×
Sobota, 21.04.2018, imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

To nie żart. Tczewski radny wyzywa na pojedynek bokserski! Kto chętny?

  • 28.04.2017, 18:46 (aktualizacja 28.04.2017 19:03)
  • Karol Uliczny
To nie żart. Tczewski radny wyzywa na pojedynek bokserski! Kto chętny? Karol Uliczny
Radny Tomasz Klimczak rzuca rękawice i czeka na chętnego, który podczas gali stoczy z nim... pojedynek bokserski. Zapowiada się rozrywkowe wydarzenie roku w Tczewie!

To nie jest żart. Miejski radny przyniósł na sesję bokserskie rękawice i zaproponował pojedynek. Sprawa jest jednak znacznie bardziej poważna, niż mogłoby się wydawać.

- Mam zaproszenie lub jak mówią rycerze czy bokserzy wyzwanie, do charytatywnej walki zorganizowanej przez promotora boksu Krystiana Cieśnika, która odbędzie się na przełomie października i listopada br. - mówił radny Klimczak. - Cel tej akcji nie jest jeszcze dokładnie określony. Jako pierwszy zawodnik gali chciałbym na ręce przewodniczącego rady miasta przekazać te rękawice i zapytać czy ktokolwiek z miasta podejmie się tego wyzwania?

Jako pierwszy rękę do góry podniósł Michał Bollin, ale pojedynek z radnym PnP to jeszcze nic pewnego. Czekamy na kogoś z miasta. Osób, które z chęcią dałyby upust swoim emocjom podczas potyczki z lokalnym politykiem na pewno nie brakuje. Wtedy dobre serce radnego do zwycięstwa może nie wystarczyć. No, ale czego nie robi się dla szczytnego celu...

Karol Uliczny
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Karol Hennig
Karol Hennig 8.06.2017, 11:11
Czy ta "postać" musi tu być stale eksponowana? Czy ona wyznacza preferencje tczewskiej.pl?
Trener
Trener 15.05.2017, 11:14
Znam rywala - to Marek Byczkowski. Razem będą się lansować.
/_\
/_\ 30.04.2017, 19:47
Proponuję konfrontację ze "starszymi panami po przejściach" albo z "chłopcami w rurkach". ;) Niech tylko za bardzo nie rozgląda się w poszukiwaniu hajlujących młodzian, bo jeszcze straci kilka zębów.
Arek
Arek 29.04.2017, 17:41
Chetnych pewnie nie brakuje

Pozostałe