e.. kto to pisał?
Michał
Michał 11.08.2017, 20:10
IMIĘ I NAZWISKO? Po co to komu? Był gość, zapalił i przez to stał się agresywny i pobudzony, do tego leczyli go psychiatrzy. Gdyby marihuana powodowała coś takiego to na świecie by dość ogromnej części populacji nie było. Ciekawe co biorą ludzie co piszą takie artykuły...Może dziki tytoń palą czy coś.
Andrzej
Andrzej 11.08.2017, 19:49
Co za bzdury co za brednie!
Nie da się upalić "dziką" marihuaną bo nie ma w sobie prawie wcale thc
Również nie jest możliwa śmierć od marihuany.
Autor tego tekstu powinien się poważnie zastanowić nad tym co napisał i przestudiować informacje na temat marihuany.
Mam nadzieję, że to tylko marna prowokacja bo jeśli ktoś pisał tak naprawdę to ja zaczynam wątpić w ludzkość..
Csrsupeman
Csrsupeman 11.08.2017, 18:57
Co za debile piszą te artykułu, jaka znikoma ilość, jakiego środka uzależniającego. Przecież tytoń bardziej uzależnia . Typ pewnie nażarł się bieluniu i odleciał
Polin
Polin 11.08.2017, 18:27
Zamiast zalegalizowa i kupowac dobry bezpieczney produkt to trzeba kobinowac i oto skutki a prawda jest tako ze jest trawka jest ogólnie dostępna i nikt nie wie co tak naprawdę pali
Lulek czarny
Lulek czarny 11.08.2017, 17:42
Prędzej bieluń takie objawy wywołuje. Bardzo słaby art.
xDDDD
xDDDD 11.08.2017, 17:40
Narkotyk? -> Dzika marihunaen -> środek uzależniający.
Gdzie logika?

Autor tych "wypocin" to totalny prostak bez jakiejkolwiek wiedzy...
gienny
gienny 11.08.2017, 17:31
haha co raz większe bzdury wypisują az zygać sie chce jak sie czyta. Wiadomo narkotyki tak samo jak alkohol nie sa zbyt dobre w dużych ilościach ale madry czlowiek nie bedzie nad używał sam jarałem na potęgę jak chodziłem do szkoły dzień bez kilku wiader albo bonga to dzien był stracony i tak przez 5lat teraz juz nie pale 4lata nie potrzebowałem żadnych odwyków i lekarzy nagle z dnia na dzień postanowiłem ze koniec zaczęło sie dorosłe zycie, to teraz tym małolata sie w ***ch *** i to nie od dopalaczy a nie od starej dobrej Marysi
Kris
Kris 11.08.2017, 17:23
Autor porazka, zero wiedzy merytorycznej! Miernota ktora nawet wstydzi sie podpisac pod swoimi wypocinami.
SmiechlemBardzo xD
SmiechlemBardzo xD 11.08.2017, 17:14
No, nie powiem "dziennikarzyny", popisaliscie sie xD Nawet nie wiem gdzie to za*** sie znajduje, ale dzieki Waszemu "artykulowi" wiem, ze raczej z wyksztalceniem i ogolna wiedza o swiecie to maja tam na bakier, jezeli "gazete" prowadza tacy ludzie... :-D Wiocha zabita dechami
Andrzej
Andrzej 11.08.2017, 17:12
Co za *** tepa to pisala? ***a dir znasz a ***isz potem mochety czutaja i poerdziela glupoty
Mdhsbs
Mdhsbs 11.08.2017, 17:11
Jestescie zalosni
Tomek
Tomek 11.08.2017, 17:08
Szok jak mozna takie bzdury pisac w gazecie. Wstyd!
Snow White
Snow White 11.08.2017, 17:04
Autora tekstu chyba p***iło
.......
....... 11.08.2017, 17:00
Autor dostal w lape od kaczora
Pero
Pero 11.08.2017, 16:58
Co wy poerdolicie xD siejna ukarać się No *** tego nie słyszałem ... roznosiła go energia nie wiem co on jarał ale to na bank nie zioło
wolne konopie
wolne konopie 11.08.2017, 16:45
Się w pale nie mieści jakie bzdury można jeszcze znaleźć w gazecie!!!!!!!!!!!!!!!! Skąd ci ludzie tzw. dziennikarze biorą takie bzdury? Normalnie przeżyłem szok Pozdrawiam
Palacz
Palacz 11.08.2017, 16:44
Bezmózg to pisał.
brak wiedzy
brak wiedzy 11.08.2017, 16:39
Kompletny brak jakielkolwiek wiedzy na temat konopi
Szaman Lbn
Szaman Lbn 11.08.2017, 16:38
dziko totylko wpier... mozna dostac xd dzika ma 0.2 thc i nie powoduje niczego xd jedynie ból głowy wy tempe kutafilce xd szkolic sie i cokolwiek pisac bo tak to jedynie wstyd za każde słowo hahahah kto wam dal klawiatury do ręki??
Jojo
Jojo 11.08.2017, 16:35
Co to ku*** jest? Ale przez was pismaków muszą się mieszkańcy Tczewa wstydzić, bo mimo wszystko wieże że mają więcej oleju w głowie...
Mleki
Mleki 11.08.2017, 22:47
Dobrze, że wieżysz
Wąż
Wąż 11.08.2017, 16:35
Nie złym trzeba być idiotą, żeby takie rzeczy pisać :)
Gonzo
Gonzo 11.08.2017, 16:33
co za szmatławiec tak próbuje ogłupiać społeczeństwo? tępić to co robisz farmazonie...
Osoba wiedząca
Osoba wiedząca 11.08.2017, 16:29
Smutne jest czytać takie rzeczy. Widać że osoba pisząca to nie ma zielonego pojęcia na temat konopii, która np. Nie może wywoływać halucynacji sama z siebie lecz wywołuje je schizofremia która przez palenie marihuany może zostać ujawniona lecz nie wywołana bezpośrednio przez nią. Problem tkwi nie w używce lecz w osobie która ją pali a nie powinna. To jest jak z każdą inną rzeczą np. Masz wysokie ciśnienie to nie powinieneś jesc tlustego, masz schizofremie - nie pal. Proste.
