Wtorek, 19.06.2018, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

Pędził 107 km/h ul. Malinowską w Tczewie! Dopiero co zginął tam młody człowiek...

  • 15.05.2017, 14:12
  • KPP w Tczewie
Pędził 107 km/h ul. Malinowską w Tczewie! Dopiero co zginął tam młody człowiek... KPP w Tczewie
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z tczewskiej komendy przeprowadzili działania „Prędkość”. Akcja ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drogach. Mundurowi objęli nadzorem miejsca wskazane w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Podczas tych działań ukarano 43 kierowców, którzy przekroczyli prędkość. Jednemu z nich funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy.

- W miniony piątek stróże prawa uświadamiali łamiących przepisy ruchu jakie zagrożenia niesie za sobą nadmierna prędkość – mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. - Mundurowi w trakcie działań skontrolowali 68 samochodów. W 43 przypadkach interwencje zakończyły się nałożeniem mandatów karnych na  kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. 

Gladpol Praca Brukarz Traktorzysta Kierowca
Gladpol Praca Brukarz Traktorzysta Kierowca
Gladpol Praca Brukarz Traktorzysta Kierowca

Podczas jednego z  pomiarów prędkości w Tczewie przy ul. Malinowskiej policjanci drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 41-letniego mieszkańca gminy Tczew, który w terenie zabudowanym jechał samochodem marki Audi z prędkością 107 km/h, przekraczając dozwoloną prędkość o 57 km/h. Kierowca na okres trzech miesięcy stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem oraz 10 punktami karnymi.

Podczas jednej z kontroli w miejscowości Rokitki na ul. Leśnej funkcjonariusze drogówki potwierdzili zaznaczone przez mieszkańców powiatu na mapie zagrożeń przekraczanie dozwolonej prędkości. Kierowca, który złamał przepisy drogowe został ukarany mandatem, a stróże prawa po zweryfikowaniu tego zgłoszenia potwierdzili je na mapie.

Mundurowi planują kolejne tego typu działania. Apelują do kierujących o przestrzeganie przepisów drogowych oraz przypominają, że przekraczając 

KPP w Tczewie
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jytj
jytj 15.05.2017, 16:13
Haha załapał sie na program 500 - a powinno byc 5000 -

Pozostałe