Środa, 23.05.2018, imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

Operator CNC

Toolip HR Sp. z o.o. to polski pracodawca działający na terenie całej Polski.
Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją pracowników dla Naszych kontrahentów.
Poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

Numer ref. CNC/H
Miejsce pracy:Tczew

Zadania:
- praca przy obsłudze pras krawędziowych (zaginarek)

Wymagania:
-doświadczenie przy prasach krawędziowych,
- sumienność i odpowiedzialność,
- chęci współpracy na dłuższy okres czasu

Oferujemy:
-stałe, atrakcyjne wynagrodzenia
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pierwszy okres 3 miesięcy - po okresie próbnym zatrudnienie bezpośrednio przez klienta
-zdobywanie doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów w renomowanej firmie zlokalizowanej w Centrum Tczewa

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Toolip HR (c. 8564)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez formularz. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, ul. Władysława Łokietka 23a/37, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o.
ul. Gdańska 32, 83-100 Tczew

Zdjęcia (1)

Tczew