SEBA
SEBA 11.08.2017, 16:05
mato boska trzymajcie mnie
Mordarg
Mordarg 11.08.2017, 15:52
Jesteś żałosny typie pisząc takie 'artykuły'
Omg
Omg 11.08.2017, 15:46
Co.
Espina
Espina 12.08.2017, 18:46
Glowa?
biolog
biolog 11.08.2017, 15:46
tekst nie nadaje się do publikacji gdziekolwiek, to nie dziennikarstwo, tylko szerzenie dezinformacji, które powinno być karane. ktoś tu chce zarobić na straszeniu ludzi, wciskając ciemnotę i demonizując używkę
Avgan
Avgan 11.08.2017, 15:39
Żałosne to mało powiedziane :)
Agitator
Agitator 11.08.2017, 15:37
Autor chory na glebokie uposledzenie
e
e 11.08.2017, 15:29
zalosne...
Poolu
Poolu 11.08.2017, 15:28
Autor to idiota. Rasowy debil. Pewnie stary i nieszczęśliwy,brzydki itd.
y0554rian
y0554rian 11.08.2017, 15:16
Co za bzdury...wy to tak na powaznie? Jesli tak to z calego serca wspolczuje. Chciałbym zobaczyc jak wygladasz zeby omijac Tobie podobnych "inteligentow" szerokim łukiem.
Melanż
Melanż 11.08.2017, 15:06
co za MŁOT to naskrobał człowieku dokształć się w temacie a potem skrob dalej tylko już z łaski swojej nie takie bajki o tych co zajumali księżyc chyba że rydzyk redaguje razem z kaczka i zastanawiają się wspólnie "Czy marihuana jest z konopi ?" sam powinieneś się oddać na leczenie zamiast tego typa haha
Majster
Majster 11.08.2017, 14:47
Widzę że tu same majstry, nawet nie ma komu ***u powiedzieć...
fasd
fasd 11.08.2017, 14:47
Nie wiem kto więcej bierze
redaktor czy naczelny, który pozwolił to wypuścić
Rob
Rob 11.08.2017, 14:46
wniosek z tego tekstu jest tylko jeden..., autor to debil ..... dziękuje
kikkk
kikkk 11.08.2017, 14:41
dlaczego nikt nie podpisał się pod tymi wyssanymi z palca wypocinami? pseudo redaktorzyna z pcimia dolnego wymyślił ten bełkot , pewnie po pijaku
szimurina
szimurina 11.08.2017, 14:38
co za bzdury.. kolejna sprawa w której wszystkie problemy zwala się na konopie..... alkoholu do ust nie brał a nawet jakby brał to alkohol nigdy niczemu winny nie jest...
Maly jonek
Maly jonek 11.08.2017, 14:38
Męską sie ujarał.
Adolf
Adolf 11.08.2017, 14:34
Do autora/autorki tekstu... weź sie najpierw doucz co to jest konopia indyjska i jak działa, a później się wypowiadaj!!! Takie dyrdymały aż sie ciężko czyta i oczy bolą od patrzenie na brak niewiedzy na dany temat. W małych miejscowościach jest problem dopalaczy a nie marichuany. Szerzenie takiego bełkotu osoby szukające sensacji powinno być karane, dobra rada "nie znasz się to dziób na kłódkę i nie wypowiadaj się". Bez pozdrowień dla redakcji tego szitu...
DajcieSpokójMarii
DajcieSpokójMarii 11.08.2017, 14:31
Ten kto to pisał powiela tylko informacje z TVP (Telewizja PiS). Wierzcie dalej w te brednie, biedne szaraki to już całkiem wam mózgi wypiorą.
jep x
jep x 11.08.2017, 14:30
ty cpunie je..bany co walisz ze taka wyobraznie masz xD
Bonifacy
Bonifacy 11.08.2017, 14:30
Co za bzdury, zero rzetelnosci i nie wiedza czlowieka ktory pisal artykul, marihuana uzaleznia ale nie powoduje takich skutkow ubocznych jakie sa tu opisane.
prawdziwy
prawdziwy 11.08.2017, 14:26
prawda słowa pisanego. jaka szkoda, że gówno prawda.
codingmonkey
codingmonkey 11.08.2017, 14:25
Na Teutatesa, co za brednie...
A najgorsze w tym to, że szary człowiek czyta takie rzeczy w gazecie i w nie wierzy.
Ta rosnąca dziko na polu marycha nie miała najmniejszego związku z przyczynami opisywanych wydarzeń.
NiePiszWiecej
NiePiszWiecej 11.08.2017, 14:20
CO ZA KU*WA BZDURY. CZY AUTOR TEKSTU NACPAL SIE PRZEMYSLOWA MARIHUANA?
Dr. Milak
Dr. Milak 11.08.2017, 14:20
Wszystkich polityków jak i wszystkich dziennikarzy należy wysłać na emerytury .

Trzeba świeżych umysłów ,które mają pojęcia o dzisiejszym świecie .
Marek
Marek 11.08.2017, 14:18
Po tym artykuje ja bardzo dziekuje za dalsza lekture. Jeden wielki stek bzdur. Zywcem z trudnych spraw. Chyba ze to scenariusz jednego z odcinkow?
