Środa, 23.05.2018, imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

spawacz 141

Toolip HR Sp. z o.o. to polski pracodawca działający na terenie całej Polski o numerze certyfikatu 8564. Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją pracowników dla Naszych kontrahentów. Poszukujemy najlepszych kandydatów oraz kandydatek na stanowisko:

spawacz 141

Opis stanowiska:
- Spawanie metodą laserową w dużej fabryce produkcyjnej

Wymagania:

- doświadczenie jako spawacz (aktualna książeczka spawacza)
- sumienność i odpowiedzialność,
- chęci współpracy na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez klienta
-stałe wynagrodzenie plus dwa rodzaje premii (frekwencyjna, program motywacji finansowej) oraz dodatek za pracę na III zmianie
-gabinet medyczny na terenie zakładu
-bezpłatny dostęp do nowoczesnej siłowni 24 godziny na dobę
-dostęp do stołówki z ciepłymi posiłkami w atrakcyjnej cenie na terenie zakładu
-rotacyjny grafik

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail z dopiskiem numeru referencyjnego
SPAW

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, ul. Władysława Łokietka 23a/37, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o.
ul. Gdańska 32, 83-100 Tczew
www.toolip.pl

Zdjęcia (1)

Tczew