Wtorek, 17.07.2018, imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

AUKCJA - performance

start 12.12 godz. 17:00

Tczewski Uniwersytet Trzeciego Wieku

koniec 12.12 godz. 19:00

Lokalizacja: Tczew, Galeria Kociewska, ul. Pomorska 1

Tczewski Uniwersytet Trzeciego Wieku, w ramach projektu „Tworzymy w obecności widzów – Student Trzeciego Wieku Performerem” zaprasza mieszkańców Tczewa na AUKCJĘ, która odbędzie się w Galerii Kociewskiej, dnia 12 grudnia 2017 r. w godz. 17 – 19.

AUKCJA – to performance, który swoją ideą wpisuje się w Bożonarodzeniowy klimat, gdzie większość z nas w ferworze świątecznych przygotowań szuka prezentów dla swoich bliskich. Klienci galerii będą mieli szansę wziąć udział w wyjątkowej licytacji przedmiotów z duszą, mających swoją historię, opowiedzianą przez aktorów. Każda rzecz będzie licytowana w specjalnej „walucie”, a nie będą to pieniądze, wystarczy dać część siebie i podzielić się swoją spontanicznością – gwarantujemy bezcenne przeżycia.

To już drugie performatywne działanie aktorów TUTW, w ramach powyższego projektu, w październiku widzowie mogli uczestniczyć w performance pt. „Ludzie, ludzie, ludziska…”, który odbył się na ulicach Starego Miasta. Oba działania wraz ze studentami Tczewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przygotował reżyser Piotr Weintz, natomiast koordynatorem jest Maria Banna, przewodnicząca Zarządu TUTW.

Projekt sfinansowano w ramach Programu "Działaj lokalnie X" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację Pokolenia, ze środków Gminy Miejskiej Tczew.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.