LouieTheHippie
LouieTheHippie 11.08.2017, 14:17
Pomijając fakt, że to wszystko to stek bzdur i marihuana (do tego dziko rosnąca, przemyslowa od której prędzej sie zarzygasz od dwutlenku węgla, niż się nią "zjarasz") jest stawiana w takim świetle, jakby to były jakieś dopki, czy mefedron, to tabletki UFO nie miały wspólnego NIC z ekstazy, oprócz tego, że była sprzedawana jako XTC, a w rzeczywistości było to PMA/PMMA, które bardzo łatwo przedawkować, ale i efekty są całkowicie różne od MDMA, MDEA, MDA, MDE i ogólnie różnych (MDxA) pochodnych. Prawdziwe XTC brane w rozsądnych dawkach nie zabija, jeśli nie masz chorób serca, czy innych tego typu rzeczy. Ale dla pseudoredaktorów UFO i inne piguły z PMA lub innym syfem będzie punktem zaczepienia, ze dragi są złe i zabiją Cię lub wciagna w nałog po pierwszym razie. Często też czytam opinie na tego typu portalach z podobnym poziomem ignorancji i idiotyzmu, ze "przecież nigdy nie wiadomo, co jest w tym krysztale/topku/tabletce/proszku/blotterze. Otóż wiadomo, bo można kupić sobie tester, lub oddać to do analizy. Jeśli ktoś nie ma pewności, czym to jest, a mimo to bierze całą bądź nawet dwie piguły na raz to sam pcha się do kostnicy i tylko pogratulować.
FuriousRaven
FuriousRaven 11.08.2017, 14:17
Radzę sobie poczytać pierwszy , lepszy artykuł w stylu "działanie THC", "efekt psychoaktywny kanabinoli" oraz masę innych. Awantury, nadpobudliwość i halucynacje? Sądzę, że chłopak nawet nie przyznał się co tak na prawdę brał... Widzę, że autor artykułu to typowy internetowy dziennikarz, który stara się zrobić aferę na stereotypach równocześnie wybijając się na tego typu forach.
Jakub
Jakub 11.08.2017, 14:13
Barany siedzą w tych gazetach...stado baranów...jak w sejmie itp....
Dohz
Dohz 11.08.2017, 14:12
Śmiszne jak dwa złote. Mam wrazenie, ze autorem jest ksiądz, oni sa ekspertami od wszystkiego, a z niczym nie mieli do czynienia.
Obiektywny komentator
Obiektywny komentator 11.08.2017, 14:11
Polelcam odświeżyć kadrę redaktorów, ponieważ osoba pisząca dany artykuł chyba była na mocnym haju.. Halucynacje po marihuanie? To tak jakby powiedzieć, że po herbacie czujesz się pijany.. totalny bełkot. W chwili obecnej przestałem wierzyć w rzetelność tego portalu/gazety
heheszki
heheszki 11.08.2017, 14:11
Autor pisze też scenariusze dla Trudne Sprawy??
Palacz
Palacz 11.08.2017, 14:06
Coś czuję że autor tekstu nie wytrzyma hejtu jaki zbierze po tym artykule
WladimirPutin
WladimirPutin 11.08.2017, 14:06
Co za ***nia XD
Człowieku!
Człowieku! 11.08.2017, 14:04
Kto pisze takie bzdury? Jak można dopuścić kogoś totalnie nie znającego tematu do napisania takich kłamstw? Konopia... rośnie dziko... w wsi... czyli? Jest to konopia siewna! Nie posiadająca właściwości psychoaktywnych! Możesz równie dobrze zebrać sobie pierwszy lepszy kwiat i go wysuszyc i spalic... Marihuana (ta psychoaktywna) nie wywołuje żadnych stanów agresji, pobudzenia itp, jak już w ogromnych nierozsądnych ilościach, stany depresyjne lub jakieś amotywacyjne. Z miejsca zwolniłbym takiego "dziennikarza"!
pAN
pAN 11.08.2017, 14:00
Czy autor tekstu jest zdrowy psychicznie ? ;) Po prostu tego nie da się czytać. Co za bzdury !
PustyŚmiech
PustyŚmiech 11.08.2017, 13:59
Co za kompletny nieuk napisał tego gniota? Tak wygląda w Tczewie pisanie artykułów bez kompletnego pojęcia na temat tego o czym się pisze? Chyba sam auto jest pod wpływem środkôw uzależniających z dzikich konopii i miał halicynacje wypisując te farmazony
Mary Jane
Mary Jane 11.08.2017, 13:59
"Po pewnym czasie zaczął wszczynać awantury, roznosiła go energia, DOSTAWAŁ HALUCYNACJI"
HAHAHHAHAHAHAHHAHA :D i na dodatek pewnie wstrzykiwał ją sobie w żyły, bo palenie maruhuaniny to było za mało, musiało kopać szybciej :D hahahahahhahaa
Od kiedy to ta substancja jest psychoaktywna i wpływa na percepcję widzenia?
Palacz
Palacz 11.08.2017, 13:58
Do reportera jeśli nie chciało Ci się sprawdzać czy koleś dopalaczy nie palił więc nie obrażaj zioła. Zacytuję klasyka "w *** byłeś i gówno widziałeś..." najpierw popytaj się ludzi czy nie palił dopalaczy...
AM
AM 11.08.2017, 13:57
Niżej ktoś napisał, że autorowi pomyliła się konopia z bieluniem. I w sumie może mieć rację - podstawiając daturę w miejsce cannabis historia staje się całkiem prawdopodobna.
Tomek
Tomek 11.08.2017, 13:57
Ludzie właśnie takimi artykułami zaśmiecają sobie głowę, jaka ta marihuana jest zla i uzależniają... żal ????
Jerry
Jerry 11.08.2017, 13:54
Zdecydowanie większą tragedią od rodzinnej jest ten artykuł!
Uzalezniony
Uzalezniony 11.08.2017, 13:50
Ja pie****, co za SZMATLAWIEC takie artykuly pisze??
AM
AM 11.08.2017, 13:49
Artykuł był pisany przez osobę nie mającej zielonego pojęcia o środkach psychoaktywnych. Widać to po nieznajomości faktu, iż cannabis ruderalis rosnące dziko w Polsce zawierają śladowe ilości psychoaktywnych kannabinoidów. Ponadto, substancje zawarte w konopiach nie uzależniają fizycznie, ani nie powodują halucynacji. Samo stwierdzenie, że wszystkie narkotyki "dają kopa" to już całkowity pokaz ignorancji - co np z depresantami czy opiatami? Autorze, to, że rodzice czy ktokolwiek inny opowiedzieli, że syn zmarł po samosiejce, nie znaczy, że to prawda. Musiał zażywać inne, poważne substancje. A rzetelność dziennikarska zobowiązuje Ciebie chociażby do zasięgnięcia informacji co cannabis ruderalis może, a czego nie, wywołać. Pozdrawiam i życzę sukcesów w szlifowaniu profesjonalizmu.
