poniedziałek, 20 maja 2024 13:27
Reklama
Reklama

Miasto rozpatruje trzy oferty na dokumentację projektową przebudowy basenu TCSiR

Do przetargu na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania „Aktywny Tczew – przebudowa i modernizacja obiektu sportowo-basenowego przy ul. Wojska Polskiego w Tczewie wpłynęły 3 oferty (od 354 tys. do 1 650 tys. zł). 5 stycznia wybrano najkorzystniejszą z nich - firmy z Poznania (COZA Architektura), która wykona zadanie za 354 tys. zł.
Miasto rozpatruje trzy oferty na dokumentację projektową przebudowy basenu TCSiR

Autor: TCSiR

Umowa ma zostać podpisana w najbliższych dniach. Czas wykonania zadania to 161 dni.

Na inwestycję przeznaczono 15 mln zł z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych. W ramach zadania planowane są m.in. przebudowa instalacji uzdatniania wody basenowej; wykonanie system odzysku wody przelewowej na basenach; przebudowa instalacji grzewczych i dostosowanie do najnowszych wymagań w zakresie energooszczędności. Wykonane zostaną niezbędne prace budowlane, remontowe i wykończeniowe wewnątrz obiektu. Zadanie będzie również obejmowało doposażenie obiektu w urządzenia basenowe i sportowe. Obiekt zostanie przystosowany do korzystania przez osoby niepełnosprawne.


UM w Tczewie


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Połączenie rysunku i malarstwa. Wystawa twórczości DOMINIKA WOŹNIAKA Połączenie rysunku i malarstwa. Wystawa twórczości DOMINIKA WOŹNIAKA Po raz drugi Fabryka Sztuk gości w swoich murach Dominika Woźniaka. Tym razem z jego twórczością można zapoznać się w kamienicy przy ul. Podmurnej 15.  Dominik Woźniak – twórca urodzony w Piotrkowie Trybunalskim, specjalizuje się w grafice artystycznej, rysunku, malarstwie sztalugowym, malarstwie naściennym, dekoracji wnętrz, ilustracji. Jego twórczość to połączenie rysunkowo-malarskiego kontynentu. W wykreowaniu artystycznej interpretacji najistotniejsza jest emocjonalność między Twórcą a Odbiorcą. Pragnienia ukazujące związki między człowiekiem a naturą wchodzą w skład programu owej twórczości, która opiera się w myśl zasady Człowiek i Natura tworzą spójną, nierozerwalną całość.Ukazywane figury płaszczyznowo-emocjonalne są rezultatem rozważań nad pozycją człowieka, ale także nt. jego charakteru poprzez zastosowanie różnokierunkowej formy. Dzieła charakteryzuje minimalna gama kolorystyczna, często monochromatyczna. W pracach przedstawia także tradycje narodowe, obrzędy i zwyczaje, zarówno w dawnej, jak i współczesnej Polsce. Prace znajdują się w kolekcjach prywatnych i państwowych w kraju i za granicą. Finisaż: 28.06 godz. 18.00Godziny otwarcia:codziennie 10.00 - 16.00, a w czwartki do 18.00 (kwiecień)poniedziałki, wtorki, środy i piątki 10.00 - 16.00, w czwartki, soboty, niedziele,święta od 10.00 - 18.00 (maj-czerwiec)Fabryka Sztukul. Podmurna 15Wstęp bezpłatny!Data rozpoczęcia wydarzenia: 17.05.2024 10:00 – Data zakończenia wydarzenia: 28.06.2024 18:00
Reklama