poniedziałek, 20 maja 2024 05:49
Reklama
Reklama

Policjanci odzyskali skradzione volvo warte 20 tys. zł

Policjanci z Posterunku Policji w Subkowach odzyskali skradzione volvo. Zabezpieczony przez mundurowych samochód został skradziony kilka dni wcześniej z terenu gminy Tczewa. Stróże prawa zabezpieczyli samochód na parkingu w miejscowości Gorzędziej i w tym czasie miał zdemontowane tylne koła. Auto warte 20 tys. złotych trafiło na policyjny parking.
Policjanci odzyskali skradzione volvo warte 20 tys. zł

Autor: KPP Tczew

Policjanci z Posterunku Policji w Subkowach 13 czerwca br. zdobyli informację, że na jednym z parkingów w miejscowości Gorzędziej znajduje się skradziony samochód. Funkcjonariusze, sprawdzając swoje ustalenia, odnaleźli zaparkowane volvo, które miało zdemontowane tylne koła. Podczas sprawdzania samochodu w policyjnych systemach, stróże prawa potwierdzili swoje ustalenia. Okazało się, że volvo zostało skradzione w miniony wtorek z terenu gminy Tczewa.

 

Zabezpieczony samochód trafił na policyjny parking. Wartość zabezpieczonego volva to 20 tys. złotych. Odzyskany auto wkrótce wróci do prawowitego właściciela.

 

KPP Tczew


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Połączenie rysunku i malarstwa. Wystawa twórczości DOMINIKA WOŹNIAKA Połączenie rysunku i malarstwa. Wystawa twórczości DOMINIKA WOŹNIAKA Po raz drugi Fabryka Sztuk gości w swoich murach Dominika Woźniaka. Tym razem z jego twórczością można zapoznać się w kamienicy przy ul. Podmurnej 15.  Dominik Woźniak – twórca urodzony w Piotrkowie Trybunalskim, specjalizuje się w grafice artystycznej, rysunku, malarstwie sztalugowym, malarstwie naściennym, dekoracji wnętrz, ilustracji. Jego twórczość to połączenie rysunkowo-malarskiego kontynentu. W wykreowaniu artystycznej interpretacji najistotniejsza jest emocjonalność między Twórcą a Odbiorcą. Pragnienia ukazujące związki między człowiekiem a naturą wchodzą w skład programu owej twórczości, która opiera się w myśl zasady Człowiek i Natura tworzą spójną, nierozerwalną całość.Ukazywane figury płaszczyznowo-emocjonalne są rezultatem rozważań nad pozycją człowieka, ale także nt. jego charakteru poprzez zastosowanie różnokierunkowej formy. Dzieła charakteryzuje minimalna gama kolorystyczna, często monochromatyczna. W pracach przedstawia także tradycje narodowe, obrzędy i zwyczaje, zarówno w dawnej, jak i współczesnej Polsce. Prace znajdują się w kolekcjach prywatnych i państwowych w kraju i za granicą. Finisaż: 28.06 godz. 18.00Godziny otwarcia:codziennie 10.00 - 16.00, a w czwartki do 18.00 (kwiecień)poniedziałki, wtorki, środy i piątki 10.00 - 16.00, w czwartki, soboty, niedziele,święta od 10.00 - 18.00 (maj-czerwiec)Fabryka Sztukul. Podmurna 15Wstęp bezpłatny!Data rozpoczęcia wydarzenia: 17.05.2024 10:00 – Data zakończenia wydarzenia: 28.06.2024 18:00
Reklama