Gorg
Gorg 11.08.2017, 13:49
Uff, jeszcze niecały miesiąc, a autor tego "tekstu" wróci do szkoły i zajmie się czymś pożytecznym...
Piotr Wójtowicz
Piotr Wójtowicz 11.08.2017, 13:41
Ja przepaszam bardzo, ale... to jest poważny artykuł, czy to jest żart?
Mateusz Radzik
Mateusz Radzik 11.08.2017, 13:38
Szanowni Państwo, proszę mi powiedzieć, bo to dosyć dziwne, skoro dana rzecz ma znikomą ilość thc, a właściwie jej nie ma, gdyż jest to konopia przemysłowa, to w jaki sposób mógł dostać halucynacji, chorób psychicznych, haju? Ja myślę, że musiał czytać wasz tczewski portal i od tego dostał na głowę. Sądzę, że cały ten tekst jest jakiś taki oddalony od rzeczywistości, a cała prawda nie jest znana autorowi tekstu. Jest to szukanie sensacji, powodowanie jeszcze większych zatargów w rodzinach oraz doprowadzenie do szykanowania w społeczności wiejskiej osób, którzy palą trawkę. Następnie proszę autora o zbadanie się pod względem mani, ponieważ na to wygląda, że osoba, która to napisała potencjalnie ma chorobę maniakalną. Przecież to przeczy wiedzy doktrynalnej to co zostało tutaj napisane...
D
D 11.08.2017, 13:36
Rzetelność artykułu poniżej wszelkiej krytyki. Manipulacja faktami, zero zwiazku przyczynowo-skutkowego i kompletna nieznajomosc tematu. Brak jakkolwiek weryfikowalnych danych... I co to w ogole za zdanie "W międzyczasie nie wiadomo czy pod wpływem, czy nie okradł wraz z bratem mieszkańca sąsiedniej wsi"?! Wstyd dla calego portalu. O poziomie autora szkoda nawet wspominac...
HusariaTDI
HusariaTDI 11.08.2017, 13:35
Autor tego artykułu musiał urodzić się z jamochłoną zamiast mózgu.
thold
thold 11.08.2017, 13:34
:) to na serio ktoś na pisał czy dla beki? prowokacja redakcji? :)
heheheh
heheheh 11.08.2017, 13:31
Właścicielowi portalu ( po przeczytaniu komentarzy ,artykułu ,badań czytać nie muszę bo zdarza mi się palić częściej czy rzadziej i jakoś żyje i nie dostaje halucynacji ) polecam zwolnić matoła który to napisał. Naprawdę typ czy tam typiara pogrążą ten portalik.
PS: już jadą po artykule na kilku innych portalach oraz grupach na FB.
Łukasz
Łukasz 11.08.2017, 13:30
Hahahahaha kto to napisał :D
Blantomat
Blantomat 11.08.2017, 13:27
Od samego czytania tego artykułu można dostać halucynacji. Boję się kupić gazetę, żeby nie odlecieć na amen.
Wielkopolanin
Wielkopolanin 11.08.2017, 13:23
Tej, a Wy tam w Tczewie jeszcze czarownice palicie na stosach czy jakieś podobne rozrywki? Ja myślałem, że mamy rok 2017...
Nero
Nero 11.08.2017, 13:22
Uzależnił się od dzikich konopii i zwariował? Większych idiotyzmów dawno nie czytałem.
Zła MARIHUANEN
Zła MARIHUANEN 11.08.2017, 13:21
XDD Rozbieg i z basioka w ściane polecam
Dawid
Dawid 11.08.2017, 13:19
Kto pisał ten artykuł powinien być wysłany do gułagu za takie brednie
Anahu Yamito
Anahu Yamito 11.08.2017, 13:19
Brawa dla autora! Nawet dr Goebbels wstydziłby się napisać takie bzdury!
Jeśli autor tego tekstu ma maturę, świadczy to fatalnie o stanie polskiej edukacji. Nie pozdrawiam.
Przemek
Przemek 11.08.2017, 13:17
hahhhahah bez demonizacji Jeżeli koleś był niespełna rozumu to nic by żaden narkotyk nie zmienił Spójrzcie na badania z 21. wieku a nie hahah Mówię tylko o trawie, inne narkotyki jak najbardziej zabijają Marihuana uzależnia ale w tak małym stopniu że trzeba się starać żeby zostać uzależnionym W grę bardziej wchodzi popisywanie się przed znajomymi itp Prawdziwa marihuana uspokaja a nie daje kopa hahaha artykuł jest zakłamany przez redaktora albo przez świadków Naprawdę ludzie spójrzcie na badania z 21. wieku a nie opieracie swoje zdanie na propagandzie z lat 70' Marihuana jest bezpieczniejsza niż alkohol!
Cililing
Cililing 11.08.2017, 13:15
Autor tego tekstu (pod warunkiem że nie jest to bait-wpis co również dopuszczam) powinienen iść się troszkę doedukować. I to tyle. Edukacja przede wszystkim.
Korek
Korek 11.08.2017, 13:14
Co za brednie... Nigdy nie czytalem wiekszych bzdur...
zalamany
zalamany 11.08.2017, 12:52
"To, że media stanowią ważną funkcję społeczną, jest oczywiste, wymaga się wówczas
działań opierających wyłącznie na prawdzie i obowiązkowości. Dlatego też, każdy
dziennikarz zobligowany jest do informowania o wyłącznie sprawach, pochodzących z
wiarygodnych i sprawdzonych źródeł. Dziennikarz, nie może także zatajać żadnych
informacji, natomiast w przypadku, publikacji nieprawdziwych wiadomości jest zobowiązany
do ich sprostowania. Tak prawa jak i obowiązki w Polsce nakazane są przepisami,
sformułowane zostały w Ustawie o Prawie Prasowym, a także w różnego rodzaju
konwencjach międzynarodowych i kodeksach etycznych."


