poniedziałek, 20 maja 2024 11:43
Reklama
Reklama

Wracamy do zdarzenia. Znane są szczegóły dotyczące wypadku na DK91 w Czarlinie

Chodzi o wypadek z 21 listopada, do którego doszło na "jedynce" w Czarlinie. Ze wstępnych ustaleń policjantów z wydziału ruchu drogowego wynika, że 71-letni kierujący samochodem marki Kia, jadąc w kierunku Gdańska, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.
Wracamy do zdarzenia. Znane są szczegóły dotyczące wypadku na DK91 w Czarlinie

Autor: KP PSP Tczew

Tego dnia o godz. 16.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o tym zdarzeniu drogowym.

- Skutkiem nie dostosowania prędkości było uderzenie przez auto marki Kia w stojące w korku ulicznym dwa auta marki Audi, którymi kierowali mężczyźni w wieku 20 i 40 lat – relacjonuje sierż. Katarzyna Ożóg,rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. - W wyniku tego uderzenia jedno z aut zostało wepchnięte pod ciężarówkę scania z naczepą, którą prowadził 54-letni mieszkaniec Łodzi. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Jak ustalili funkcjonariusze, kierowcy samochodów osobowych są mieszkańcami powiatu tczewskiego. Policjanci sporządzili niezbędną dokumentację wraz ze szkicem. Na czas pracy służb ruch odbywał się wahadłowo. Około 18.45 został przywrócony normalny ruch.

Mundurowi zatrzymali 71-latkowi prawo jazdy. Obecnie funkcjonariusze ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.


 

(tomm)


 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Połączenie rysunku i malarstwa. Wystawa twórczości DOMINIKA WOŹNIAKA Połączenie rysunku i malarstwa. Wystawa twórczości DOMINIKA WOŹNIAKA Po raz drugi Fabryka Sztuk gości w swoich murach Dominika Woźniaka. Tym razem z jego twórczością można zapoznać się w kamienicy przy ul. Podmurnej 15.  Dominik Woźniak – twórca urodzony w Piotrkowie Trybunalskim, specjalizuje się w grafice artystycznej, rysunku, malarstwie sztalugowym, malarstwie naściennym, dekoracji wnętrz, ilustracji. Jego twórczość to połączenie rysunkowo-malarskiego kontynentu. W wykreowaniu artystycznej interpretacji najistotniejsza jest emocjonalność między Twórcą a Odbiorcą. Pragnienia ukazujące związki między człowiekiem a naturą wchodzą w skład programu owej twórczości, która opiera się w myśl zasady Człowiek i Natura tworzą spójną, nierozerwalną całość.Ukazywane figury płaszczyznowo-emocjonalne są rezultatem rozważań nad pozycją człowieka, ale także nt. jego charakteru poprzez zastosowanie różnokierunkowej formy. Dzieła charakteryzuje minimalna gama kolorystyczna, często monochromatyczna. W pracach przedstawia także tradycje narodowe, obrzędy i zwyczaje, zarówno w dawnej, jak i współczesnej Polsce. Prace znajdują się w kolekcjach prywatnych i państwowych w kraju i za granicą. Finisaż: 28.06 godz. 18.00Godziny otwarcia:codziennie 10.00 - 16.00, a w czwartki do 18.00 (kwiecień)poniedziałki, wtorki, środy i piątki 10.00 - 16.00, w czwartki, soboty, niedziele,święta od 10.00 - 18.00 (maj-czerwiec)Fabryka Sztukul. Podmurna 15Wstęp bezpłatny!Data rozpoczęcia wydarzenia: 17.05.2024 10:00 – Data zakończenia wydarzenia: 28.06.2024 18:00
Reklama