niedziela, 19 maja 2024 02:13
Reklama
Reklama

WAŻNE: Morderstwo w Ocyplu. Oskarżony i ofiara wcześniej pili razem alkohol

W weekend w miejscowości Ocypel (gm. Lubichowo, pow. starogardzki) w jednym z domów doszło do morderstwa. Śledczy ustalili, że pokrzywdzony i ofiara spożywali wcześniej razem alkohol. W pewnym momencie pomiędzy mężczyznami doszło do kłótni, która zakończyła się tragicznie.
  • Źródło: Kociewiak.pl
WAŻNE: Morderstwo w Ocyplu. Oskarżony i ofiara wcześniej pili razem alkohol

Autor: Policja

W tej sprawie policjanci zatrzymali podejrzanego 60-letniego mężczyznę. Ofiarą jest 54-latek, kuzyn zatrzymanego.
Mężczyzna złożył zeznania, ale przyznał, że nie pamięta, co się wydarzyło tamtej feralnej doby. Prokuratura postawiła podejrzanemu mieszkańcowi Kociewia zarzut zabójstwa, które zagrożone jest karą dożywotniego pozbawienia wolności.
Podejrzany w tej sprawie mężczyzna decyzja sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Połączenie rysunku i malarstwa. Wystawa twórczości DOMINIKA WOŹNIAKA Połączenie rysunku i malarstwa. Wystawa twórczości DOMINIKA WOŹNIAKA Po raz drugi Fabryka Sztuk gości w swoich murach Dominika Woźniaka. Tym razem z jego twórczością można zapoznać się w kamienicy przy ul. Podmurnej 15.  Dominik Woźniak – twórca urodzony w Piotrkowie Trybunalskim, specjalizuje się w grafice artystycznej, rysunku, malarstwie sztalugowym, malarstwie naściennym, dekoracji wnętrz, ilustracji. Jego twórczość to połączenie rysunkowo-malarskiego kontynentu. W wykreowaniu artystycznej interpretacji najistotniejsza jest emocjonalność między Twórcą a Odbiorcą. Pragnienia ukazujące związki między człowiekiem a naturą wchodzą w skład programu owej twórczości, która opiera się w myśl zasady Człowiek i Natura tworzą spójną, nierozerwalną całość.Ukazywane figury płaszczyznowo-emocjonalne są rezultatem rozważań nad pozycją człowieka, ale także nt. jego charakteru poprzez zastosowanie różnokierunkowej formy. Dzieła charakteryzuje minimalna gama kolorystyczna, często monochromatyczna. W pracach przedstawia także tradycje narodowe, obrzędy i zwyczaje, zarówno w dawnej, jak i współczesnej Polsce. Prace znajdują się w kolekcjach prywatnych i państwowych w kraju i za granicą. Finisaż: 28.06 godz. 18.00Godziny otwarcia:codziennie 10.00 - 16.00, a w czwartki do 18.00 (kwiecień)poniedziałki, wtorki, środy i piątki 10.00 - 16.00, w czwartki, soboty, niedziele,święta od 10.00 - 18.00 (maj-czerwiec)Fabryka Sztukul. Podmurna 15Wstęp bezpłatny!Data rozpoczęcia wydarzenia: 17.05.2024 10:00 – Data zakończenia wydarzenia: 28.06.2024 18:00
Reklama