chcial bym podwazyc wiezytelnosc redaktora jak i gazety gdyz za jej pomoca zostalo to opublikowne jak prosze bardzo oficjalnie od WHO
o Cannabis (dla redaktora gdyz moze nie doczytal WHO- World Health Organization Cannabis - marihuana)


http://www.who.int/s…

i raport z tego roku

http://www.who.int/s…

szukacie sztucznej sensacji ? wymyslili nowa igle zeby jointy dozylnie podawac

zal




Wyniszczony przez marihuane człowiek
Wyniszczony przez marihuane człowiek 11.08.2017, 12:50
Autorze tego jakże inteligętnego tekstu, upraszam Cię o zaopatrzenie się w młotek i ZA***E NIM SOBIE W GŁOWĘ. Tylko uważaj aby krwiożercza halucynogenna i wyniszczająca resztki psyhiki konpia cię nie dopadła
molo
molo 11.08.2017, 12:47
Dziko rosnące samosiejki z pola przyczyną pobudzenia? Wszystkiego z tego tekstu nie będe wyłuszczał, dośc już tu komentarzy się inni opisali. Panie autorze na kłamaniu się kariery nie zrobi, a jak się na jakiś temat nie ma pojęcia to warto się doinformować przed pisaniem artykułu
Przypadkowy czytelnik
Przypadkowy czytelnik 11.08.2017, 12:46
Co za brednie...
44
44 11.08.2017, 12:43
Ja nie wiem kto to pisze ale pojęcie o substancjach psychoaktywnych ma na poziomie Grażyny z kiosku ruchu
sp
sp 11.08.2017, 12:39
Jak brzmi prawdziwe imię i nazwisko autora MW?
Gdy odmawisz blanta gdzies na swiecie ginie panda
Gdy odmawisz blanta gdzies na swiecie ginie panda 11.08.2017, 12:39
Po przeczytaniu tego artykulu stwierdzam ze odstawim ta straszna rosline dziekuje wam ze prawdopodobnie uratowaliscie mi zycie
Adam
Adam 11.08.2017, 12:38
Trzeba było napisać jakikolwiek artykuł, a by było szybciej zostało zrobione kopiuj-wklej z materiału z połowy lat 90? Autorze artykułu, pojedź na obóz dziennikarski dla gimnazjalistów, bo możesz się od nich czegoś nauczyć. By nie być gołosłownym zapoznaj się z pracą 14 latki
http://pabianice.tv/…
Agresja po ziole xD
Agresja po ziole xD 11.08.2017, 12:36
Wstyd by mi bylo taki artykul dodawac
tokindaily
tokindaily 11.08.2017, 12:34
Fatalny artukuł....Na dokładkę męski osobnik konopi na okładce
żal
hypereal
hypereal 11.08.2017, 12:31
Autor tego żałosnego artykułu to dopiero zarzywa mocne narkotyki że pisze takie bzdury.
LK
LK 11.08.2017, 12:29
rozumiem ze w dobie internetu anonimowosc jest normalna aczkolwiek publicysta/redaktor podpisujacy sie tylko inicjalami jest malo wiarygodny a artykul wykazuje brak wiedzy o poruszanym watku
ostatnio jadlem jagody wsumie to mnie nie zatrulo wiec wilcze jagody beda tez zdrowe dziekuje nauczylem sie wrzucac wszystko do jednego worka
marihuane pale od lat czasem robie dluzsze przerwy czasem krotsze autor tekstu uswiadomil mnie ze inne narkotyki sa rownie bezpieczne wrzucajac je do jednego worka dziekuje ktos wie gdzie moge kupic here albo cos innego ? (na odpowiedzialnosc osoby publikujacej zaryzykuje)
patologia nie gazeta
stoner
stoner 11.08.2017, 12:28
kim jest autor tego debilnego tekstu? imię i nazwisko tego zjeba poproszę :) mózg wyprany do cna, żyj dalej w ciemnogrodzie pustaku :)
piopio
piopio 11.08.2017, 12:27
czemu dziennikarz się nie podpisał pod tymi wypocinami? przecież to jest tragedia, widziałem wiele artykułów, ale po tym to rzuć to pióro i na linię do fabryki bo do tego się nie nadajesz :)
stoned
stoned 11.08.2017, 12:25
Jak byl pewnie nafurany mefedronem albo innym scierwem czego zauwazylem ze wbrew pozorom na wsiach bywa wiecej niz w miastach to nie dziwne ze awantury wszczynal
Dawid R.
Dawid R. 11.08.2017, 12:25
Rzygowiny zmieszane z gównem, a bezmózgie, niewyedukowane oraz naiwne lemingi jedzą i zachwalają tę papkę. Palę od kilu lat, różne odmiany i ani moje otoczenie, ani ja nie zauważyłem żadnych halucynacji (nie mylić z dopalaczami i trawą oblaną jakimś chemicznym gównem). W książkach również nic na temat. Znajomi, którzy palą - również nic. Jedyne halucynogenny narkotyk z jakim miałem styczność to alkohol. Jednakże sami jego użytkownicy są tacy tępi i mają tak nabrzmiałe ego, że sami nie wiedzą, że spożywają narkotyk i jeszcze mają czelność uważać się za lepszych tylko dlatego, że ich narkotyk jest legalny.
Mateusz
Mateusz 11.08.2017, 12:24
Co za idiota to pisał? Masakra haha haha
obywatel
obywatel 11.08.2017, 12:20
Wiejski dziennikarzyna postanowił się wybić... :)))
Tylko nie zajdzie daleko bo w mieście takie głupoty nie przejdą :)
człowiek
człowiek 11.08.2017, 12:18
Po prostu nie wierzę, co za kretyński artykuł... ZERO WIEDZY, ŚWIADOMOŚCI AUTORA. Najlepiej żeby poddał się do dymisji :)
DT
DT 11.08.2017, 12:10
Osoba pisząca tekst z racji na swoją ignorancję i kompletny brak kompetencji i elementarnej wiedzy powinna zostać natychmiast zwolniona. Pseudodzienikarzyn też obowiązują zasady, tak zwana rzetelność dziennikarska.
