×
Piątek, 19.10.2018, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Gdyńska Szkoła Filmowa - projekcje filmów.

start 23.09.2018 godz. 16:00

Centrum Kultury i Sztuki

Lokalizacja: Tczew, ul. K. St. Wyszyńskiego 10

Po raz kolejny chcemy Państwu pokazać filmy powstałe w Gdyńskiej Szkole Filmowej.

Będą to etiudy, których do tej pory tczewska publiczność nie widziała. Wśród projekcji nie zabraknie filmów, które już zdążyły zebrać nagrody na festiwalach filmowych, więc będzie to okazja do spotkania z dobrym, krótkim filmem stworzonym przez młodych filmowców.

 

“Między nami” reż. Maciej Miller

Para dwudziestolatków spodziewa się dziecka. Pod wpływem napięć i emocji decydują się rozstać, a dziecko oddać do adopcji. Nie jest im z tym łatwo. Do porodu zostały dwa miesiące. Dochodzi do rozmów i przeżyć kluczowych dla całego ich życia.

 

“Koniec widzenia” reż. Grzegorz Mołda

Marta pracuje w warsztacie samochodowym ojca. Jej chłopak zostaje aresztowany. Marta z ojcem starają się pomóc chłopakowi. Dziewczyna staje przed wyborem między ojcem a swoim ukochanym.

  

“Przyjazd” reż. Justyna Pelc

Alicja po kilku miesiącach rozłąki przyjeżdża do rodzinnego domu odbudować relacje ze swoją córką. Jednak czas nie pomógł dziewczynce zapomnieć o krzywdach wyrządzonych przez matkę.

  

“Casting” reż. Katarzyna Iskra

Zofia i Kuba są młodymi rodzicami. Ona jest aktorką, ale głównie zajmuje się córką. Rodzinną harmonie zaburza fakt, że Zofia dostaję szansę, aby wystąpić ze swoją idolką. Wyjeżdża na casting z dzieckiem.

  

“Dzieciak” reż. Paweł Podolski

Spanikowany chłopak opuszcza narzeczoną i dziecko. Próbuje opuścić kraj, ale tuż przed wyjazdem w jego kuchni pojawia się ośmioletnia cwaniara. Dziewczynka wciąga go w niepozorny przekręt...

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.