Niedziela, 21.10.2018, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

[ODWOŁANY] Stanisława Celińska z zespołem „Świątecznie” - koncert. [NOWY TERMIN]

start 09.12.2017 godz. 16:00

Centrum Kultury i Sztuki

Lokalizacja: Tczew, ul. K. St. Wyszyńskiego 10

Po spektakularnym sukcesie albumów Stanisławy Celińskiej „Atramentowa” (status podwójnej platyny) oraz „Atramentowa, Suplement”, postanowiliśmy oddać w Państwa ręce nowe, wyjątkowe wydawnictwo.

„Świątecznie” zawiera wybrane kolędy i pastorałki zaśpiewane niezwykle ciepło przez niepowtarzalną Stanisławę Celińską, a całość w zaskakujący sposób zaaranżował Maciej Muraszko.

Twórcom bardzo zależało na tym, by słuchając tej płyty, każdy – sam lub wspólnie z całą rodziną, w świątecznej atmosferze, mógł zaśpiewać lub zanucić wraz z Panią Stanisławą te niepowtarzalne utwory. Jednocześnie Maciej zadbał, by każdy z nich miał swój jedyny, niepowtarzalny klimat.

Album zawiera nie tylko tradycyjne kolędy, takie jak „Przybieżeli do Betlejem”, „Lulajże Jezuniu”, „Oj maluśki, maluśki” czy „Mości gospodarzu””, ale także piękną pastorałkę Ernesta Brylla „Kiedyż to wzejdziesz gwiazdo niebieska”, a także dwie świąteczne piosenki, specjalnie napisane i skomponowane na tę okazję przez duet Celińska/Muraszko.

Jednocześnie twórcy pozwolili sobie na odrobinę humoru, tak potrzebnego zarówno podczas Świąt, jak i na co dzień.


AKTUALIZACJA:

"Z przykrością informujemy, że z powodu choroby Stanisławy Celińskiej koncert "Świątecznie" zostaje odwołany i przeniesiony na 7 stycznia 2018 godz. 16.00.

Osoby, którym nie pasuje ten termin i chciałyby zwrócić bilety, prosimy o kontakt z kasą CKiS (jeśli bilet był kupiony w kasie) lub z Interticket.pl(jeśli bilet był kupiony przez platformę sprzedaży).

 

Kasa CKiS czynna:

Poniedziałek - nieczynna

Wtorek - 10.00 - 15.00

Środa - 12.00 - 18.00

Czwartek - 12.00 - 18.00

Piątek - 12.00 - 15.00

Sobota/Niedziela - 1 godzinę przed biletowanym wydarzeniem artystycznym"

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Na czas ciszy wyborczej wyłączona została możliwość komentowania pod artykułami.