NoTak
NoTak 11.08.2017, 12:09
Wyskokowy towar chyba brał autor tego czegoś
Viet
Viet 11.08.2017, 12:07
Ja pierdziele jak można pisać takie herezje, autorowi powinny uschnąć palce za te bzdury.
nRn
nRn 11.08.2017, 12:07
Autorowi pomyliła się chyba trawka z bieluniem... :)
Zzz
Zzz 11.08.2017, 12:06
Dramat artykuł. Kto takie głupoty pisze?
bzl
bzl 11.08.2017, 12:06
Cóż to za bzdury, pisał to ktoś o inteligencji pantofelka.
Areni
Areni 11.08.2017, 12:05
Mój dziadek lubił mleko. Codziennie szklanke do śniadania i do kolacji. Nie wiedział jak bardzo go to uzależniło. Po paru latach nie wyobrażał sobie już śniadania bez szklaneczki zimnego mleka. Pił tylko mleko z małą ilością tłuszczu ale taka ilość wystarczyła żeby umarł na cholesterol. Dziś cała rodzina go opłakuje. Pamiętajcie że 100% osób które piją mleko umierają, TO NIE SĄ ŻARTY, UWAŻAJCIE CO PIJĄ WASZE DZIECI!!!- moge już zostać dziennikarzem waszego portalu?
Kuwaka
Kuwaka 11.08.2017, 12:02
Ciekawe czego się oćpał autor tych bzdur...
Stoner
Stoner 11.08.2017, 12:02
Co za idiota to napisal?
Dostawal energii po ziele hahahaha.......!!!!!!!
Konsument!
Konsument! 11.08.2017, 12:00
ubawiłem się do łez....dramaturgia histori trzyma w napięciu. jestem wręcz zszokowany. chyba odstawie marihuane. nie chce skończyć jak ten chłopak!
GirlScout
GirlScout 11.08.2017, 12:00
Większych bzdur nie czytałem w życiu .. pijcie dalej wódkę, lejcie żony i dzieciaki, bo to takie nasze :D
Lol
Lol 11.08.2017, 12:00
Co za kretyn to pisal o.o
Marek
Marek 11.08.2017, 11:59
Chciałbym spytać co za zakłamany imbecyl pisał ten artykuł? Piszę to ja, 33 letni manager z Warszawy, używający marihuany od 20 lat i wiodący rewelacyjne życie zawodowe oraz prywatne.
Marek Przybysz
Marek Przybysz 11.08.2017, 11:59
Ten artykuł to kpina z czytelnika, ale też z całej wiedzy naukowej na temat marihuany! Z perspektywy rodziny bohatera jest to- godne pozwu- żerowanie na śmierci człowieka! Jeśli autor zechce zająć się na poważnie dziennikarstwem powinien zgłębić tajniki researchu informacji i zrezygnować ze spekulacji i nie pisać artykułów pod wcześniej przyjętą tezę! Artykuł zgłaszam do Rady Etyki Mediów bo jest napisany skandalicznie i bez poszanowania minimum przyzwoitości!
420
420 11.08.2017, 11:58
ale jaja ta planta pokazała XDDD
Gwyhyr
Gwyhyr 11.08.2017, 11:56
Co to za bzdety, kto to pisał grażyna z koła gospodyń wiejskich? Na zdjęciu macie męską roślinę nie nadającą sie do palenia i nie dającą haju wsiury.
Konsument
Konsument 11.08.2017, 11:56
co to za brednie haha znam tylu ludzi i to co wymużdżyło to nie selekcja naturalna tylko heroina i amfetamina
hihuey
hihuey 11.08.2017, 11:55
Dziennikarstwo na najwyższym poziomie:D W tym Tczewie to Wy na pewno XXI wiek już macie czy jeszcze średniowiecze?
god
god 11.08.2017, 11:55
Nawet nie chce mi się czytać tego tekstu poza pierwszy akapit typowy sponsorowany przez lobby policyjno-medyczno-naftowo-włókiennicze. Historyjka jak o Pani Zofii z trzeciej chałupy we wsi, która widziała matkę boską w studni, czysta fantastyka. Już pierwsze założenia autora, że marihuana jest bardziej szkodliwa od alkoholu, ciemnogród, zacofanie, żadnej weryfikacji źródeł.
Bartek
Bartek 11.08.2017, 11:54
Jak można być tak nierzetelnym i szerzyć szkodliwe mity? Panie redaktorze to zwykłe kłamstwa i brak profesjonalizmu. Konopia to używka dużo łagodniejsza od alkoholu co potwierdziły liczne badania i przykłady. Michael Phelps jest jednym z tych przykładów zdobył on 21 złotych medali na igrzyskach olimpijskich paląc rekreacyjnie!! Konopie mają ogromne zastosowanie w medycynie. Nie róbcie z ludzi chorych , sportowców,artystów przestępców i narkomanów podczas gdy sami popijacie wódkę! Niewinni ludzie cierpią przez tego typu artykuły,które zwyczajnie są oparte na braku wiedzy i niechęci jej uzyskania! Czy konopie można nadużywać? TAK! tak samo jak słodycze, gry komputerowe czy sól! Wy jako głos ludu macie obowiązek szerzyć prawdę!
Bula90
Bula90 11.08.2017, 11:54
Ale idioci kto to wymysla .
MONSTER
MONSTER 11.08.2017, 11:51
Do wiadomości autor: po jednym skręcie czujesz się zmęczony i idziesz spać. Po jednej flaszce wódki masz na tyle dużo energii żeby obić komuś ryj (w końcu czujesz się taki odważny). Także drogi "dziennikarzu" od siedmiu boleści, tą oto tanią sensacją sprowadziłeś na siebie falę hejtu. Powiedzieć Ci dlaczego? Dziennikarz to osoba rzetelna, która przekazuje prawdę, a nie swoje własne opinie. Twój artykuł brzmi typowo dla zasady "nie znam się to się wypowiem". Zatem zamiast tracić czas na pisanie takich pierdół proponuję zacząć od samodoskonalenia się. I zjaraj sobie jednego jointa, dobrze Ci to na pacynke zrobi.
cashpcandel
cashpcandel 11.08.2017, 11:51
Przytoczę tylko jeden fragment (a dałoby się więcej):
(...) zaczął wszczynać awantury, roznosiła go energia (...)

