Środa, 23.05.2018, imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

Młodszy Operator Produkcji stolarki PCV

Toolip HR Sp. z o.o. to polski pracodawca działający na terenie całej Polski.
Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją pracowników dla Naszych kontrahentów.
Poszukujemy najlepszych kandydatów oraz kandydatek na stanowisko:

Numer ref. PCV/T

Zadania:
• Obróbka profili PCV (cięcie, wiercenie, frezowanie)
• Składanie konstrukcji PCV, okuwanie okien, etykietowanie
• Sprawdzanie poprawności wykonania

Wymagania:
• sumienności i odpowiedzialności
• zdolności manualnych
• umiejętności pracy w zespole
• umiejętności obsługi elektronarzędzi
• przestrzegania przepisów BHP

Oferujemy:
• pracę w dużej znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• zdobywanie doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów w branży
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z szansą na stałe zatrudnienie bezpośrednio przez klienta
• stałe wynagrodzenie + premie +możliwość nadgodzin
• pracę w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00 oraz 14:00-22:00)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: @ z dopiskiem numeru referencyjnego PCV/T

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Toolip HR (c. 8564)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez formularz. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, ul. Władysława Łokietka 23a/37, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Zdjęcia (1)

Tczew