Środa, 23.05.2018, imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • promowanie oferty Wzgórza Zamkowego,

  • prowadzenie kampanii na portalach społecznościowych,

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,

  • przygotowanie ofert, kontraktów i warunków współpracy

  • prowadzenie negocjacji z klientami,

  • ciągłe dążenie do poprawy satysfakcji Klientów,

  • wyjazdy do klientów,

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia w dziale sprzedaży,

  • prawa jazdy kategorii B,

  • umiejętności negocjacyjno -sprzedażowych i organizacyjnych,

  • umiejętności kreowania pozytywnego wizerunku Wzgórza Zamkowego,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • miłej aparycji,

  • znajomość języka angielskiego,

  • samodzielności, sumienności, dokładności i zaangażowania

Oferujemy:

  • pracę w kreatywnym młodym zespole,

  • dużą samodzielność i możliwość realnego wpływu na kształt kampanii reklamowych i działań marketingowych,

  • możliwość rozwoju,

  • niezbędne narzędzia pracy,

Zdjęcia (1)

ZAMKOWA 3