Autor ma pojęcie jakiekolwiek o marihuanie??
.
. 11.08.2017, 11:48
Haha
Co za glupoty
DsD
DsD 11.08.2017, 11:44
Jprd co za debil pisal to gowno?! Mieszkam w Szwajcarii i tutaj na kazdym kroku ludzie pala. Nawet w miejscach publicznych i jakos nikt jeszcze nie umarl. Smiech na sali. Moj tata pali od 2lat i jakos zyje. Raczej pomogla wrocic do normalnego funkcjonowania bo byl wrakiem czlowieka. A debil ktory to pisal powinien wrocic do podstawowki. Wiadomo ze to co kupuje sie od dilera za rogiem jest nieznanego nam pochodzenia i z tym trzeba walczyc. Bo zawsze tak bedzie iz marihuana jest zlem. Zlem to jest nie zalegalizowanie jej bo mlodzi szukaja taniego zamiennika. Gram marihuany kosztuje ok 30-40zl, gram jakiegos chemicznego gowna zaczyna sie od 5 zl w gore. Ludzie nie majacy pojecia nie powinni sie wypowiadac. Dla mnie wóda jest wiekszym zlem i robi wieksze szkody w organizmie jak marihuana ale nie chodze i nie mowie do ludzi ktorzy pija ze sa alkoholikami, to ich sprawa co robia i co lubia robic. Maja do tego prawo, dla tego tez chce mie. Prawo zapalenia sobie blanta jak cywilizowany czlowiek a nie bawic sie w podchody z ogarnieciem sztuki z niewiadomego mi pochodzenia. Bylo by legalne to by i panstwo zarabialo jak na wodzie zarabia.
Daniel
Daniel 11.08.2017, 11:41
Czytam ten "artykuł" i nie wiem czy śmiać się czy płakać? Żenujący poziom. Chciałem napisać dziennikarstwa ale się powstrzymałem... Bardzo proszę Gazeto Tczewska, jeśli macie takie głupoty pisać to już lepiej drukujcie wyłącznie ogłoszenia i reklamy...
nosens
nosens 11.08.2017, 11:41
Tyle hipokryzji jeszcze nie widziałem..
lol
lol 11.08.2017, 11:41
Czy za masowe wprowadzanie ludzi w błąd są przewidziane jakieś kary? Takiej bzdury to od czasu wydania opinii przez komisję Macierewicza nie czytałem...
Dzej Zii
Dzej Zii 11.08.2017, 11:40
Co za stek bzdur! Od kilkunastu lat pale ziolo i nie mam nawet objawow jakiegokolwiek uzaleznienia. Mam prace, rodzine i nikomu nie dzieje sie krzywda! To ze koles sie przekręcił to moglo byc od dopalaczy, wódy lub innego twardego gówna. Jak mozna napisac ''Ma znikomą zawartość środka uzależniającego, jednak jego ilość wystarczy by uzależnić.'' - masło maślane! Druga sprawa - halucyncje! Nigdy nie mialem po trawie zadnych halucynacji i jak ktos mi ***i ze mial, to od razu wiem, ze bzdury gada i nigdy nie palił zioła!
DyskusjaNieKłótnia
DyskusjaNieKłótnia 11.08.2017, 11:39
Dlaczego na zdjęciu widnieje męska konopia ?
Nią nie da się upalić ze względu na ogromnie niską zawartość THC.
Jedynie żeńska odmiana jest wstanie coś z nami zrobić.
Karol
Karol 11.08.2017, 11:37
Aż szkoda oczy psuć czytajac tego typu artykuły. To co palił to konopia siewna albo meska plec rosliny ktora nie zawiera THC albo zawiera w tak malym stopniu ze nie da sie odczuc. Bynajmniej tak jest napisane w artykule. Nie powiem ze nie, wszystko uzaleznia ale nie da sie ganji przedawkowac. Czytajac taki artykul nie dziwie sie ze strasi ludzie uwazaja marihuane za narkotyk na rowni z heroina itp. Takie artykuly robia sieczke w glowie. A zapominaja ze ich pradziadkowie uprawiali konopie na szeroka skale. Wystarczy spojrzec na zachodnie wybrzeze USA gdzie marihuana jest legalna. Ludzie sie nie pozabijali o dziwo, przestepczosc zmalała, podatki zasilily ubogie dzieci. Ludzie otworzcie oczy. Jak to powiedziap Bob Marley "Herb is healing of nations, alcohol deatruction"
Łuki
Łuki 11.08.2017, 11:36
W holandii jak i w wielu stanach na terenie USA, Marihuana oraz haszysz są sprzedawane w sklepach. Proszę mi powiedzieć dlaczego użytkownicy tych samych substancji z różnych krajów zachowują się inaczej gdy są pod ich wpływem?
michał
michał 11.08.2017, 11:33
Serio? Halucynacje od polnej konopi? Albo chłopak wrzucał konkretne dopalacze i dopijał alkoholem albo to historia z *** wytrzaśnięta. Nie siejcie paniki ludzie, zarówno na poziomie zdrowia psychicznego jak i fizycznego konopia jest bezpieczniejsza i zdrowsza od alkoholu, tak popularnego w naszym kraju, potwierdziły to m.in. badania WHO. Tylko ignorant bez sprawdzenia jakiegokolwiek źródła mógł napisać taki artykuł.
Walter white
Walter white 11.08.2017, 11:33
Autor tekstu chyba miał halucynacje od jakieś samosiejki z pola że coś takiego napisał ????
NarkotykiToZło
NarkotykiToZło 11.08.2017, 01:53
Elo ćpuny. Od tego jarania nie dość, że hajs znika, to jeszcze mózg wam zniknie! Czytając poniższe komentarze sądzę, że dla niektórych i tak jest już za późno...
WódaToZło
WódaToZło 11.08.2017, 12:02
Elu, alkoholiku. Od tego chlania nie dość, że hajs znika, to jeszcze mózg ci zniknie! Czytając twój komentarz sądzę, że dla ciebie jest już za późno...
abstynentka
abstynentka 29.07.2017, 15:40
Rozumiem, że wszyscy hejterzy tego artykułu to wyznawcy Marysi?
Ten points for u all for to not be biased!

Co do legalizacji większość opornych kieruje się tym, że gdyby ją zalegalizowano (taką zdrową, w odpowiednich dawkach np. na receptę) to by było więcej szkodliwych podróbek niż jest teraz. Nie wspominając już o nadużywaniu. Bo pewnie 10-20 proc osób palących wie co robi i ma nad tym kontrolę, ale reszta... tylko tak myśli.
god
god 11.08.2017, 12:25
coś logika Ci szwankuje, legalizacja powinna być tak jak w Kolorado. Na bardzo podobnych zasadach co do alkoholu, szkodliwość samej marihuany jest znikoma (oczywiście bez płukania w rozpuszczalnikach), Jakoś nie ma problemu z jakością alkoholu w Polsce, a ludzie którzy chcą pić świństwa i tak je piją ( to się nazywa wolność osobista, jak ktoś chce się zabić, to po co mu przeszkadzać).
Mariano bombardo
Mariano bombardo 29.07.2017, 11:45
Pale nie duzo , lecz pare razy w miesiacu od 15 lat i mam dobra prace ,zdrowe dziecko oraz normalna rodzine. Konopia nie zabija wrecz odwrotnie otwiera wyobraznie. Dopalacze i twarde narkotyki to swinstwo ,ktore zabija .Pozdrawiam
Marian Marichuana
Marian Marichuana 27.07.2017, 10:21
Debile gdyby to było takie złe inne bardziej tolerancyjne państwa nie zgodziły by sie na legalizację ...a ten typ miał z*** lep sam z siebie zapewne od marihuany nikt nie umarl
Blablabla
Blablabla 27.07.2017, 10:50
Zj***** łeb masz ty !!!
Marian Marichuana
Marian Marichuana 27.07.2017, 10:18
Hahaha doje , zajaralem się i pekam z tych bredni ....
Amerykan
Amerykan 26.07.2017, 21:52
Ale brednie!!! W XXI są jeszcze ludzie wierzący w taki coś no po prostu żałosne. Jest to opisane na poziomie człowieka który pisze o czymś o czym nie ma pojęcia. Redaktor w tym artykule tylko daje nieświadomym ludziom do zrozumienia że ich poglądy na temat narkotyków dalej mają wrzucać do jednego worka. BRAK SŁÓW
Kazimierz
Kazimierz 26.07.2017, 13:12
Redaktor piszac ten klamliwy artykul chyba bada opinie publiczna do jakiego klamstwa i łgarstwa moze sie w przyszlosci posunac probujac wmowic czytelnikowi swoj tok myslenia.Dziala na zasadzie TVNu ze robi wode z mozgu czytelnikom.
anonim
anonim 26.07.2017, 12:00
Co za downy ***
Luna
Luna 26.07.2017, 10:37
Co to za brednie ???
Czytam i nie wierze ,ze w XXI wieku można być takim debilem żeby cos takiego wymyślać ????
A ludzie to czytają i wierzą w ten stek bzdur ????
Tczewska może najpierw sobie poczytajcie zanim cos napiszecie ????
Lena
Lena 26.07.2017, 09:52
Wy t komentujący macie coś z głowami !!!! Chłopak nie żyje a gazeta ma napisć że marihuana to samo dobro? Chyba wam się coś w głowach po..liło. Raczej nie od marihuany ale od taniej wódy
Monka
Monka 11.08.2017, 14:17
Kurde dziewczyno! Nikt tu nie karze nikomu pisac ze maihuana jest cudownym lekarstwem, ale jak ktos pie#***i ze od tego mial haluny i wszczynal awantury, to wszyscy mamy prawo nazywac autora idiota!
molo
molo 11.08.2017, 12:43
Chodzi o kłamliwe bzdury na temat marihuany. Chłopak miał albo zaburzenia psychiczne albo był pod wpływem innych środków. To autor tego tekstu wykorzystuje ta tragedię żeby szerzyć antymarihuanową propagandę.
gerwazy
gerwazy 26.07.2017, 15:52
sory ale można to przedstawić w inny sposób. w sumie o śmierci nie ma za wiele informacji ale za to jest wstęp jak dla idiotów. i wcale nie naśmiewam się z tragedii jaka miała miejsce
Rolnik
Rolnik 26.07.2017, 09:37
Ale ta na zdjęciu to jest męska konopia. Ona nie ma THC w takiej ilości żeby coś poczuć, Pali się żeńskie.
Bazyl
Bazyl 26.07.2017, 09:07
Co to za bzdury? Może jednak wartoby sprawdzać o czym sie pisze przed opublikowaniem swoich wypocin?
max
max 26.07.2017, 09:16
Co masz na myśli pisząc wypociny? Bo twoje nie są wiele więcej warte. Co jest nie tak z tym artykułem?
molo
molo 11.08.2017, 12:45
To że marihuana tak nie działa. Chłopak miał prawdopodobnie problemy psychiczne labo był pod wpływem czegoś "twardego". W tekście jest mnóstwo bzdur, mitów, pomówień
.
. 26.07.2017, 09:54
WYpociny to on ma na karku jak sra
Criskpk
Criskpk 26.07.2017, 09:04
Co za ***y. I to wszystko przez samosiejke z pola. Zastanowcie sie nad dziennikarzem ktory to pisal bo bierze sie za cos o czym pojecia nie ma i kiepsko to wychodzi.
wers
wers 26.07.2017, 08:50
Autet tego tekstu jest gorzej po*** niż ustawa przewiduje

Pozostałe